Προς το περιεχόμενο

Σκεφτομαι για Μac. Δυσκολη αποφαση.


mjmj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως ενοάω του Volume, Messenger,Mail, Play, Calc μπλα-μπλά... Αυτά δε δουλέυουν σε κανένα από τα 2 λειτουργικά...

Ναι, ούτε και στο δικό μου Logitech δούλευαν αυτά όταν το είχα συνδέσει με adaptor PS/2 -> USB. Το Mac το αναγνώριζε ως απλό πληκτρολόγιο. Το ίδιο και το ποντίκι. Έπαιζαν μόνο τα 2 βασικά πλήκτρα και το ροδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
για να μην ανοίγω διαφορετικό thread αποφάσισα να γράψω την απορία σε αυτό.

Και γιατί να μην ανοίξεις διαφορετικό thread? Δεν την καταλαβαίνω τη φιλοσοφία αυτή. Μήπως κοστίζει λεφτά το άνοιγμα του thread?

 

Ίσα ίσα, που αν το νέο thread έχει τίτλο σχετικό με την ερώτηση σου και όχι κάποιον άσχετο (όπως τώρα), θα βοηθήσει τα άλλα μελη να το βρουν σε κάποια μελοντική αναζήτηση...

 

 

Φιλικά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήρα έναν απλό αντάπτορα που έχει δυο PS/2 και τις μετατρέπει σε μια USB και δουλεύει άψογα....τα ειδικά κουμπιά λειτουργούν κανονικά! Πχ το Option key....

Και τα δυο τώρα καταλαμβάνουν μόνο μια θύρα στο μακ μινι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη αν παρω mac θα ειναι μονο σε laptop, ξερει κανεις αν ευκολα μπορω να αλλαξω τον σκληρο σε εναν με 7200 στροφες?

Ολα τα τελευταια χρονια τα λαπτοπ που ειχα ετρεχαν σε 7200 και δεν εχω διαθεση να αρχισω παλι τις χαμηλες ταχυτητες δισκου.

 

Εκτος κι αν η apple δινει τη δυνατοτητα να τον παραγγειλεις εξαρχης με δισκο της επιλογης σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...