Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνε auto search. (στην έκδοση 1.4.5)

 

Επίσης παιζει μερικές φορές να μην συνδεθεί σωστά, λόγω καλωδίου-υποδοχής. Σύνδεσέ το και ασε το τηλέφωνο κάπου σταθερό και ακίνητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια προχθες σε ενα μαγαζι ειδα να πουλανε ενα προγραμμα που λεγοταν handset manager.Το εχει δουλεψει κανεις ξερει τι γινεται?

 

Καλησπέρα .

 

Ρίξε μια ματιά

http://www.google.com/search?num=50&hl=el&q=download+handset+manager+k750&lr=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα πρόβλημα με την αναβάθμιση. όταν πάω και πατάω στο πρόγραμμα για αναβάθμιση μου λέει:

http://dreamer.binary.googlepages.com/SEk750i.PNG

τι χρειάζεται να κάνω για να το διορθώσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Link με τα παιχνίδια της GAMEloft δεν λειτουργεί.Μήπως γνωρίζετε κάποιο άλλο?

 

Καλησπέρα .

 

Για κοίτα εδώ , εδώ και εδώ , μπορεί κάποιο να σου κάνει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα .

 

Εχω διαβάσει αρκετά μηνύματα σχετικά με βλάβη του Joystick , ότι δεν κάνει κάποιες κινήσεις κτλ .

 

Οι μέχρι τώρα προτεινόμενες λύσεις απο όσο θυμάμαι είναι :

 

1. Άνοιγμα του τηλεφώνου και καθαρισμός (με τα γνωστά αρνητικά , σκόνη στην οθόνη , μικρο-σπασιματάκια κτλ .)

 

2. Σέρβις στην SE .

 

Θα προτείνω και εγώ μια λύση η οποία δεν χρειάζεται άνοιγμα τηλεφώνου (δεν θυμάμαι να έχει ξαναειπωθεί) την οποία χθές δοκίμασα στο τηλέφωνο του ανηψιού μου το οποίο κόλαγε σχεδόν σε όλες τις κινήσεις , και πιο πολύ στην κάτω και στην δεξιά .

 

Με το κάτωθι σπρέυ και με λίγες κινήσεις του μοχλού γύρω - γύρω το πρόβλημα λύθηκε .

 

1ir2.th.jpg 2ze8.th.jpg

 

Το σπρέυ είναι αγορασμένο απο μαγαζί που πουλάει ηλεκτρικά (πρίν 2 χρόνια περίπου) αλλά λογικά θα υπάρχει και στα μαγαζιά που πουλάνε ηλεκτρονικά .

 

ΥΣ. Η ευθύνη της δοκιμής είναι δική σας βέβαια . :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σκοπευω να πάρω το κ750ι πιστευω να μην κάνω βλακεία με ενδειαφέρει πάρα πολυ αν μπορώ να εχω gps και τι χρειάζεται?

 

απο οσο μπορώ να φαντατώ εναν δέκτη ο οποίος να συνεργάζεται με bluetooth του κινητού και να αγοράσω και κάποιο χάρτη ? χρειάζεται κατι αλλο κάποια συνδρομή το εχει δοκιμάσει κανεις στο κ750 με ενδειαφέρει πολυ για βορεια ελλάδα αν υπάρχει κανενας χαρτης ...

περιμένω βοήθεια αξίζει να το δουλέψω σαν gps ποια τα + και τα - η να πάρω κανένα ετοιμο gps? (αμα επεζαν φράγκα θα το έπαιρνα λέμεε τώρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ξέρετε κανένα προγραμματάκι που να βγάζεις με την κάμερα σαν να παραμορφώνεις όπως πχ σε δείχνουν οι καθρέφτες που έχουν στα λούνα παρκ???ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ξέρετε κανένα προγραμματάκι που να βγάζεις με την κάμερα σαν να παραμορφώνεις όπως πχ σε δείχνουν οι καθρέφτες που έχουν στα λούνα παρκ???ευχαριστώ

 

Καλησπέρα .

 

Face Warp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...