Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ψαχνω τους τιτλους των δυο τραγουδιων πριν το τελευταιο στην διαφημιση με το CD : Beach Bar 2005. το ενα ειχε παιξε και στο kill bill vol1. με εκεινη που πηγαινε για να σκοτωσει στο νοσοκομειο.. αλλα πιο πολυ με ενδιαφεριε το αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lazaross εδώ είναι η λίστα με τα τραγούδια του Beach Bar 2005. Για ρίξε μια ματιά μπας και βρεις αυτά που θες, γιατί έτσι δεν μας βοηθάς! :wink: :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω τους τιτλους των δυο τραγουδιων πριν το τελευταιο στην διαφημιση με το CD : Beach Bar 2005. το ενα ειχε παιξε και στο kill bill vol1. με εκεινη που πηγαινε για να σκοτωσει στο νοσοκομειο.. αλλα πιο πολυ με ενδιαφεριε το αλλο..

Έτσι όπως ακούγονται στο δειγματισμό τα 3 τελευταία είναι...

Mylo - Drop The Pressure...

Carolina Marquez - The Killer's Song...

Dj Raw - Naked....(τελευταίο)

Πιστεύω να βοήθησα... :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τυφλα μου δεν ξερω! :P η διαφημιση παιζει στον ANT1. αλλα τωρα που ακουω τα samples ειναι ακριβως απο την διαφημιση.. εγω θελω τα 2 τραγουδια πριν το τελευταιο που ακουγονται..

 

Mixalakis με προλαβες. θα τα κοιταξω. thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μου βγήκαν τα μάτια να διαβάσω όλα τα πόστ διαπίστωσα 2 πράγματα.

1ον δεν έχω ιδέα από μουσική, γιατί πέρα απο 1-2 κομμάτια δεν είχα ιδέα για τα υπόλοιπα

2ον ή δεν αρέσει σε κανέναν το κομμάτι που παίζει στη διαφήμιση της Μοτορόλα (αυτή με το σπίτι που μαζεύεται στο RAZR) ή ε΄ναι τόσο γνωστό που κανείς δεν το ψάχνει.

 

Λόγω όμως του (1) μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει πάνω στο θέμα? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia psaxno ena kommati pou akousa se ena diafimistiko pou eida simera stin et1. deixnei diafores eikones me ena metriti na metraei apo to 5 mexri to 1 sto kato meros tis othonis kai sto telos leei "rithmoi kai dromoi" nomizo. exei kaneis tin paramikri idea?

 

efxaristo

 

exei kaneis kamia idea? to psaxno poli kairo to kommati alla den exo kataferei na vro poio einai. to spotaki pantos paizei akoma(to eida prin kanena 10lepto)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...