Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

wizard, δεν ισχύει ο διπλασιασμός της χωρητικότητας σε καμμία κάρτα. Αν διαβάσεις και το υπόλοιπο thread θα δεις οτι τελικά δεν δούλεψε σε κανέναν (απλά φαίνεται διπλασιασμένη η χωρητικότητα χωρίς να μπορείς να εκμεταλλευτείς τον επιπλέον χώρο) Πάντως οι κάρτες είναι πλέον πολύ φθηνές ούτως ή άλλως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

wizard, δεν ισχύει ο διπλασιασμός της χωρητικότητας σε καμμία κάρτα. Αν διαβάσεις και το υπόλοιπο thread θα δεις οτι τελικά δεν δούλεψε σε κανέναν (απλά φαίνεται διπλασιασμένη η χωρητικότητα χωρίς να μπορείς να εκμεταλλευτείς τον επιπλέον χώρο) Πάντως οι κάρτες είναι πλέον πολύ φθηνές ούτως ή άλλως...

 

Ευχααριστώ ;)

Η αλήθεια είναι ότι δεν έκατσα να το διαβάσω, αλλά νομίζω δικαιολογούμαι. 37 σελίδες έχει φτάσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην γεια σας.Να σας ρωτησω.Εκανα αναβαθμιση μεσω του update της sony στο w800i .Ολα καλα αλλα τωρα σαν γλωσσα εχω μονο αγγλικα.Στις ρυθμισεις ολα τα υπολοιπα χαθηκαν.Τι κανω.Σημειωτεον οτι στην αρχη του update επελεξα ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην γεια σας.Να σας ρωτησω.Εκανα αναβαθμιση μεσω του update της sony στο w800i .Ολα καλα αλλα τωρα σαν γλωσσα εχω μονο αγγλικα.Στις ρυθμισεις ολα τα υπολοιπα χαθηκαν.Τι κανω.Σημειωτεον οτι στην αρχη του update επελεξα ελληνικα.

 

κανε ενα master reset και θα εμφανιστουν τα ελληνικα! κανε ενα back up ομως γιατι οτι εχεις μεσα θα χαθει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες,θελω να μαθω ευχαριστα σημερα πειτε μου οποιος ξερει αν υπαρχει για το k750i πληκτρολογιο το οποιο μπαινει απο κατω εκει που φορτιζει για να ξερω αυριο που θα ειμαι εξοδοχους να βγω με 1000 να παω να το παρω,γιατι θελω να μπαινω στο ιντερνετ πιο γρηγορα+να παιζω τα παιχνιδια πιο ευκολα.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας χαιρετίζω κι εγώ...ένας ακόμη κάτοχος του Κ750i...Το αγόρασα μόλις χτές και είμαι σε φάση εξερεύνησης....Έχω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει...είναι εφικτό να μην φορτίζει το κινητό όταν το συνδέω μέσω καλωδίου με τη USB θύρα του PC? Ρωτάω γιατί θα ήθελα να βρίσκεται η μπαταρία στην καλύτερη δυνατή κατάσταση και να μην υπάρξει κάποιο θέμα (αφού προφανώς φορτίζεται δίχως να έχει αποφορτιστεί πλήρως...κάτι που δε νομίζω ότι είναι και τόσο "υγιές" για την μπαταρία...Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...