Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...να ευχαριστήσω θα ήθελα αμφότερους τους wizzy (ελήφθη το Νokia) και HALF EVIL (παρομοίως ο IBM), για τον κόπο, την διάθεση εξυπηρέτησης, την ταχύτητα αποστολής (που ζήτησα), την μέριμνα συσκευασίας - μέχρι και την οικοιοθελή τους ανάληψη του κόστους.

 

Δεν είναι τόσο για το hardware (που και στις δύο περιπτώσεις, όσον κι αν θα φανεί χρήσιμο, πρόκειται για...μπαρμπαware - ή αλλιώς oldware όπως συνηθίζω να το λέω), μα για την εμφανή διάθεση όχι απλώς "ξεφορτώματος", αλλά πραγματικής εξυπηρέτησης και διάθεσης να σταθούν χρήσιμοι σε κάποιον άγνωστόν τους με τον πιο "κυριλέ" μάλιστα τρόπο.

 

Παιδιά να 'στε καλά.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης με την ευκαιρία προτίθεμαι να δώσω τη θήκη για το iPad mini καθώς εχω ήδη αρκετές και θα ειναι υπερβολή να κρατήσω και αυτήν!

 

Πρώτα εδώ και μετά πμ. Συνάντηση Αθήνα ΚΕΝΤΡΟ Ή ΒΠ.

Ενδιαφέρομαι για τη θηκη, στέλνω πμ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να ευχαριστήσω θα ήθελα αμφότερους τους wizzy (ελήφθη το Νokia) και HALF EVIL (παρομοίως ο IBM), για τον κόπο, την διάθεση εξυπηρέτησης, την ταχύτητα αποστολής (που ζήτησα), την μέριμνα συσκευασίας - μέχρι και την οικοιοθελή τους ανάληψη του κόστους.

 

Δεν είναι τόσο για το hardware (που και στις δύο περιπτώσεις, όσον κι αν θα φανεί χρήσιμο, πρόκειται για...μπαρμπαware - ή αλλιώς oldware όπως συνηθίζω να το λέω), μα για την εμφανή διάθεση όχι απλώς "ξεφορτώματος", αλλά πραγματικής εξυπηρέτησης και διάθεσης να σταθούν χρήσιμοι σε κάποιον άγνωστόν τους με τον πιο "κυριλέ" μάλιστα τρόπο.

 

Παιδιά να 'στε καλά.

 

Εφόσον θα φανεί χρήσιμο σε συνάνθρωπό μου, για μένα είναι αρκετό. Χαίρομαι που το παρέλαβες ακμαίο και μακάρι να εξυπηρετήσει τον άνθρωπο για τον οποίο προορίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται επεξεργαστής + ψυκτρα

 

AMD Athlon 64 3500+ Venice Single-Core 2.2GHz Socket 939 ADA3500BPBOX Processor

ενδιαφερομαι αρκει να μου πεις ενα μοντελο μητρικη και μνημης που να ειναι συμβατα για να στησω ολο το συστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω τον Epson DX4450

c11c688-dx4450-inks-01.jpg.jpg

 

που μόλις πριν λίγες μέρες παρέλαβα από τον funbreaker, ο οποίος κι εκείνος είχε παραλάβει από τον pesis.

 

Τελικά θέλει αλλαγή στις κεφαλές (δεν είναι πάνω στα μελανάκια). Από την Epson φαντάζομαι δε συμφέρει αλλά από ebay είναι τζάμπα. 

Όποιος θέλει έρχεται και τον παίρνει και δοκιμάζει την τύχη του. ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα τον δώσω κι εγώ μαζί με τα μελανάκια που πρόσθεσε ο funbreaker !

 

Ανατολική Θεσσαλονίκη είμαι.

 

Ο εκτυπωτής παραμένει ακόμα ελεύθερος, μιας και ο ενδιαφερόμενος μετά από τόσες ημέρες ΔΕΝ εμφανίστηκε !!!

 

Χαρίζεται κράνος.

 

Είναι της Dias Helmets και είναι FlipUp. Μαύρο, εξωτερικά είναι μια χαρά, αλλά τα μαξιλαράκια του είναι ταλαιπωρημένα (από τα πολλά πλυσίματα μάλλον). Το μέγεθος του είναι L/XL μάλλον.

 

Κι εμένα μου το είχαν χαρίσει και το είχα στη μηχανή σαν δεύτερο, χωρίς να το βάλω ποτέ. Αν κάποιος το θέλει για ίδια ή αντίστοιχη χρήση, δηλώνει ενδιαφέρον εδώ, ζητάει στοιχεία επικοινωνίας σε PM και κανονίζουμε να περάσει να το πάρει από Ανατολική Θεσσαλονίκη.

 

Το κράνος "έταξα" να το στείλω σε ... απομακρυσμένο συνforumίτη, αλλά λόγω λάθους έχασα τα στοιχεία του !!! Αν ενδιαφέρεται ακόμα ας μου τα ξαναστείλει σε PM, ή αλλιώς να τον ξανακάνω διαθέσιμο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...