Προς το περιεχόμενο

Dr Who


koyan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Ναι τι; πιστεύεις ότι συμφωνώ με  αυτό που είπε ο βλακας; ή με εχεις δει να γράφω κατά το δικαίωμα ομοφυλοφιλων στην υιοθεσία; γιατί αν δεν ήσουν "καλύτερος" από εμάς και άκουγες πριν κρίνεις θα ήξερες ότι είμαι από τους πρώτους που λέει ότι το φύλλο δεν πρέπει να είναι κριτήριο για την υιοθεσία γιατί η ανατροφή δεν έχει να κάνει με τα φύλα αλλά νταξει.. Εσύ ξέρεις καλύτερα.. Να ξέρεις πάντως μεγαλύτερο πρόβλημα για όλες τις μειωνοτητες (είτε αυτοί είναι γκει είτε βιγκαν είτε ότι άλλο μπορούμε να βάλουμε) είναι άτομα σαν εσένα που θεωρούν ότι όλα είναι μαύρο άσπρο και ότι η κόσμο θεωρία τους είναι η μία και μοναδική.. 

φίλε μου μετά από τόσα χρόνια ξέρω ποιος διακρίνει τις αποχρώσεις μεταξύ του άσπρου και του μαύρου…

αν πιστεύεις ότι με το να μου πετάξεις ότι είσαι υποστηρικτής των δικαιωμάτων των μειονοτήτων ενώ ταυτόχρονα δεν αντέχεις να βλέπεις σε ταινίες έναν 007 μαύρο ή έναν gay Dr Who και είσαι οκ, είσαι γελασμένος…

να σου θυμίσω μόνο αυτό…

13 ώρες πριν, Spect~ είπε

Πρεπει δηλαδη εναν χαρακτηρα να τον αλλαξουμε γιατι υπαρχουν τα ζωα εκει εξω που μας τα εχουν κανει τσουρεκια με την ισοτητα και την αποοδοχη

Μόνος σου αυτοαναιρείσαι και μόνος σου προσπαθείς να κρυφτείς πίσω από το δάκτυλο σου…

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Έγινε milord ότι πεις 

Αυτά τα ειρωνικά να μην γράφατε τι καλά θα ήταν, για σας βέβαια γιατί εσείς εκτίθεστε και κανένας άλλος…

μπορείς και καλύτερα ή κάνε ότι και ο άλλος… 

ΥΓ: τελείωσαν βλέπω τα επιχειρήματα… αναμενόμενο, μου αρέσει που νομίζεται ότι έχετε και δίκιο ή είστε σωστοί…

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 8 μήνες μετά...

Μέτριο το τελευταίο special. Σαν παραγωγή φαίνεται ότι έχει ανέβει επίπεδο και όπως πάντα απολαυστικός ο Tennant αλλά δεν με έπεισε ...

Spoiler

"Ο Δόκτωρ ειναι αρσενικό,θηλυκό και κανένα από τα δύο.Και παραπάνω ".

Οκ...ασχολίαστο. Όπως και ο χαρακτήρας του/της Ρόουζ...Μάλλον γέρασα απότομα και παρα-έγινα συντηρητικός...

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SergioX είπε

Μέτριο το τελευταίο special. Σαν παραγωγή φαίνεται ότι έχει ανέβει επίπεδο και όπως πάντα απολαυστικός ο Tennant αλλά δεν με έπεισε ...

  Απόκρυψη περιεχομένων

"Ο Δόκτωρ ειναι αρσενικό,θηλυκό και κανένα από τα δύο.Και παραπάνω ".

Οκ...ασχολίαστο. Όπως και ο χαρακτήρας του/της Ρόουζ...Μάλλον γέρασα απότομα και παρα-έγινα συντηρητικός...

 

Εμένα καλό μου φάνηκε σαν επεισόδιο. Συμφωνώ ότι με την woke-ιλα στο τέλος ότι μου γύρισαν τα μάτια.

Θα παίξει λένε σε άλλα 2-3 επεισόδια ο Tennant μέχρι να έρθει ο καινούριος μαύρος Doctor Who.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισοδειαρα.Απολαυστικος ο Τεναντ,

Spoiler

συγκινητικη η επιστροφη της Ντονα και μια υποθεση αρκετα campy με πολυ χαβαλε και δραση.Το νεο Ταρντις εντυπωσιακο και το φιναλε που η Ντονα χυνει το καφε και τρελενεται το Ταρντις hilarious.Ενα απολαυστικο Doctor Who επισοδειο μετα απο παρααα πολυ καιρο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
19 hours ago, ElCha said:

 

Οχι λεει. from Season 1 in 2005 all the way up to the last episode that was produced, it’s all available to stream on Max. “Classic Who,” the 800-plus episodes that date all the way back to 1963, are available on BritBox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...