Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς ποιό είναι το κομμάτι (ξένο) που ακούγεται στο τέλος της σειράς "Οι στάβλοι της Ενριέττας Ζαϊμη" και το τραγουδάει ο Βλάσσης Μπονάτσος;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ποιό είναι το κομμάτι (ξένο) που ακούγεται στο τέλος της σειράς "Οι στάβλοι της Ενριέττας Ζαϊμη" και το τραγουδάει ο Βλάσσης Μπονάτσος;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

'There's no one like me' νομίζω λέγεται. Το τραγούδι το αναφέρει και στους τίτλους στην αρχή της σειράς. Αν το θυμηθώ το βράδυ θα κοιτάξω για να επιβεβαιώσω και τον τίτλο! :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρά μου τώρα, μιας κι ο λόγος για τον ANT-1: ποιό είναι το κομμάτι (beat) που ακούγεται στο γενικό καλοκαιρινό διαφημιστικό του ΑΝΤ-1. Σαν να είναι οι Sylver μου φαίνεται, αλλά... :-?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gia sas paidia, sigoura kserete to tragoudi apo tin diafimisi gia ena giaourti tis silouet pou arxizei kapos etsi : ''when i was with you in paradise''. Sorry alla apo kseni mousiki exo mavra mesanixta. Tha me voithisete? Thanks!

 

Λογικά πρέπει να είναι αυτό:

 

Kaci - Paradise

 

Τσέκαρε τους στοίχους εδώ για να βεβαιωθείς: http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Paradise-lyrics-Kaci/C9736DECFDF265FD48256B8400205D7D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...