Προς το περιεχόμενο

Ένας παλιός γνωστός επιστρέφει...


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 134
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators
Για πόσο καιρό ακόμη πια θα μας επηρεάζει η έκλειψη???

 

:)

 

Μπα' date=' θα'ναι ο ανάδρομος Ερμής πάνω από τον Αχλαδόκαμπο. ;)

 

Δεν απαντώ επί της ουσίας γιατί α) δεν με απασχολεί η ΒΑΡΕΜΑΡΑ μερικών επαναστατών χωρίς αιτία-"είμαι μάγκας γιατί έτσι αρέσω"-"οι κανόνες δεν είναι για μένα" και β) γιατί θα βγούμε παντελώς offtopic και θα καταστραφεί το topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στα λεγα ρε Hal με το που ανοίξεις το mpla mpla όλοι θα θέλουν να ρίξουν την κυβέρνηση.

Φτου δεν έχω κ πολυθρόνα να ξεκινήσω κ γω μια επανάσταση. :P

[/ιζνογκουντ mod]

 

 

 

p.s. Με γεια μας, ξανά.

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ο μεγαλος αδερφος του pigeon και δεν το κρυβω (Το PC ειναι δικό μου), μπορω φαντάζομαι να συμμετέχω κι εγω στην υπέροχη ατμόσφαιρα και να συνεισφέρω τα δικά μου μερίδια ευγενειας , ανθρωπιάς και αλληλεγγύης με τα υπόλοιπα μέλη και διαχειριστές, ετσι δεν ειναι;

 

Τα σέβη μου στην κοινότητά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι edit έκανε ο Hal9000 αλλά ρε pigeon θα παίζουμε τώρα? Σε λίγο θα μπεί και η αδερφή σου μέσα... Με βάρδιες μπαίνετε?? Νομίζω κάπου υπάρχει κανόνας για τους διπλούς λογαρισμούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι edit έκανε ο Hal9000 αλλά ρε pigeon θα παίζουμε τώρα? Σε λίγο θα μπεί και η αδερφή σου μέσα... Με βάρδιες μπαίνετε?? Νομίζω κάπου υπάρχει κανόνας για τους διπλούς λογαρισμούς...

 

Δεν σε καταλαβαίνω αγαπητε συνχρήστη των σελίδων του Insomnia. Με ποια δικαιοδοσία αλλα και αιτιολογία θα μου απαγορεύσεις την εισοδο και ανταλλαγή απόψεων με τους υπόλοιπους οταν οντας ξεχωριστή και αυτόκλητη οντότητα που δεν επεισερχεται στην προηγούμενη διαμάχη, θελω να παρακολουθώ την ενδιαφέρουσα συζήτησή σας;

 

Θα σε παρακαλεσω αγαπητε μου φιλε να απευθυνθεις σε αλλους χρήστες για να εκτοξευσεις τις υβρεις σου και να εκτονωσεις οποιο μισος ή απεχθεια εχεις προς τους απλους νεους χρηστες γιατι εγω δεν επιθυμώ να ερθω σε διαμάχη με αλλους χρήστες ουτε να διαπληκτιζομαι διαδικτυακως.

 

Ουδεις κανονας της κοινότητας δεν μου απαγορεύει να εγγραφώ οντας ο μεγάλος αδελφος του χρήστη pigeon και ουχι ο ιδιος και αυτος χρήστης με τον οποιο προφανως μεσω συγχισης με ταυτισες. Σε ευχαριστω για την κατανοήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hal9000 : Σήμερα στις 17:00.

 

Μηπως ενθυμήστε ποιο μερος ακριβως της απαντησεως μου διαγράψατε και για ποιον λογο επακριβως; Οντας ενας νεος χρήστης ειναι δυσκολο να επιτυχω το 100% της διατηρησης των σεβαστών κανονων που εχετε καθορίσει λόγω αγνοιας. Θα ημουν λοιπον ευγνωμων για μια απάντησή σας, σας ευχαριστω αγαπητε διαχειριστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ενθυμήστε ποιο μερος ακριβως της απαντησεως μου διαγράψατε και για ποιον λογο επακριβως; Οντας ενας νεος χρήστης ειναι δυσκολο να επιτυχω το 100% της διατηρησης των σεβαστών κανονων που εχετε καθορίσει λόγω αγνοιας. Θα ημουν λοιπον ευγνωμων για μια απάντησή σας, σας ευχαριστω αγαπητε διαχειριστά.

Αγαπητό μέλος, η διαγραφή αφορούσε σε απάντηση σου προς ένα διαγραμμένο μήνυμα και οδηγούσε σε παρανόηση από τα υπόλοιπα μέλη. Κανένας κανόνας δε παραβιάστηκε από μέρους σου.

