Προς το περιεχόμενο

Αγορά καρέκλας


Exoskeletor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η δική μου έχει περίπου έτσι τα χερούλια και νομίζω θα τα ήθελα πιο ψηλά.Όταν κάθομαι αρκετή ώρα για gaming, νοιώθω πως δεν στηρίζεται αρκετά το αριστερό μου χέρι και βάζω μαξιλάρια για να μην κρέμεται ο αγκώνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πολλες ωρες στο πισι 6+ ποια προτεινετε ως 200 ευρω και να αντεχει χρονια ? Για πολλες ωρες ειναι οι διευθηντικες η υπαρχουν και αλλες ακομα καλυτερες ποιο αναπαυτικες κτλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πολλες ωρες στο πισι 6+ ποια προτεινετε ως 200 ευρω και να αντεχει χρονια ? Για πολλες ωρες ειναι οι διευθηντικες η υπαρχουν και αλλες ακομα καλυτερες ποιο αναπαυτικες κτλπ?

 

Αν ανατρέξεις σε προηγούμενα post θα βρείς κάποιες προτάσεις . . .

Όσο για την αντοχή τους στο χρόνο . . . και εμείς αυτήν περιμένουμε να δούμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το σατο στοκ στη πειραιως που ειπανε πιο πανω ειναι ανοιχτο απογευμα κανονικα?

Επεξ/σία από JERONIMO888
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρον thread. Το ξεθάψαμε την καταλληλότερη στιγμή.

Είμαι και εγώ στο ψάξιμο για καρέκλα. Η προηγούμενη που είχα πάρει πριν ένα χρόνο από Praktiker (~85 ευρώ αν θυμάμαι καλά - είχε και πιο ακριβές αλλά δεν με βόλευαν όταν τις δοκίμαζα) έσπασε στο ένα μπράτσο (πλαστικό) και πλέον δεν μπορώ να ακουμπάω την πλάτη μου. Επίσης ο μηχανισμός της για την πλάτη είχε αρχίσει να αποκτά αρκετό "τζόγο". Σαν άνεση δεν ήταν και άσχημα, αλλά δυστυχώς είναι καρέκλα χωρίς στήριξη για τον αυχένα και όταν κάθεσαι πολλές ώρες στον υπολογιστή, αυτό είναι ένα θέμα που χρίζει ιδιαίτερης προσοχής.

 

Και εγώ αναρωτιέμαι πόσα πρέπει να δώσω για μία σωστή καρέκλα.

Σκέφτομαι να δώσω γύρω στα 200-300 ευρώ αυτή τη φορά, αλλά πραγματικά δεν έχω ιδέα από καρέκλες και δεν είμαι σίγουρος. Ακόμα δεν έχω προλάβει να ψάξω. Απλώς έτυχε και δοκίμασα μερικές σε πλαίσιο, Praktiker και ΙΚΕΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πηρα τηλεφωνο στο σατο οι καρεκλες που εχουν οι καλες οι διευθυντικες αρχιζουν απο 450 ως 1500 και οι απλες με το υφασμα που τις βρισκεις παντου απο 150 και πανω... δεν παιζει να αγορασω πανο απο 200 ευρω προσωπικα, αν ξερει καποιος αλλο καταστημα ας πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδες βαρεθηκα τα ημιμετρα και το εχω αποφασισει να τα σκασω για μια Herman Miller (Mirra ή την Aeron). Απο το να τα δινω πολλαπλασια στους γιατρους σε λιγο προτιμω να προσεξω τωρα. Εξαλλου τοσα λεφτα δινουμε σε δυνατα pc, κατι δεν αξιζει και η υγεια μας;;

 

Αν γουσταρετε κανενα group buy για καλυτερες τιμες εγω ειμαι μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εγω πριν κανενα χρονο πηρα απο τα Sato αυτη την πολυθρονο .

 

1428zts.jpg

 

http://www.sato.gr/#/gr/product/134

 

Δερματινη και παρα πολυ ανετη .

Περναω πολλες συνεχομενες ωρες στον υπολογιστη . Η συγκεκριμενη ειναι τελεια .

Πρεπει να την πηρα κοντα στα 350 με 400 ευρω , ισως να ηταν και σε προσφορα , δεν θυμαμαι . Αν υπαρχει καταστημα Sato κοντα σας να πατε μια βολτα και ζητηστε να σας δειξουν την συγκεκριμενη . Εγω οταν καθησα πανω της ειπα αυτη ειναι για μενα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδες βαρεθηκα τα ημιμετρα και το εχω αποφασισει να τα σκασω για μια Herman Miller (Mirra ή την Aeron). Απο το να τα δινω πολλαπλασια στους γιατρους σε λιγο προτιμω να προσεξω τωρα. Εξαλλου τοσα λεφτα δινουμε σε δυνατα pc, κατι δεν αξιζει και η υγεια μας;;

 

Αν γουσταρετε κανενα group buy για καλυτερες τιμες εγω ειμαι μεσα...

 

 

Εγω ειμαι μεσα αν γινει ομαδικη ...

κοιτα και αυτη

http://eshop.dromeas.gr/product.php?productid=16246&cat=0&bestseller=Y

 

ειναι εργονομικη και σχεδιασμενη να απαλλασει την σπονδυλικη κατα 50% απο πιεσεις και λαθος θεση .

 

According to proven information the duo back ® releases the pressure for the spinal column up to 50 % more than standard backrests.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...