Προς το περιεχόμενο

Gps Gia Aytokinhto


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Έχει τις πόλεις, αλλά νομίζω έχει μόνο τους 'μεγάλους' (κεντρικούς) δρόμους των πόλεων..:(

 

Επειδη σε αλλες πολεις δεν μου ερχεται τωρα μικρος δρομος θυμηθηκα τα νιατα μου και εψαξα μολις τωρα στην παλια μου γειτονια στη Θεσσαλονικη ενα δρομακι 150 μετρων και το εχει.:-D :-D :-D Αν θελεις δωσε πολη και δρομακι να το ψαξω.:-D :-D

Edit:

Απο οτι λεει εδω:

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=42280161&Catalog_Id=1&Product_Id=313963&Merchant_Id=1&Nav_Section_Id=0

 

Σας καθοδηγεί με ακρίβεια, στροφή προς στροφή, με γραφικές ενδείξεις καιευχάριστες φωνητικές οδηγίες στα Ελληνικά σε:

Αθήνα, Πειραιά, Αττική, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Ηράκλειο, εθνικό και επαρχιακό οδικό δίκτυο Ελλάδας, ενώ περιέχει χάρτες οδών για:

ΑΓ. ΘΕΟΔΟΡΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΑΓΡΙΝΙΟ, ΑΓΙΟ, ΑΕΛΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, ΑΜΦΙΣΣΑ, ΑΡΓΟΣ, ΑΡΤΑ, ΒΕΡΟΙΑ, ΒΟΛΟΣ, ΓΡΕΒΕΝΑ, ΔΡΑΜΑ, ΕΔΕΣΣΑ, ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΘΗΒΑ, ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΚΑΒΑΛΑ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ, ΚΑΡΔΙΤΣΑ, ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ, ΚΑΣΤΟΡΙΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΙΛΚΙΣ, ΚΟΖΑΝΗ, ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΚΟΡΙΝΘΟΣ, ΛΑΜΙΑ, ΛΑΡΙΣΑ, ΛΙΒΑΔΕΙΑ, ΛΟΥΤΡΑΚΙ, ΜΕΓΑΡΑ, ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ, ΝΑΥΠΛΙΟ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ, ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ, ΞΑΝΘΗ, ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ, ΠΡΕΒΕΖΑ, ΠΥΡΓΟΣ, ΡΕΘΥΜΝΟ, ΡΟΔΟΣ, ΣΕΡΡΕΣ, ΣΠΑΡΤΗ, ΤΡΙΚΑΛΑ, ΤΡΙΠΟΛΗ, ΦΛΩΡΙΝΑ, ΧΑΛΚΙΔΑ, ΧΑΝΙΑ.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω...υπαρχει κανα αλλο προγραμμα για PC ?? που να δουλευει σαν το map monkey??? το χρησιμοποιησα σε ταξιδι που πηγα και ηταν πολυ καλο... υπαρχει τιποτα καλυτερο...? με πιο updated χαρτες για Ελλαδα μιλαμε παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε..παρτε μια γευση...

 

 

524917

 

 

Καλοοο !!!!! Το ειχα δει σε taxi με destinator 3!!!! Ποσο στοιχισε ...ναυτη ?????:twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα...ενα bluetooth usb νομιζω 15 euro... το bt gps το πηρα 110 euro... εεε και το Laptop... το είχα... LOL LOL

 

ναυτης...αλλα δεν τα δοκιμαζω στην θαλασσα... :mrgreen:

 

Νομισα οτι ηταν οθονη αφης...Ετσι το ειχα δει με 9αρα οθονη αφης που ειχε αρκετα ευροπουλα...Δεν θυμαμαι ποσο μου ειπε ο ταριφας.:-D :-D :-D

Στην θαλασσα καλα κανεις και φυλαγεσαι...Πυρ ' date=' γυνη και θαλασσα δεν λενε ????:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/color']

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ οχι...δεν το εχω κανει ακομα αφης....και δεν νομιζω να το κανω... το εχω δει και εγω σε ταξι αυτο που λες...και μαλιστα ηταν και τηλεοραση μαζι αν θυμαμαι καλα...δεν εχανε λεπτο ο ταριφας...

 

χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ οχι...δεν το εχω κανει ακομα αφης....και δεν νομιζω να το κανω... το εχω δει και εγω σε ταξι αυτο που λες...και μαλιστα ηταν και τηλεοραση μαζι αν θυμαμαι καλα...δεν εχανε λεπτο ο ταριφας...

 

χεχε

 

 

Και τηλεοραση και dvd ειχε αυτο που ειδα σε Oktavia taxi

Ειχε η οθονη και μονιμη διαφιμηση του Γερμανου που εκανε πιο φτηνο το πακετο.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω να αναφέρθηκε από άλλους,γιατί δεν διάβασα όλο το θέμα,αλλά πολύ καλό είναι και το TIBO που το χρησιμοποιεί η ΕΛΑΣ και το προτιμούν και ταξιτζήδες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω να αναφέρθηκε από άλλους' date='γιατί δεν διάβασα όλο το θέμα,αλλά πολύ καλό είναι και το TIBO που το χρησιμοποιεί η ΕΛΑΣ και το προτιμούν και ταξιτζήδες.

 

[/color']

 

 

Μαλιστα...Να και μερικα links.

 

http://www.dragiotis.gr/store/product_info.php?id=913&cpid=116&ccid=&t=

http://www.e-autoshop.gr/product_info.php?products_id=1038

http://www.otenet.gr/portal/portal/media-type/html/user/anon/js_panename/newdevices?action=portlets.PsmlPortletAction&eventsubmit_doview=86055&category=newdevices

 

Το DESTINATOR ND τι χαρτες εχει ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει.. Δεν είναι κ ακριβό για GPS αυτοκινήτου.. Όσο το δίνουν κ οι αντιπροσωπείες μόνο που αυτό μπορεί όντως να φανεί χρήσιμο αφού έχει ελληνικούς χάρτες! LOL!!

Μάγκες, έστω ότι το αγοράζουμε, την εγκατάσταση ποιος μας την κάνει κ πόσο πάει το μαλλί περίπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει.. Δεν είναι κ ακριβό για GPS αυτοκινήτου.. Όσο το δίνουν κ οι αντιπροσωπείες μόνο που αυτό μπορεί όντως να φανεί χρήσιμο αφού έχει ελληνικούς χάρτες! LOL!!

Μάγκες' date=' έστω ότι το αγοράζουμε, την εγκατάσταση ποιος μας την κάνει κ πόσο πάει το μαλλί περίπου?[/quote']

 

 

Το λειτουργικο ειναι προεγακτεστεστημενο σε ολα τις συσκευες ...Η δε τοποθετηση στο αυτοκινητο γινεται σε βαση με βεντουζα. Αστεια ευκολη.:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετώ τα πλήθη, μόλις παρέλαβα το fortuna slim sirf star III και ανυπομονώ να παίξω, έχετε ιδέα πόση ώρα πρέπει να το αφήσω να φορτίζει για πρώτη φορά ;

 

έχει μια Li - Polymer 3.7V @ 1200mAh

 

ξέρω ότι θέλει 4 ώρες να φορτίσει αλλά δε ξέρω πόσο να το αφήσω αρχικά και το manual δεν αναφέρει τίποτα.

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...