Ας αφήσουμε τις προσωπικές διαμάχες που δεν οδηγούν πουθενά και ας βαδίσουμε σε ένα πιο κόσμιο δρόμο, το δρόμο που δεν οδηγεί σε διαγραφές υβριστικών μηνυμάτων και σε άσχετα μηνύματα από το κεντρικό θέμα.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Hal παραδίνομαι μπροστά στο σκεπτικό μερικών μελών του forum...Τελικά καμιά φορά δεν αξίζει να παίζω με τα νεύρα μου... Σβήσε σε παρακαλώ αυτό και το προηγούμενο post μου αν δεν σου κάνει κόπος γιατί δεν θέλω να βρίσκομαι στη μέση αυτής της διαμάχης...

 

Όπως λέει και ο paredwse

Αρχικό μήνυμα απο billdanos

Για πόσο καιρό ακόμη πια θα μας επηρεάζει η έκλειψη???

 

 

Μπα' date=' θα'ναι ο ανάδρομος Ερμής πάνω από τον Αχλαδόκαμπο.

[/quote']

 

Συγγνώμη για την ταλαιπωρεία και ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφφ ολα αυτά είναι πολύ φλώρικα. Μάλλον θα πρέπει να κάνω εκείνο το επετειακό τόπικ για την 21η Απριλίου πιο νωρίς απο ότι υπολόγιζα να γίνουμε όλοι κουλουβάχατα και να γουστάρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω τον διαχειριστή για την διευκρίνιση και τους υπολοιπους χρήστες για την υπομονή τους στη σπατάλη ωφελιμου χώρου.

 

Για τον αγαπητο Steven μια συσταση, δεν χρειαζεται τοσος θυμος για τα αδερφια μας , εμεις μπορει να συμφωνούμε οπως βλεπεις γιατι ειμαστε στο δρομο της λογικής και της αγάπης... αλλα και να διαφωνούσαμε προς τι η διαμάχη; Πως θα ωφεληθει η ψυχη σου αν τελικα διαπιστώσεις οτι καποιος ειναι νοητικα ανωτερος απο σενα; Θα πληγωθεις και θα χρειαζεσαι βοηθεια απο ουσίες και ψευτικα δεκανικια που μαστιζουν την κοινωνια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Μάλλον θα πρέπει να κάνω εκείνο το επετειακό τόπικ για την 21η Απριλίου πιο νωρίς απο ότι υπολόγιζα να γίνουμε όλοι κουλουβάχατα και να γουστάρουμε...

 

Ναι!!!!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τελικά ανακαλώ μερικές από τις απόψεις μου για το Μπλα Μπλα! Δε νομίζω να με ενοχλούσε τόσο το περιεχόμενο των θέμάτων αλλά το γεγονός ότι σε αυτή την κατηγορία μαζεύονται ...κάθε καρυδιάς καρύδια (κάνει και ομοιοκαταληξία με κάτι άλλο αλλα θα μας κόψει το ΕΣΡ).

 

Διότι στις υπόλοιπες ενότητες του Insomnia δεν βρίσκουν έδαφος για να αναπτύξουν "τα απωθημένα τους" και η μόνη επιλογή είναι το Μπλα Μπλα! Ο εικονικός κόσμος και η ανωνυμία του διαδικτύου (πσσσσσσ τι είπε πάλι ο ποιητής) δίνουν αξία στον κάθε λούζερ που θέλει να υποδυθεί τον χαρακτήρα των ονείρων του! Άλλοι πάλι τη βρίσκουν με το να προσπαθούν να καταστρέψουν ένα θέμα και να προκαλέσουν διαμάχες και μπινελίκια και μόλις το καταφέρουν ξανα γράφονται με νέο nick και ξανά από την αρχή!

 

Hal, καλό κουράγιο! Και αν φρικάρεις εντελώς, φώναξέ μας να σε πάμε για κάνα ρακόμελο να στανιάρεις!

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε χρήστη billdanos σαν εγκαλω στην τάξη, εξηγησα πως δεν ειμαι το ιδιο ατομο με τον αδερφο μου πρεπει να πραξω κατι ιδιαίτερο, ενα μαγικό ή ενα σημάδι μηπως, για να γινει αντιληπτο; Θεωρω πως ειστε μορφωμενος ανθρωπος και μπορειτε να κατανοησετε την διαφορετικη υποσταση 2 ανθρωπινων οργανισμων.

 

Παρακαλω μην προσπαθειτε να δημιουργήσετε ενταση που μονο κακο μπορει να φερει στις αγιες μερες που ερχονται. Γιατι δεν εφαρμοζετε εποικοδομητικα το προσον του λογου που σας χαρισε απλοχερα ο παντοδυναμος και να βοηθήσετε οπως πραττω εγω βοηθωντας τους συνανθρωπους μου και γειτονες μου. Βγειτε εξω, ορμήξτε με πάθος στα ερεθίσματα που πεφτουν μπροστά μας και ζητούν τη βοήθεια μας! Δωστε ΕΣΕΙΣ τις λυσεις που πρεπει , βοηθηστε τους ανημπορους και μην μπλεκετε στη δινη μιας ανωφελης διαμαχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...