Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gabrielconnor egw an kai tha faw kraximo tha soy elega na mhn to pareis mias kai to exw.proswpikh moy apopsh. ama thes soy poylaw to diko moy re!!!

 

 

Kαποτε οταν σου ειπα να το πουλησεις , ειχες αντιδρασει πολυ ασχημα ...

Τωρα λοιπον για πες μου ποσο το δινεις και τι περιλαμβανεται στην τιμη ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε ευχαριστώ αλλά δεν το συζητάω καν το ενδεχόμενο να μην το πάρω. Το είδα σε φίλο να τρέχει το PGR3 σε HD-TV 32'' και έμεινα μ******! Και δεν είμαι κανα παιδάκι που ενθουσιάζεται με το παραμικρό. 27 χρονών γαιδούρι είμαι. Πολλά έχουν δεί τα μάτια μου από video games(αυτό μου φέρνει τρόμο' date=' που θα 'ελεγε και ο ποιητής!).

 

Όσο για την αγορά μεταχειρισμένου, πάλι θα πρέπει να πώ οχι. Προτιμώ την ηδονή της αγοράς από κατάστημα, τα δέκα λεπτά με το αυτοκίνητο για το σπίτι που σου φαίνονται 50 χρόνια όταν έχεις και το αντικείμενο του πόθου σου μαζί, και μετά το βγάλσιμο του 360 από την ανέγγιχτη συσκευασία του!

 

Ούτε για γκόμενα να μίλαγα![/quote']

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

theleis na soy grapsw serial number eorptol?thes na soy dwsw kai gamer tag?den bgazw xolh thn alitheia lew.epeidh to exw den eimai kai tyflos.

 

Δωσε μου το gamertag σου να σε βαλω στη λιστα των φιλων μου.

 

Το serial number τι να το κανουμε?Δεν αποδικνυει τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε μου το gamertag σου να σε βαλω στη λιστα των φιλων μου.

 

Το serial number τι να το κανουμε?Δεν αποδικνυει τιποτα...

 

σωστος δωσε το gametag σου devil το δικο μου ειναι makpol4 .............:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

predatorkill nomizw oti den exei pleon nohma na thn leme o enas ton allon.ti na to kaneis to gamertag afou den paizw pote. a kai kati allo eida ena demo apo ena paixnidi to killzone h kapws etsi gia ps3.ayto to pragma einai alithino demo giati den to pisteya ayto poy eblepa. a nai na pw kai ena thanks ston slay to palikari ekatse kai mou eftiaxe avatar kai ypografh etsi epeidh goustare.den to perimena.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia enas gnwstos exei parei gia to 360 tou memory card,dioti exei tin core ekdosi.i memory me 3 games pou xei tou teleiwse!!kala poso xwro trwne ta games?k apoti katalaba to quake 4 tou xei kanei ti zimia pou touxei faei panw apo 20 mb!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia enas gnwstos exei parei gia to 360 tou memory card,dioti exei tin core ekdosi.i memory me 3 games pou xei tou teleiwse!!kala poso xwro trwne ta games?k apoti katalaba to quake 4 tou xei kanei ti zimia pou touxei faei panw apo 20 mb!

 

 

Εννοεις οτι ενα save του Quake 4 καταλαμβανει χωρο 20mb ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις οτι ενα save του Quake 4 καταλαμβανει χωρο 20mb ????

oxi apoti eida to quake kanei save se kathe chapter.to kathe save pianei 1mb xwria ta autosave pou kala pianoun 60kb..tele o tipos will cry 350e to dinei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

predatorkill nomizw oti den exei pleon nohma na thn leme o enas ton allon.ti na to kaneis to gamertag afou den paizw pote. a kai kati allo eida ena demo apo ena paixnidi to killzone h kapws etsi gia ps3.ayto to pragma einai alithino demo giati den to pisteya ayto poy eblepa. a nai na pw kai ena thanks ston slay to palikari ekatse kai mou eftiaxe avatar kai ypografh etsi epeidh goustare.den to perimena.

 

δηλαδη πηρες το 360 και δεν εκμεταλλευτηκες ουτε τον ενα μηνα δωρεαν

που δινει στο live και να δεις το ισχυροτερο προσον που εχει το 360

να κατεβασεις σε ντεμο ολα τα παιχνιδια σχεδον που κυκλοφορουν για να μην

παρεις "γουρουνι στο σακι" ......να εχεις ολοκληρομενη εικονα για το 360 ?

..........ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ LIVE ?.....

 

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...