Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eνα μεγάλο μπράβο για το post και μία ερώτηση.

Έχω ένα Κ750i και θα ήθελα να ρωτήσω πόση είναι η μεγαλύτερη χωρητικότητα μιας Memory Stick Pro Dou που δέχεται το τηλ και αν μπορώ να του βάλω μια κάρτα μνήμης High Speed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξεκιναω αναποδα μην του βαλεις high speed δε θα δεις καμια διαφορα στην αποδοση (θα δεις ομως στην τιμη).Οσο για την καρτα μεχρι 1 gb ειναι ασφαλες(πολλοι λενε 512 αλλα εγω εχω 1 γιγα και ειναι οκ)>Απο εκει και πανω το ρισκαρεις(δεν εχει και νοημα για να γεμισει η 1 γιγα πρεπει να γυρισεις ταινια με το κινητο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

louben thanks για την απάντηση.

 

 

Mε 1gb έχω δει κ εγώ ένα τηλ να δουλεύει πολύ καλά και δεν έχω σκοπό να του βάλω μεγαλύτερο, απλά ήθελα να μάθω το max που μπορεί να διαβάσει.

 

Επίσης έχω βρει στην αγορά 1gb με 40 ευρώ SD.

Μήπως έχει βρει κάποιος κάτι πιο φθίνω;

 

 

 

Και κατι τελευταίο και λίγο άσχετο.

Έχει δει κανείς θήκες celly την SOX SERIES κάπου στην αγορά (εκτός από τον κατσόβολο που δεν μου άρεσαν τα σχεδία του) γιατί θα ήθελα να πάρω μια( ή κάτι παρόμοιο στον ίδιο τύπο).

http://www.celly.com/content/dettaglio_prodotto.asp?tipo=mobilebags&prod=custodieuniversali&serie=SERIE%20SOX

 

Είναι λεπτές και ελαστικές σαν μια κάλτσα και μπορείς να έχεις το τηλ στην τσέπη σου (εγώ δεν το βάζω στην ζώνη) με όχι μεγαλύτερο μέγεθος και χωρίς να χαράσσετε από μεταλλικά η αλλά αντικείμενα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry που δεν το διευκρίνισα τι βρήκα !

Για SANDISK MS DUO PRO 1GB μιλούσα και εγώ.

Πήρε ένας φίλος μου δύο τέτοιες κάρτες και από 45 ευρώ που τις πουλάει την μια του τις άφησε 40 την μια (το κατάστημα δεν το θυμάμαι πιο ήταν αλλά αν κάποιος το θέλει μπορώ να το μάθω και να το postάρω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες επειδη ενδιαφερομαι και εγω για καρτα ξερει καποιος να μο πει εαν αναγνωριζει μνημες high speed σαν και αυτην εδω?

http://ebwstore.com/osc/product_info.php/products_id/502

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

louben θα πρέπει να περιμένεις λίγο για να σου ποστάρω το μαγαζί γιατί ο γνωστός μου δεν είναι Αθήνα αυτόν τον καιρό και για να μου πει την διεύθυνση του πρέπει να δει την απόδειξη.

Πάντως μου είπε ότι είναι στο Περιστέρι.

Εγώ λίγο που έψαξα στο net βρήκα αυτή:

http://www.megamarket.gr/sdsecuredigitalmemorystickduoprosandisk1gb-p-30948.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok igrasias no problem opote exeis nea let me know.Μπορει να ειναι και ο καταρελος απο τον οποιο την πηρα και εγω(και αυτος περιστερι ειναι).Οπως και ναχει ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες επειδη ενδιαφερομαι και εγω για καρτα ξερει καποιος να μο πει εαν αναγνωριζει μνημες high speed σαν και αυτην εδω?

http://ebwstore.com/osc/product_info.php/products_id/502

Mexri 1 gb ola kala meta to riskareis opote apefyge to.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια! Ειμαι καινουργιος στο forum, για αυτο εαν το post δεν ειναι στο σωστο θεμα να με συγχωρησετε

Εχω ενα SE K750i με CID 49 - RED. Δεν μπορει να συνδεθει με το Far Manager, για αυτο αναρωτιομουν εαν υπαρχει αλλος τροπος (τζαμπε) για να βαλω στο κινητο μου ελληνικο μενου ή εστω ελληνικο τ9 ?!

Εχω διαβασει για το Davinci Team, αλλα γινεται πανικος. Εκατονταδες σελιδες, οπως και εδω. Στο τελος ξεχνας το τι εχεις διαβασει στην αρχη!

Σας παρακαλω να με βοηθησετε! Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον οπως μου ειπαν απο την Sony Ericsson το κ750ι διαβαζει μεχρι 2 GB. Ετσι και εγω αγορασα την SanDisk Pro Duo 2GB (99 ευρώ) και προς το παρον ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Ουτε αργει το κινητο, ουτε τιποτα οπως εχω διαβασει καπου αλλου. Επισης ειναι σαφως πιο γρηγορη καρτα απο αυτην που εχει το κινητο μεσα μολις το αγοραζεις

Αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον οπως μου ειπαν απο την Sony Ericsson το κ750ι διαβαζει μεχρι 2 GB. Ετσι και εγω αγορασα την SanDisk Pro Duo 2GB (99 ευρώ) και προς το παρον ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Ουτε αργει το κινητο' date=' ουτε τιποτα οπως εχω διαβασει καπου αλλου. Επισης ειναι σαφως πιο γρηγορη καρτα απο αυτην που εχει το κινητο μεσα μολις το αγοραζεις

Αυτα...[/quote']

Gia bale kati bary mesa na kalypsei panv apo 1 gb na doyme tiw antidraseis toy thlefonoy.THa einai arketa endiaferon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...