Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειμαι σιγουρη αλλα καπου ειχα διαβασει οτι εχουν επαρκεια απο ρουχα στη Μανδρα και να μην στελνει αλλα ο κοσμος, αυτο που χρειαζονται ειναι πιο πολυ τροφιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειμαι σιγουρη αλλα καπου ειχα διαβασει οτι εχουν επαρκεια απο ρουχα στη Μανδρα και να μην στελνει αλλα ο κοσμος, αυτο που χρειαζονται ειναι πιο πολυ τροφιμα.

ενταξει θα τους παρω τηλεφωνο αυριο το πρωι να ρωτησω αν εχουν πολλα θα βρεθει οικογενεια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται σχολικά ,κυρίως χάρακες και ντοσιε καθώς και πολλά τετράδια ,επίσης υπάρχουν βιβλία σχολικά αλλά ίσως να ναι παλιά .

Ενδιαφέρομαι, στέλνω pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω μια οθονη laptop led 15.6 που δουλευει αλλα σε λευκο φοντο εχει κατι φωτεινα σημεια οποτε αν σας εχει σπασει η δικια σας και δεν σας αποσχολουν γιατι εχετε σκουρο φοντο η βλεπετε ταινιες μπορειτε να ερθετε Περιστερι να την παρετε.

 

Ειναι η παρακατω

 

Samsung LTN156AT24

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω για τελευταία φορά κάποια πράγματα που ακόμα δεν αξιώθηκα να τα πετάξω:

Εκκαθάρισης συνέχεια...

 

Και προσθέτω αυτά που φαίνονται στην φωτογραφία, απο αριστερά προς τα δεξιά και απο πάνω προς τα κάτω:

13. Θήκες για iPhone, μάλλον το 4. Οι περισσότερες είναι εντελώς αχρησιμοποίητες.

14. Θερμόμετρο εσωτερικού/εξωτερικού χώρου (όχι αδιάβροχο), πρακτικά αχρησιμοποίητο

15. Modem Cisco 1700 το οποίο είχα πάρει απο συμφορουμίτη αλλά τελικά δεν εξυπηρέτησε το σκοπό που το ήθελα.

16. Καθρέπτες για παπάκια, καινούριοι

17. 2 τριποδάκια για compact φωτογραφικές μηχανές

18. Μετρητής φόρτισης μπαταριών

19. Πεδόμετρο

20. Στυλό με laser και touch για resistive οθόνες αφής

21. Stylus για capacitive οθόνες αφής

22. Ηλεκτρονικό ρολόι, όχι τίποτα ιδιαίτερο, παιδικό

23. Sleeve case για tablet 9-10"

24. Καλώδιο SCSi που δεν θυμάμαι καν πως λέγονται οι τύποι των επαφών του

25. Καλώδιο VGA

26. Αρκετά καλώδια audio/video (Scart, AV, composite etc.)

 

IMG_20171120_123923.jpg

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ και παραλαβή απο τον χώρο μου στην Καλλιθέα.

 

 

Ευχαριστω   πολυ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω μια οθονη laptop led 15.6 που δουλευει αλλα σε λευκο φοντο εχει κατι φωτεινα σημεια οποτε αν σας εχει σπασει η δικια σας και δεν σας αποσχολουν γιατι εχετε σκουρο φοντο η βλεπετε ταινιες μπορειτε να ερθετε Περιστερι να την παρετε.

 

Ειναι η παρακατω

 

Samsung LTN156AT24

Την πήρε φίλος τελικά να την βάλει με πατέντα σε 17.3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΜΕ   ΠΑΛΙ....

 

Για   νεκρομαντες, νεκροθαφτες  και   νεκρολαγνους :-)  :-)  :-)   η   απλα   για   συλλεκτες....

 

Μητρικη   ECS  P6BAP-A+  REV. 1.0  με   επεξεργαστη   πεντιουμ3  αγνωστων  στοιχειων  και   ψυκτρα  και  2χ128ΜΒ  RAM  KAI

backpanel  μαζι   με   το   ενσωματωμενο   με   φισα   μοντεμ  του!!!

 

http://www.motherboard.cz/mb/ecs/P6BAT-A+.htm

 

p-p6bata+.jpg

 

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   στειλτε   αμεσα   πμ.

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   στην  εδρα   μου   πισω   απο  το   εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης.

 

 

 

 

ΥΓ.Βρηκα   και   το   250αρι   τροφοδοτικο  του   συν   μια   παλια   καρτα  γραφικων   που   πρεπει   να

ταιριαζει.

 

 

 

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ  ΟΥΛΑ......

 

 

Δοθηκαν   και   φτουνα.... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

866 σελίδα , post number  : #12985 

 

http://www.insomnia.gr/topic/103999-μην-πετάτε-τίποτα-χαρίστε-το-εδώ-part-2/?p=56107273

 

Προσθέτω και άλλα DDR2 512MB x 10 τεμάχια.  (για laptop)

Επεξ/σία από AccountSaver
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινεται μια ψηφιακη κορνιζα Photoco Photoshare 7XL. Δε την εχω χρησιμοποιησει ποτε αλλα στο μενου ισχυριζεται οτι παιζει και μουσικη/βιντεο. Αθηνα συναντηση μπλε γραμμη.

post-220715-0-82894400-1511897340_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινεται μια ψηφιακη κορνιζα Photoco Photoshare 7XL. Δε την εχω χρησιμοποιησει ποτε αλλα στο μενου ισχυριζεται οτι παιζει και μουσικη/βιντεο. Αθηνα συναντηση μπλε γραμμη.

Με ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινεται μια ψηφιακη κορνιζα Photoco Photoshare 7XL. Δε την εχω χρησιμοποιησει ποτε αλλα στο μενου ισχυριζεται οτι παιζει και μουσικη/βιντεο. Αθηνα συναντηση μπλε γραμμη.

διαβασα πως δινει εικόνα σε τηλεόραση. Αν δεχεται εικόνα και δουλευει σαν μονιτορ θα με ενδιέφερε πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ τον @terryman για την  WIN-tv card, αλλά και τον @kosutasu22 για την εξυπηρέτηση.

 

Θα την δοκιμάσω μήπως παίξει σε mpeg4, αλλίως θα την ξαναχαρίσω με την σειρά μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...