Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω την SONY LCD 26'' που υποστηρίζει μέχρι 1366x768. Ποία ανάλυση νομίζεται ότι είναι η καλύτερη 1080i ή 720p; Εγώ πάντως δεν βλέπω καμιά διαφορά...

Δεν υποστηρίζει 1080i η τηλεόραση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υποστηρίζει 1080i η τηλεόραση σου.

Υποστηρίζει είσοδο 1080, αλλά όχι απεικόνιση. Οπότε η ερώτηση είναι: Είναι καλύτερα να της δίνει 720 και να κάνει upscale ή 1080 και να κάνει downscale;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re guys hmoyn shmera sto plaisio.blepw to doa4.me thn prwth matia entypwsiazomai.pairnw ena kommati sto xeri kai lew to xtyphsa.kathomai ligo na paixw kai parathrw oti ta grafika den einai re paidi moy realistika.h mesh gia paradeigma stis kopeles einai poly pseftikh kai genika pera apo ta background oi xarakthres me apogohteysan.telika to afhsa kai efyga. ayto pathainw me ta paixnidia toy 360 sthn arxh moy aresoyn kai molis kathisw kai ta parathrhsw xenerwnw.den einai katholoy ayto poy perimena.gia paradeigma eidai mia eikona toy virtua fighter 5 gia ps3 kai einai ayto akribws poy perimena apo mia next gen konsola. einai diaforetika pio realistika den xerw pws na ta xarakthrisw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kakakkakakakakakkak dld re devil katalabes apo to pic oti 8a einai realistiko? ayto den les gia to 360 oti to eides meta pou epai3es? pantws ok symfwnw oti sta prwths genias exoun kanei kapoies mlkies sta grafika pou se kapoia stigmh se 3enerwnoun px sto pgr3 exei 2 tetoies mlkies (h mia ok mallon einai epeidh h tv mou den einai HD) alla h 2h otan to eida eipa ok mlkia eprepe na prosextei, den 8ymamai me pio car epaiza alla bgainw sto photo mode kai xazeyw to ama3i kai ta grafika kai ftanw sthn e3atmhsh koitaw kai ti na dw anti gia na exei h e3atmhsh ba8os pou to mono eykolo 8a tan, blepw mesa enan gkri pato :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H TV μου υποστηρίζει κανονικά 1080i. Γενικά έχω δοκιμάσει όλα τα παιχνίδια και στις 2 αναλύσεις και τελικά μάλλον καλύτερη φαίνεται η 1080i. Το DOA4 έχει φοβερά γραφικά και πολυ γρήγορο gameplay. Το μόνο παράπονο στους χαρακτήρες δεν είναι ότι φαίνονται σαν anime, εξάλλου είναι επιλογή της Tecmo, αλλά τα... μαλλιά τους. Χαλάει όλη την εικόνα. Κρίμα γιατί τα background είναι καταπληκτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia paradeigma eidai mia eikona toy virtua fighter 5 gia ps3 kai einai ayto akribws poy perimena apo mia next gen konsola. einai diaforetika pio realistika den xerw pws na ta xarakthrisw.

 

ειδα και εγω μια pic του ps3 πραγματικα απιστευτο μηχανημα ειναι αυτο

που περιμενα απο μια nexth gen κονσολα.......:))))))))))))))))

 

giati συγκρινεις κατι που υπαρχει με κατι που υπαρχει μονο σε pic ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti einai auta pou leei...k gw proseksa oti to aristero nixi tis hitomi oti exei psegadia.thapse to doa4 gia opoio allo thema thes ektos twn grafikwn.oloi exoun na poun gia ta grafika tou.

to virtua fighter 5 "file" mou paratirounati problimata plastikouras stous paiktes kati pou proswpika de maresei katholou.

daredevil swstos etsi einai..k to ps3 den tha exei na deiksei k polla sta lunch games tou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H TV μου υποστηρίζει κανονικά 1080i. Γενικά έχω δοκιμάσει όλα τα παιχνίδια και στις 2 αναλύσεις και τελικά μάλλον καλύτερη φαίνεται η 1080i. Το DOA4 έχει φοβερά γραφικά και πολυ γρήγορο gameplay. Το μόνο παράπονο στους χαρακτήρες δεν είναι ότι φαίνονται σαν anime, εξάλλου είναι επιλογή της Tecmo, αλλά τα... μαλλιά τους. Χαλάει όλη την εικόνα. Κρίμα γιατί τα background είναι καταπληκτικά.

Η τηλεόρασή σου μπορεί να πάρει 1080i, όχι όμως και να το δείξει. Του κάνει downscale στην ανάλυσή της. Εκτός αν έχεις μία εκ των Philips 42 ή 32 9830, οπότε μπορεί να απεικονίσει 1080.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα guys.

 

Σκέφτομαι σε κανα μήνα να χτυπήσω το XBOX 360 και να το συνδέσω με VGA Cable στο 19΄άρι μόνιτορ μου. Το μόνιτορ μου είναι 4:3 (οχι wide δηλαδή). Τι επιπτώσεις θα έχει αυτό στην απεικόνηση? Επίσης έχω μια 384 από Forthnet. Θα είμαι οκ για live? Στην γραμμή έχω πολύ καλά pings και χρησιμοποιώ voip προγράμματα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...