Προς το περιεχόμενο

Scrubs


FilipposMD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Εμένα δε με πειράζει.

 

Η σειρά τελείωσε. Όποιος θέλει ας αγνοήσει απλά την επόμενη σεζόν, σαν μη μέρος της μυθολογίας.

 

Όπως καλό είναι να αγνοεί κανείς τα Μάτριξ 2 και 3.

 

Ας υπάρχει, όμως, και αυτή η σεζόν, έτσι για εμάς που νοσταλγούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνώ, αλλά πρέπει να μάθουν πότε να σταματάνε :P

 

Όσο για το:

Όπως καλό είναι να αγνοεί κανείς τα Μάτριξ 2 και 3.

Μεγάλη αλήθεια είπες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Α, για μένα Μάτριξ είναι μόνο το πρώτο.

 

Δε θυμάμαι το δεύτερο (το έχω δει μια φορά) και δεν έχω δει το τρίτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Κάπου θυμάμαι να διάβασα ότι η νέα σεζόν θα αφορά κατα βάση Κοξ / Τερκ / νέους ειδικευόμενους και θα εξελίσσεται παράλληλα σε πανεπιστήμιο και νοσοκομείο. Επειδή ωστόσο δεν το έχω ψάξει πολύ, δεν μπορώ να πω τίποτα με βεβαιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάπου θυμάμαι να διάβασα ότι η νέα σεζόν θα αφορά κατα βάση Κοξ / Τερκ / νέους ειδικευόμενους και θα εξελίσσεται παράλληλα σε πανεπιστήμιο και νοσοκομείο. Επειδή ωστόσο δεν το έχω ψάξει πολύ, δεν μπορώ να πω τίποτα με βεβαιότητα.

 

 

Μωρε αν ειναι ο Κοξ θα το δω και αν ειναι ο καλος Koξ θα το συνεχισω.Αλλα αν ειναι αρπαχτη,bye bye

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επικεντρώνεται στους ίδιους, αν και για μια 6άδα επεισοδίων θα παραμείνει ο J.D.

 

Μετά θα επικεντρωθεί πράγματι σε Cox και Turk και νέους interns. Ίσως αυτούς που γνωρίσαμε στην 8η σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

xmm ναι και εμενα μου φανηκαν κανα επιπεδο ποιο κατω απο προηγουμενες σεζον, αλλα ακομα και ετσι ειναι καλυτερο απο τις περισοτερες τωρινες κωμικες σειρες. Λιγο χειροτερα γκακγκς και ατακες, λιγο η προσπαθεια ανανεωσης αλλα σε μπλεξιμο με πολυ απο το παλιο, ακομα θελει δουλεια, σαν να εχει μια νευρικοτητα να ανταπεξελθει η σειρα. Ααααα αλλαξανε και το τραγουδι της εισαγωγης, ρεμιξ δηλαδη στο ποιο γκει δυστηχος

 

 

Ο τυπος που λεει οτι ειναι αγγιχτος (λογω γονεων και δωρεας) ειναι ενοχλητικος, θα μου πεις αυτον τον ρολο παιζει, αλλα....με χαλαει. Η καινουρια τυπισα που πεζει κατι σαν τον θυληκο τζει ντι, μου πηρε λιγο αλλα την συνηθισα, ειναι και πολυ γλυκεια η ατιμη.Ο κοξ παραμενει δυναμη και ειναι ικανος να κρατησει την σειρα μονος του! Μου ελλειψε ο δικηγορος και ο τζανιτορ! η καρλα που ητανε??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα πάντως, Scrubs is back! Μια χαρά ήταν τα επεισοδιάκια! Μου αρέσει πολύ που διατηρείτε το (ας το χαρακτηρίσω έτσι) σκανδαλιάρικο κλίμα. Θα μου φανεί περίεργο πάντως όταν θα φύγει ο J.D. Επίσης, μου λείπει ο janitor.

 

Ήταν όμορφο, όμως, που σκάσανε μύτη έστω και για λίγο παλιοί χαρακτήρες. Μακάρι να εξακολουθήσουν να κάνουν guest εμφανίσεις.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 01:11 ----------

 

Μπράβο συντονισμός στο ποστάρισμα!

 

Λίγο - πολύ συμφωνούμε, απλά εγώ είμαι κάπως πιο αισιόδοξος, plus μου έλειψε η σειρά και είμαι πολύ χαρούμενος που επέστρεψε. Στην κριτική που έχεις στο spoiler, συμφωνούμε ακόμα περισσότερο.

 

 

Η Κάρλα απ' όσο γνωρίζω δε θα εμφανιστεί φέτος. Κάποια στιγμή θα σκάσει μύτη είχα διαβάσει κάπου αλλά δε θα σχολιαστεί σαν κάτι ιδιαίτερο. Δηλαδή θα είναι σαν να ήταν πάντα εκεί, απλά δεν την έδειχνε η κάμερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η τελευταια σεζον που βγαλανε τωρα εχει αρχισει να καταστρεψει το κλιμα, γιατι δεν την αφηνανε που ητανε μια χαρα ? Τελειωσε μια χαρα στην 8η σεαζον. Αφου κανανε την μαλακια να δω τωρα πως θα τα φτιαξουνε, Prison Break θα καταντησει.

Επεξ/σία από Massiv0r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...