Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Επαναφέρω παλαιότερο post μου για χάρισμα σαβούρας που ίσως χρειάζεται σε κάποιον πριν πεταχτεί. Κάποια δόθηκαν την προηγούμενη φορά και είναι σβησμένα στην λίστα. Επίσης προσθέθηκαν τα αντικείμενα 12 & 13.

  • Παίρνει το αντικείμενο ο πρώτος που θα το ζητήσει ΕΔΩ. Παρόλα αυτά, αν κάποιος χρειάζεται κάτι πάρα πολύ για κάποιον συγκεκριμένο λόγο αλλά δεν πρόλαβε, ας μας το πει.
  • Είμαι στην κάτω τούμπα Θεσσαλονίκης και βρίσκομαι συχνά και στο ΑΠΘ οπότε κανονίζεται συνάντηση κατόπτιν συνεννόησης.

 

Με ενδιαφέρουν τα 2,11.Είμαι και εγώ κάτω τούμπα αλλά θα επιστρέψω σαλονικα την επόμενη βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν μπορείς να στείλεις επαρχία με ενδιαφέρει το USB Hub...

 

Δεν έχω καθόλου χρόνο για ταχυδρομείο αυτές τις μέρες οπότε δεν στέλνω, sorry που δεν το έγραψα στο post.

 

Με ενδιαφέρουν τα 2,11.Είμαι και εγώ κάτω τούμπα αλλά θα επιστρέψω σαλονικα την επόμενη βδομάδα.

 

Εγώ επιστρέφω τρίτη βράδυ οπότε μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πασχαλινό ξεμπάζωμα στην αποθήκη. Τα παρακάτω θα παραμείνουν μαζί μου το πολύ μέχρι την Κυριακή 19 Απριλίου. Αμέσως μετά θα πάνε σε κάδο ανακύκλωσης μικρών ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών :

 

  1. Motherboard GIGABYTE GA-7VTXE με άγνωστο επεξεργαστή και ψύκτρα ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  2. Μνήμη KINGSTON KVR400X64C3A 512MB ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  3. Μνήμη Samsung M368L3223CTL-CB0 256MB ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  4. Modem Mercury 56 Kbps Internal Data/Fax/Voice Modem ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  5. PC Case ΑΣΠΡΟ με motherboard ASUS P4R800-V Deluxe με backplate, επεξεργαστή και ψύκτρα ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  6. DVD Rom SONY DDU1622 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  7. Κάρτα Γραφικών ASUS A9200SE/T/128M/A ATI RADEON 9200SE 128MB ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  8. Φωτογραφική Μηχανή SONY Cyber-shot DSC W310 (δεν κλείνει ο φακός) ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ dangar
  9. DVD –RW LG GSA-4163B ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  10. PC CASE ΜΑΥΡΟ ΚΕΝΟ ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  11. PC CASE ΜΑΥΡΟ με motherboard AOpen i915Pa-E με backplate και επεξεργαστή P4 (πιθανόν 3,2) και  ψύκτρα ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ tigergreg
  12. Εκτυπωτής HP 940c χωρίς μελάνια

 

Παραλαβή από Χανιά Κρήτης. Εναλλακτικά στέλνω παντού μονο με ACS, μετά την κατάθεση των μεταφορικών (προνομιακή τιμή 4 Ευρώ για τα 2 kg + 1 € για κάθε επιπλέον κιλό) ή με μεταφορική μέχρι Αθήνα (περιοχή Ταύρου) με 5 ευρώ ανά δέμα.

 

Έχω όλη την καλή διάθεση, αλλά όχι και όλο τον χρόνο για να διαχωρίζω επεξεργαστές από ψύκτρες και motherboard, οπότε καλύτερα πακετάκι, για να φύγει ότι είναι να φύγει.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ, και μετά PM για τις λεπτομέρειες.

Επεξ/σία από Tsiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια sorry, αλλά δεν έγραψα ότι στο 8 δεν κλείνει ο φακός. Μετά την 358 πτώση, μάλλον κάτι στραβοπήγε. Αν κάποιου πιάνουν τα χέρια του μπορεί να το κατσαβιδιάσει. Κατά τα άλλα ανάβει και βγάζει φωτογραφίες και βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πασχαλινό ξεμπάζωμα στην αποθήκη. Τα παρακάτω θα παραμείνουν μαζί μου το πολύ μέχρι την Κυριακή 19 Απριλίου. Αμέσως μετά θα πάνε σε κάδο ανακύκλωσης μικρών ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών :

 

  1. Motherboard GIGABYTE GA-7VTXE με άγνωστο επεξεργαστή και ψύκτρα
  2. Μνήμη KINGSTON KVR400X64C3A 512MB
  3. Μνήμη Samsung M368L3223CTL-CB0 256MB
  4. Modem Mercury 56 Kbps Internal Data/Fax/Voice Modem
  5. PC Case ΑΣΠΡΟ με motherboard ASUS P4R800-V Deluxe με backplate, επεξεργαστή και ψύκτρα
  6. DVD Rom SONY DDU1622
  7. Κάρτα Γραφικών ASUS A9200SE/T/128M/A ATI RADEON 9200SE 128MB
  8. Φωτογραφική Μηχανή SONY Cyber-shot DSC W310 (δεν κλείνει ο φακός)
  9. DVD –RW LG GSA-4163B
  10. PC CASE ΜΑΥΡΟ ΚΕΝΟ
  11. PC CASE ΜΑΥΡΟ με motherboard AOpen i915Pa-E με backplate και επεξεργαστή P4 (πιθανόν 3,2) και  ψύκτρα
  12. Εκτυπωτής HP 940c χωρίς μελάνια

 

Παραλαβή από Χανιά Κρήτης. Εναλλακτικά στέλνω παντού μονο με ACS, μετά την κατάθεση των μεταφορικών (προνομιακή τιμή 4 Ευρώ για τα 2 kg + 1 € για κάθε επιπλέον κιλό) ή με μεταφορική μέχρι Αθήνα (περιοχή Ταύρου) με 5 ευρώ ανά δέμα.

 

Έχω όλη την καλή διάθεση, αλλά όχι και όλο τον χρόνο για να διαχωρίζω επεξεργαστές από ψύκτρες και motherboard, οπότε καλύτερα πακετάκι, για να φύγει ότι είναι να φύγει.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ, και μετά PM για τις λεπτομέρειες.

 

 

Καλησπερα.

 

Εχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...