Προς το περιεχόμενο

Μόλις ανακάλυψα μία γρατζουνιά στην Tft...


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ahm... Τη γρατζουνιά την έκανα εγώ... :cry:

Με καλύπτει η εγγύηση και σε αυτό; :(

Ούτε μήνα δεν την έχω... :roll:

 

δεν νομιζω - η εταιρια σε πληρωνει μονο αν ευθυνεται η ίδια για τη ζημια - αμα την εκανες εσυ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κατάφερες να γραντζουνίσεις την οθόνη ?

Μπορείς να ελπίζεις μέσα στον επόμενο χρόνο η οθόνη να πάθει και τίποτα άλλο και τότε να ζητήσεις αντικατάσταση (αν δεν φτιάχνεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κατάφερες να γραντζουνίσεις την οθόνη ?

Μπορείς να ελπίζεις μέσα στον επόμενο χρόνο η οθόνη να πάθει και τίποτα άλλο και τότε να ζητήσεις αντικατάσταση (αν δεν φτιάχνεται)

 

Πήγα να την ξεσκονίσω με ένα κάτι τις (δεν ξέρω πως το λένε που μοιάζει με τα μαλιά της Παταπούφας! :P ) και ΜΟΛΙΣ ανακάλυψα πως στην άκρη του είχε μια... κολλιτσίδα!

Αν τις λέτε έτσι κι εσείς... Εκείνα τα μικρούλικα οβάλ σαν αγκαθάκια που κολλάνε στα ρούχα!!! :(

Δεν υπάρχει κάποια κρέμα ή spray που να κάνει κάτι τις... Κανένα θαύμα; :roll:

 

Oof!

 

Υ.Γ.: Σας επισυνάπτω τα... μαλλιά της Παταπούφας! :P

post-140-12906292163_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να την ξεσκονίσω με ένα κάτι τις (δεν ξέρω πως το λένε που μοιάζει με τα μαλιά της Παταπούφας! :P ) και ΜΟΛΙΣ ανακάλυψα πως στιν άκρη του είχε μια... κολτσίδα!

Αν τις λέτε έτσι κι εσείς... Εκείνα τα μικρούλικα οβάλ σαν αγκαθάκια που κολλάνε στα ρούχα!!! :(

 

χαχαχαχαχα, σε φαντάζομαι να προσπαθείς να εξηγήσεις πως έγινε η γρατζουνιά στο μαγαζί. Δεν νομίζω να πιστεί !!!

 

Αν έχει Zero Pixel παρακάλα να καεί κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη ένα εξ αρχής! Λέτε να είμαι «τυχερή» να μου καούν ακόμα 2-3;

Κάπου είχα ακούσει/διαβάσει πως πάνω από 3 σου κάνουν αλλαγή... :roll:

 

Ρε τί πάθαμε... Ggrr!!! :P :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Eksartate apo thn marka , h LG gia paradeigma dinoun zero pixel , h sony kanei allagh sta 5 kamena pixel (grrrrrrrrrrr) gia thn samsung den eida na pw thn alh8eia , alla oi pwlhtes sto plaisio sth stournarh ston 2o orofo 8a sou poun amesws sta posa pixel ginetai allagh sth samsung.

 

Apo to plaisio thn eixes parei? Pantws na ksereis oti yparxoun panakia ka8aristika gia tft , kai exoun sxedon ola ta katasthmata

 

Ax eseis oi gynaikes me thn ka8ariothta :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...