Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγω νομιζω πως οχι.Δηλαδη ο Γκαρνετ και ο Κομπε να περνουν 10 και 12,αντε να σου πω να περνει ο Πετζα,7 ξερω γω

Τι εγινε,εχεις περιορισμο στους χαρακτηρες που μπορεις να διαβασεις?

 

Αντε και χρονια πολλα λογω της ημερας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΛ είχα δει πολλά αλλά να έχει τα μούτρα gayros να μας λέει περαστικά όταν μιλάμε για μπάσκετ, ε αυτό παραείναι...

ναι το πετυχες και συ,γι αυτο το ειπα...ελεος...καιζερ επειδη δεν αξιζει να το τραβηξουμε πραγματικα αν ασχολεισαι με μπασκετακι μακαρι να τα λεμε πιο συχνα...εγω κανενα καφρικο ολυμπιακο συναισθημα δεν εξεφρασα...εξ αλλου δεν ειμαι ολυμπιακος στο μπασκετ...μακαρι να ερθει ο πετζα και ας ειναι και στον παναθηναικο...ανταποδιδω τα χρονια πολλα(αν ειναι για το πασχα και οχι για το γουεμπλευ..)λολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαοκρατωρα οπως ειδες δεν ανεφερα ποτε την οπαδικη σου ιδιοτητα(αλλα σορρυ ρε φιλε,δεν μου αρεσε το 'δεν ειμαι ολυμπιακοσ στο μπασκτ' εμενα αυτα δεν μου αρεσουν...)

 

Το χρονια πολλα πηγαινει στο "Παλι με χρονια με καιρους..." :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Παλι με χρονια με καιρους..." ... θα αναστηθεί ο ΟΣΦΠ;;; Διότι μόνο σε ανάσταση μπορούν να ελπίζουν οι ολυμπιακοί για το μπάσκετ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά μην ξεχνάς ότι όλα τα μέλη της PSOLH team είναι Παναθηναικοί. Αν κατραφύγουμε σε τακτική καμμένης γης θα υπάρχει μια ατάκα ανα 5ΜΒ φωτογραφιλων :razz:

 

Anyway αν δεν υπάρχουν γαύροι στο βαζελοτόπικ και βάζελοι στο γαυροτόπικ δε νομίζω να έχει πλάκα το όλο πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ,οχι ακριβως,πηγαινε σε αλλα πραγματα που ελπιζουμε να επιστρεψουν,μερα που ειναι

εεεε...συγνωμη μπορεις να το κανεις λιγο πιο λιανα αυτο..?γιατι αν εννοεις τον αξιοτιμο γεωργιο παπαδοπουλο ελπιζω να αστειευεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοούσε αυτό που λες μάλλον δεν έχετε το δικαίωμα να το συζητήσετε εδώ. Δεν επιτρέπονται οι πολιτικές συζητήσεις σε περίπτωση που το ξέχασες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...