Προς το περιεχόμενο

Σκεφτομαι για Μac. Δυσκολη αποφαση.


mjmj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το iBook 5ετίας είναι το G3? Έχω την αίσθηση ότι τρέχει ικανοποιητικά με μνήμη 768-1.25 (χωρίς την υποστήριξη Core Image φυσικά λόγω gfx card).

 

Σου συνιστώ υπομονή και ψάξιμο στο forum του macrumors

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αφού δεν έχεις σκοπό να πάρεις Mac, δεν πρέπει να σε απασχολεί τόσο...

 

Α.. Και αν είναι USB, είναι μια χαρά, απλά εσύ είδες ότι δεν έχει drivers..

 

http://www.buzzard.me.uk/jonathan/scanners-usb.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σκοπο για mac, αλλα αν ειναι να μην τρεχουν τα μισα περιφερειακα, το εξεταζω.

 

Και να που να ξερω εγω βρε φιλε το url που εδωσες?

Στο site της Hp πηγα, τι πιο φυσικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ούτε κι εγώ το ήξερα.. Απλά το googlιασα... Εμένα μόνο το USBRadio δεν παίζει (δεν το πολυέψαξα κι όλας) και μια WebCam του 10ευρου(ούτε και γι'αυτή πολυέψαξα).. ΟΛΑ τ'άλλα άνετα.. Αξίζει, το έχεις ακούσει πάρα πολλές φορές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα λες αλλα με νοιαζει συμβατοτητα με το 80% των επισκεπτων.

Τωρα safari' date=' δεν διανοουμαι ποσοστο επισκεπτων.

 

Ωστε υπαρχει παλια 'ξεχασμενη' εκδοση ie για mac. Αν ειναι ετσι, κατι ειναι κι αυτο.[/quote']

 

tote file mallon tha prepei na to tsekareis se firefox i mozilla... dn kserw kosmo pu na xrisimopoiei IE!!mexri ki aderfi mou pu nai 12 etwn xrisimopoiei ff giati tin volevu n oi karteles;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παιδιά και φίλε mjmj αυτό το thread αρχίζει να μου θυμίζει το "ελά βρε Χαραλάμπη να σε παντρέψουμε" - "δεν τη θέλω, θα την πάρεις τι καμώματα είναι αυτά βρε παιδιά..."

 

Και να το παντρευόμουνα το mac που θα έπαιρνα φίλε mjmj δε θα έκανα έτσι. Σου είπανε χίλια άτομα πόσο ωραία και καλά είναι. Και απλά τραβάμε τη συζήτηση για το αν ο IE είναι outdated ή όχι ( αν είναι δυνατόν, ποιος χρήστης πέρα του less than average joe χρησιμοποιεί πια IE ακόμα και στα Windows; ).

 

Δε λέω ωραία η Ferrari ρε παιδιά αλλά γιατί είναι κόκκινη... Όταν και αν κατασταλάξεις (που δεν το βλέπω) έλα πάλι με τις απορίες σου και με τα σχόλια χαράς και συγκίνησης που είμαστε όλοι βέβαιοι πως θα ακούσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα βρε snolly αφού τον ξέρεις τον karib. Τώρα θα τον μάθουμε;

 

Ποιον karib; Για τον mjmj έλεγα εγώ... Εμένα πάντως η γιαγιά μου έλεγε: "όποιος δε θέλει να ζυμώσει δέκα μέρες κοσκινίζει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...