Προς το περιεχόμενο

Scrubs


FilipposMD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, έχει δει κανείς Scrubs; Για όσους, μάλλον τους συντριπτικά περισσότερους που δεν ξέρουν, είναι αμερικάνικη κωμική σειρά με γιατρούς. Εγώ την βρίσκω εξαιρετική, αλλά δεν την ξέρει κανένας για να σχολιάσουμε. Ειδικά οι ατάκες του Dr.Cox, δεν παίζονται!

π.χ.

Julie Keaton: This drug is the best one on the market. The only side effects are nause, impotence and anal leakage.

Dr. Cox: And, I'm getting two out of three, just from having this conversation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ κάπου εκεί είμαι iSpO_fAcTo. Νομίζω μπαίνει στην 5η τώρα, αν και στην αρχή συζητιόταν αν θα κοπεί η σειρά, γι'αυτό και στο μεγαλύτερο μέρος της 1ης σεζόν, ο επιστάτης δεν μιλάει με κανέναν άλλον, εκτός από τον JD. Το κρατούσαν έτσι, ώστε αν χρειαστεί να κόψουν τη σειρά, να εμφανίσουν τον JD σχιζοφρενή, ότι βλέπει τον επιστάτη στην φαντασία του. Ευτυχώς, συνεχίζει.

Ρε γαμώτο, μόνο το star φέρνει σ'αυτήν τη χώρα ξένες σειρές, τι κατάσταση είναι αυτή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.nbc.com/Scrubs/

 

MY INTERN'S EYES

9pm 2006-01-03 ALL NEW!

 

DR. COX PUTS J.D.'S SKILLS AS AN ATTENDING TO THE TEST- J.D. (Zach Braff) struggles with decision-making and responsibility now that he is an attending physician, all the while Dr. Cox (John C. McGinley) is testing his skills. And while Elliot (Sarah Chalke) is learning the ropes in her new hospital, she still feels more comfortable hanging out at Sacred Heart. Meanwhile, Carla (Judi Reyes) is ready to have a baby, but Turk (Donald Faison) afraid of moving forward continues to slip her birth control pills. Ken Jenkins and Neil Flynn also star. TV-14

MY RITE OF PASSAGE

9:30pm 2006-01-03 ALL NEW!

 

SECRETS AND LIES - J.D. (Zach Braff) questions the bond he has with his interns when Dr. Kelso (Ken Jenkins) tells him that inevitably he will begin treating them badly, as it has been throughout history at the hospital. The Janitor (Neil Flynn) further complicates matters by telling J.D. that his interns only laugh at his jokes to suck up to him. Meanwhile, Carla (Judy Reyes) visits Elliot (Sarah Chalke) at her new job and inadvertently creates an awkward new nickname for her friend when she tells her colleagues an embarrassing story. Elsewhere, Dr. Cox (John C. McGinley) prevents Turk (Donald Faison) from warning Jordan (Christa Miller) about a notorious con man patient (guest star Alexander Chaplin) in hopes that sheʼll be mortified and quit. TV-14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει τις 4 πρώτες seasons. Η σειρά έχει καταφέρει και κρατιέται σε πολύ καλό επίπεδο.Αν και οι 2 πρώτες seasons ειναι οι αγαπημένες μου. Για όσους δεν ξέρουν τη σειρά μπορώ να πω πως είναι E.R αλλα στο κωμικό του. Ακόμα και να το φερει το star, πιστεύω πως η σειρά θα χάσει αρκετά, αφού πολλές ατάκες της δεν μεταφράζονται...Τα dvds box sets αξίζουν τα λεφτά τους. Τα commentaries βγάζουν πολύ γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Κλαίω από τα γέλια που στο 7ο επεισόδειο του 5ου κύκλου τραγουδάει ο Ted με το συγκρότημα το She's a maniac και χύνει την κανάτα με το νερό επάνω του με πάθος. Ted forever θέλω να κάνω την κωλόφατσά του t-shirt!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Μόλις έφτασα και 'γω πέμπτη season. Προσωπικά μου φαίνεται ότι μέχρι και την τέταρτη season η σειρά δεν έχει κορεστεί καθόλου,συνεχίζει να έχει ακόμα καλό χιούμορ. Άσχετο, την πέμπτη season την βλέπεται χωρίς υπότιτλους; Δεν έχω βρει κατιτίς... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...