Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια η μουσικη απο τη διαφημιση με την καρτα FRIDAY ( this....from me)

 

you know?

 

 

You Know !!!

 

 

Και αν ειναι ευκολο αυτη απο το γιαουρτι το VITALINE??

 

θενκς

 

@ Vitaline

 

Kaci - Paradise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Vitaline

 

Kaci - Paradise

 

 

billpeppas το 'Paradise' έχω σημειώσει και πιο πάνω ακούγεται στη διαφήμιση του γιαουρτιού 'Silouete'.

 

Στο δε 'Vitaline' ακούγεται μια απαλή chill out μελωδία' date=' με πιάνο! Για δες την διαφήμιση...[/b'] :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia psaxno ena kommati pou akousa se ena diafimistiko pou eida simera stin et1. deixnei diafores eikones me ena metriti na metraei apo to 5 mexri to 1 sto kato meros tis othonis kai sto telos leei "rithmoi kai dromoi" nomizo. exei kaneis tin paramikri idea?

 

efxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Socom έτυχε και είδα το σποτάκι που σημειώνεις! Αρχικά νόμισα πως ήταν το 'Clubbed To Death' του Rob D., αλλά ξεγελάστηκα' μοιάζει πολύ. Είναι πολύ γνωστό πάντως... Αν καταφέρω και το βρω στο δικό μου μουσικό αρχείο, τότε θα επανέλθω... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Socom[/b'] έτυχε και είδα το σποτάκι που σημειώνεις! Αρχικά νόμισα πως ήταν το 'Clubbed To Death' του Rob D., αλλά ξεγελάστηκα' μοιάζει πολύ. Είναι πολύ γνωστό πάντως... Αν καταφέρω και το βρω στο δικό μου μουσικό αρχείο, τότε θα επανέλθω... :roll:

 

ontos moiazei. tha perimeno nea sou maria. efxaristo..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

billpeppas το 'Paradise' έχω σημειώσει και πιο πάνω ακούγεται στη διαφήμιση του γιαουρτιού 'Silouete'.

 

Στο δε 'Vitaline' ακούγεται μια απαλή chill out μελωδία' date=' με πιάνο! Για δες την διαφήμιση...[/b'] :grin:

 

Για να το λες, προφανώς έχω κάνει λάθος ( ε, δεν βλέπω και πολύ συχνά TV για να είμαι σίγουρος για το αν μπέρδεψα ή όχι το spot )...άλλωστε δεν τα πάω καλά με τις διαίτες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HI! Παιδια τωρα θυμηθηκα ενα κοματι σε μια διαφημηση για την ΝΟVA που το ειχα δει εαν θυμαμαι καλα σε κινηματογραφο ODEON πριν δυο χρονια.Ωραια μουσικη με ωραια φωνητικα και οταν τελειωνε θυμαμαι χαρακτηριστικα ελεγε σσσσσσσ! αρχιζει! Εαν θυμαστε κατι παιδια θα σας ημουν υποχρεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφημηση της σειρας του MEGA "Εραστης δυτικων προαστειων", το ακουσα σημερα (24-7-05) και το ψαχνω, γνωστο κομματι, αρκετα rock.

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...