Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μολις εβαλα στην καρτα mp3 γυρω στα 1.52 GB και συμπεριφερεται μια χαρα. Δεν αργει πουθενα, δεν κολλαει καθολου.

Εχω διαβασει σε αλλο φορουμ οτι το γεγονος οτι σε μερικους κολλαει ισως να οφειλεται στο λογισμικο της vodafone (vodafone live).

Εγω παντως δεν εχω παρει το κινητο απο την vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν εχει και νοημα για να γεμισει η 1 γιγα πρεπει να γυρισεις ταινια με το κινητο

Οσο για αυτο δεν συμφωνω μιας και το κινητο μπορεις να το χρησιμοποιησεις και σαν mp3 player. Ειδικα τωρα για παραδειγμα στην περιπτωση μου που μπαινω φανταρος.

Και με μια γρηγορη ματια στα e-shops μια μετρια μαρκα mp3 player 2GB κοστιζει περισσοτερο απο την καρτα δηλαδη πανω απο 100 ευρω.

Οποτε δεν χρειαζεται να γυρισεις ταινια για να χρησιμοποιησεις μια μεγαλη καρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με αυτα που λες>ΑΠλα το interface toy k750 ειναι ψιλομαπα.Δηλαδη πρεπει να πας πανω κατω μεχρι να βρεις το τραγουδι,Εκτος και αν κανεις πολλους φακελοους.Εγω σκεφτομουν να το παιρνω στο γυμναστηριο αλλα φοβαμαι τις δονησεις, τις πτωσεις και τα υγρα.ΚΑτα τα αλλα απο ηχο σκιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν εγκαταστησω και το myPhoneExplorer και το float's mobile agent παιζει να γινει κανενα conflict? Ποιο ειναι καλυτερο? Απ'οτι ειδα το fma εχει επιπλεον τη δυνατοτητα να ελεγχεις μεσω bluetooth διαφορα προγραμματα στο pc σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw to w800 kai ksafnika to pc de vlepei to memory stick. Enw fortizei kanonika thn mpataria to skliro de ton vlepei. To kinhto an to aposindesw apo to pc vlepei kanonika ti memory stick. Kserei kaneis ti na kanw? Exw kanei update tous drivers kai leei oti leitourgei kanonika.

Efxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw to w800 kai ksafnika to pc de vlepei to memory stick. Enw fortizei kanonika thn mpataria to skliro de ton vlepei. To kinhto an to aposindesw apo to pc vlepei kanonika ti memory stick. Kserei kaneis ti na kanw? Exw kanei update tous drivers kai leei oti leitourgei kanonika.

Efxaristw

Και σε εμένα γίνεται αυτό angry.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα γίνεται αυτό [img']http://www.techlifegr.com/forum/images/smilies_files/good/Standard/angry.gif[/img]

 

Φταίει το προβληματικό βύσμα-υποδοχή. Όλα το κάνουν μερικές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν υπάρχει τρόπος, η μπαταρία δε χαλάει.

Ενταξει οταν λεω χαλαει δεν εννοω οτι αχρηστευεται αλλα οτι μειωνεται η διαρκεια της μακροπροθεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Briefcases του φίλου petrosk750iok , πολλά καινούρια

briefcase1

briefcase2

briefcase3

briefcase4

briefcase5

briefcase6

 

Αυτά δεν δουλεύουν...

 

Εξαιρετική δουλειά φίλε μου! Μπράβο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...