Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται το ups αυτής της αγγελίας: http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/overclocking/454146-ups-turbo-x-1000sd-line-interactive/

 

Όποιος ενδιαφέρεται κι έχει όχημα (είναι ασήκωτο δυστυχώς), μπορεί να περάσει να το παραλάβει κοντά στον χώρο μου. Περιοχή Αμπελόκηποι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το ups αυτής της αγγελίας: http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/overclocking/454146-ups-turbo-x-1000sd-line-interactive/

 

Όποιος ενδιαφέρεται κι έχει όχημα (είναι ασήκωτο δυστυχώς), μπορεί να περάσει να το παραλάβει κοντά στον χώρο μου. Περιοχή Αμπελόκηποι.

 

Και αν δεν το πάρει ο πάνω ενδιαφέρομαι εγώ ! ( στέλνω και εγώ ) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δικο σας δεν το θέλω τελικά λόγω δυσκολίας στη αλλαγή μπαταρίας.θέλει ολοκληρο λύσιμο τα παντα στο εσωτερικό για να μπουν οι μπαταριες οποτε άκυρο απο εμένα.για αρχή maxdore που προλαβες πάρε το εσυ, αν όχι paulidis δικο σου :) και καλη επιτυχία στην αλλαγή της μπαταρίας και μεγάλη προσοχή ;)

 

(Οι μπαταρίες έχουν περιπου 40€,αν ξέρετε να τις βαλετε και λυσετε το ups ολοκληρο το εσωτερικό του είναι οκ μετα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το ups αυτής της αγγελίας: http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/overclocking/454146-ups-turbo-x-1000sd-line-interactive/

 

Όποιος ενδιαφέρεται κι έχει όχημα (είναι ασήκωτο δυστυχώς), μπορεί να περάσει να το παραλάβει κοντά στον χώρο μου. Περιοχή Αμπελόκηποι.

 

Και εγω στη σειρα. Η αληθεια ειναι οτι τα συγκεκριμενα θελουν ολο λυσιμο για να αλλαχτουν οι μπαταριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[tuβlo-x] Παντως Cloud_7 επρεπε να γραψεις οτι οποιος το παρει ειναι υπο δικη του ευθηνη, μη γινει καμια εκρηξη στο σπιτι του και τα ριχνει σε σενα  :lol:   [/tuβlo-x]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[tuβlo-x] Παντως Cloud_7 επρεπε να γραψεις οτι οποιος το παρει ειναι υπο δικη του ευθηνη, μη γινει καμια εκρηξη στο σπιτι του και τα ριχνει σε σενα  :lol:   [/tuβlo-x]

 

Κι όμως, τούβλο-ξετούβλο τα ups εκείνης της σειράς είχαν αποδειχτεί αξιόπιστα και γερά & με μεγάλη οθονούλα μπροστά. Αν δε ζύγιζε έναν τόνο και δεν είχε αυτόν τον απαράδεκτο σχεδιασμό εσωτερικά πιθανώς να το κράταγα, αλλά οκ δεν μπορούσα να το μεταφέρω συνέχεια Πλαίσιο κάθε φορά που χάλαγαν οι μπαταρίες και να με χρεώνουν 30 ευρώ για τη συναρμολόγηση.

 

Οπότε, για κάποιον που ξέρει να το λύνει-δένει μόνος του χωρίς να μπλέκει με όλα αυτά μπορεί να κάνει μια σημαντική προσθήκη σε κάποιο σύστημα.  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε παιδια, την προσοψη πρεπει να βγαλεις δεν ειναι δυσκολο

 

η προσοψη δεν βγαινει :) .  Bγαζεις το καπακι, ξεσυνδεεις ολη την πλακετα , βγαζεις τα στηριγματα της , και μετα βγαινουν οι μπαταριες. Επισης καλο ειναι να γινετε με γαντια και πλαστικα εργαλεια η ολη δουλεια στο ups.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είναι ο μήνας τους, χαρίζεται μια LifeView video capture αναλογική pci κάρτα με το conexant bt878 πάνω.

 

uWqmsQw.jpg

 

Ο ενδιαφερόμενος θα έχει τη καλοσύνη να φορτωθεί και αυτόν εδώ :P

 

Πάτρα

Να ευχαριστήσω τον φίλο άδικο για την κάρτα..!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μιας και είναι ο μήνας τους, χαρίζεται μια LifeView video capture αναλογική pci κάρτα με το conexant bt878 πάνω.

* SPOILER *

Ο ενδιαφερόμενος θα έχει τη καλοσύνη να φορτωθεί και αυτόν εδώ :P

 

Πάτρα

Να ευχαριστήσω τον φίλο άδικο για την κάρτα..!!!
σου φόρτωσε και τον εκτυπωτη? :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσοψη δεν βγαινει :) .  Bγαζεις το καπακι, ξεσυνδεεις ολη την πλακετα , βγαζεις τα στηριγματα της , και μετα βγαινουν οι μπαταριες. Επισης καλο ειναι να γινετε με γαντια και πλαστικα εργαλεια η ολη δουλεια στο ups.

Ταλαιπωρηθηκες τσαμπα.

 

Βγαζεις το καπακι και απομακρυνεις την προσοψη. Οι μπαταρίες βγαινουν απο μπροστα με λιγο ζορι και θα πρεπει να στραβωσεις καποιο λαμακι απο το σασι το οποιο επανερχεται στη θεση του στη συναρμολογηση.

 

Ισως να πρεπει να ξεβιδωσεις καποια βιδα στο κομματι αυτο, δε θυμαμαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...