Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαριζεται κινητο lg viewty gc900 γιατι μονο χωρο πιανει.οπως βλεπετε στη φωτο ειναι λειτουργικο αλλα εχει μια γραμμη οριζοντια στην οθονη οπως φαινεται στη φωτο που πιθανοτατα προκληθηκε απο τα παιδια παιζοντας μαζι του.το ειχα βαλει στην ακρη λογω μπαταριας.υπαρχει και 2η στο κουτι αλλα και αυτη δεν εχει αποδοση.περιλαμβανει ολα τα χαρτια του φορτιστη και καλωδιο συνδεσης με υπολογιστη.εχει screen protector και πολλα σημαδια χρησης οπως φαινονται και στη φωτο.το κινητο βρισκεται κρητη,Αγιο Νικολαο για τους ποιο κοντινους και αποστελεται πανελλαδικα με κουριερ και χρεωση 5 ευρω στα μεταφορικα.ταχυδρομειο δεν παω.την διαδικασια την ξερετε:εδω και pm μετα

 

Καλησπέρα σας,με ενδιαφέρει και εμένα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και είναι ο μήνας τους, χαρίζεται μια LifeView video capture αναλογική pci κάρτα με το conexant bt878 πάνω.

 

uWqmsQw.jpg

 

Ο ενδιαφερόμενος θα έχει τη καλοσύνη να φορτωθεί και αυτόν εδώ :P

 

Πάτρα

Επεξ/σία από άδικος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εψαχνα ποια καρτα τηλεορασης να παρω απο τον evo για να κανω capture απο βιντεοκασσετες :P Κριμα που εισαι Πάτρα και δε μπορω να ερθω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εψαχνα ποια καρτα τηλεορασης να παρω απο τον evo για να κανω capture απο βιντεοκασσετες :P Κριμα που εισαι Πάτρα και δε μπορω να ερθω :P

 

 

Πώς ακριβώς θα το κάνεις αυτό?

Έχεις πμ για να μην βγούμε offtopic :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είναι ο μήνας τους, χαρίζεται μια LifeView video capture αναλογική pci κάρτα με το conexant bt878 πάνω.

 

uWqmsQw.jpg

 

Ο ενδιαφερόμενος θα έχει τη καλοσύνη να φορτωθεί και αυτόν εδώ :P

 

Πάτρα

 

Θα με ενδιέφερε η καρτούλα, μιας και πρόσφατα "κάηκε" η δική μου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε άρον άρον στον επιβήτορα!


Υπάρχουν ακόμα:

Hands free Motorola

Καλώδιο ΙΕΕΕ 1284 printer (DB-25 to 36 pin Centronics) της hp

 

$(KGrHqR,!lgE1GDtyJGOBNbPIuMtVg~~_35.JPGhp-printer-to-25-pins-1.jpg

 

 

Plz κάποιος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται εγκυκλοπαίδεια.

Πρόκειται για τη "Μεγάλη Αμερικανική Εγκυκλοπαίδεια" εκδόσεως 1968, 20 τόμοι, δε λείπει κανένας.

 

Παραλαβή από το σπίτι μου στον Υμηττό κατόπιν συνεννόησης.

Εννοείται ότι πρέπει να έρθετε με αυτοκίνητο γιατί είναι μία πολύ βαριά κούτα.

 

 

Ευχαριστω   πολυ   για   την  προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται κινητο lg viewty gc900 γιατι μονο χωρο πιανει.οπως βλεπετε στη φωτο ειναι λειτουργικο αλλα εχει μια γραμμη οριζοντια στην οθονη οπως φαινεται στη φωτο που πιθανοτατα προκληθηκε απο τα παιδια παιζοντας μαζι του.το ειχα βαλει στην ακρη λογω μπαταριας.υπαρχει και 2η στο κουτι αλλα και αυτη δεν εχει αποδοση.περιλαμβανει ολα τα χαρτια του φορτιστη και καλωδιο συνδεσης με υπολογιστη.εχει screen protector και πολλα σημαδια χρησης οπως φαινονται και στη φωτο.το κινητο βρισκεται κρητη,Αγιο Νικολαο για τους ποιο κοντινους και αποστελεται πανελλαδικα με κουριερ και χρεωση 5 ευρω στα μεταφορικα.ταχυδρομειο δεν παω.την διαδικασια την ξερετε:εδω και pm μετα

εφυγε το κινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Turbo-X-G-510-2.jpg

 

 

Χαριζεται    smartphone   TURBO  X   G510  (OXI  510S)  δικαρτο, ασπρο,  τετραπυρηνο  5αρα  οθονη  με  μπαταρια  και  καρτα  micro sd.

Εχει   σπασει  η  οθονη   και  δεν  υπαρχει   φορτιστης.

Δεν   γνωριζω   αν  λειτουργει   μετα  την  τουμπα   που  εσπασε   η  οθονη.

Παραλαβη   ΜΟΝΟ  στην  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο  στην  λεωφορο   αλεξανδρας    εντος   48ωρου  διαφορετικα   παει  στον   επομενο.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στειλτε   πμ.

 

http://techblog.gr/mobile/turbo-x-g-510-2411/

 

 

ΕΦΥΓΕΕΕ!!!!!!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Turbo-X-G-510-2.jpg

 

 

Χαριζεται    smartphone   TURBO  X   G510  (OXI  510S)  δικαρτο, ασπρο,  τετραπυρηνο  5αρα  οθονη  με  μπαταρια  και  καρτα  micro sd.

...................

 

Με ενδιαφέρει

Στέλνω και pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...