Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

[b']Amita TV spot 2005 // Raining Pleasure - Love Me, Love Me, Love Me[/b]

Founes δεν λέει αυτό το κομμάτι! Μάλλον ψάχνει το 'Positive Energy' που ήδη περιέχεται στη συλλογή της Amita που κυκλοφορεί εδώ και κάνα μήνα! Αυτό το 'Positive Energy' λοιπόν ποιανού είναι; Αυτό ρωτά ο άνθρωπος και μαζί με αυτόν έχω κι εγώ την απορία! :grin: :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Founes δεν λέει αυτό το κομμάτι! Μάλλον ψάχνει το 'Positive Energy' που ήδη περιέχεται στη συλλογή της Amita που κυκλοφορεί εδώ και κάνα μήνα! Αυτό το 'Positive Energy' λοιπόν ποιανού είναι; Αυτό ρωτά ο άνθρωπος και μαζί με αυτόν έχω κι εγώ την απορία! :grin: :grin:

 

mono an doume tin tracklist tou cd tha mathoume, kati pou borei na ginei kai mesa sti mera ;) ypopsiazome oti einai ftiagmeno gia ti diafimistiki kambania tis Amita (min ksexname oti pisw apo tin amita einai i coca-cola company)

 

611682.jpg

 

kai to en logo kommataki exei titlo "Get your Energy in Motion" :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello paidia!!!

psaxnw apegnwsmena ton titlo apo to tragoudi pou paizei stous titlous tis tileoptikis seiras sto MEGA ''singles''!!!

an mporei kapoios na me voithisei me opoiadipote pliroforia pou tha thewrouse xrisimi tha imoun eugnomwn!!!

thanks anyway!!! :smile:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello paidia!!!

psaxnw apegnwsmena ton titlo apo to tragoudi pou paizei stous titlous tis tileoptikis seiras sto MEGA ''singles''!!!

an mporei kapoios na me voithisei me opoiadipote pliroforia pou tha thewrouse xrisimi tha imoun eugnomwn!!!

thanks anyway!!! :smile:

Για δες εδώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς το τραγούδι που ακούγεται στις τελευταίες διαφημίσεις της ΤΙΜ (π.χ. το σποτάκι με το φορτηγατζή που θέλει να μεταφέρει τον αχρησιμοποίητο χρόνο ομιλίας στον επόμενο μήνα). Αν έχω ακούσει σωστά τον στίχο στο τέλος της διαφήμισης έχει ως εξής:

another dream (ή train), thinking my budget...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...