Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν επιτρεπονται τα πολιτικα ή οταν βριζουμε την Αμερικη επιτρεπονται?Γιατι στο τοπικ για το πετρελαιο αρχιζει να γυρναει στο πολιτικο η συζητηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από συναδελφική αλληλεγγύη και μόνο, κι επειδή η Θρυλάρα μου έχει φάει ουκ ολίγα παλτά προπονητές εις την τσεφαλήν, εύχομαι ολόψυχα σ' όλους τους φίλους του ΠΑΟ να γλυτώσουν απ' αυτό το παλτό που πάνε να τους φορέσουν.

 

Πάνε να πείσουν οι φυλλάδες ότι ένας 54χρονος, που σε 20 σχεδόν χρόνια έχει πάρει 2-3 τίτλους Δανίας, είναι ο Μεσσίας που θα σώσει τον Παναθηναϊκό. Όξω ρεεεεεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση είναι ολόσωστη αλλά θεωρώ ανεπίτρεπτο να του κλέβουν τα συστήματα που τον καθιέρωσαν στη σκέψη όλων μας! :-D

 

(btw, γεια σου ρε μέγιστε Αλέφα, που έχεις κάνει τη βλακεία και το γλύψιμο του Κόκκαλη άθλημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος του το κλεψε ρε συ;

Αν και απο το τόπο του ποστ σου ποντάρω σε μια απάντηση Μπάκε ή Μαλεζάνι, λόγω του ότι είμαι στην ξενιτιά δεν έχω σχετική ενημέρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μη κλεψαμε κ το συστημα με τους κεφτεδες/μπουκαλια/παντοφλες του αλεφα! Μια ζωη ενα βημα μπροστα στη τεχνολογια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jimbreed, η φωτο σου ..."μαμαει"!!!!!!

 

οσο για οσους απο εσας παναθηναικαρες,κραζετε απο τωρα τον μπακε, θελω να υπενθυμισω οτι η ομαδα μας επαιξε μπαλαρα επι του ανυπαρκτου (ως εκεινη τη στιγμη),αειμνηστου ΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΑΣΤΑ! επισης, εκανε μεγαλες πορειες με τον ινδιανο χουαν, και με τον 100 χρονια μπροστα κυρ βασιλη,κ πηρε νταμπλ με τον εβραιο!

αντιθετα,προπονητες οπως οσιμ κ μπενγκστον(ακομα κ μαλεζανι αν θελτε), που ειχαν backround και ονομα,στον παναθηναικο απετυχαν!

δε με ενοχλει που δεν τον ξερω(ουτε τον σολιντ ηξερα πριν τον χτυπησουμε εμεις,κ τον παρει ο γαβρος),ουτε απαιτηση να φερει το μουρινιο εχω!

μοναδικες μου απαιτησεις ειναι:

1)ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

2)πρωταθλημα οπωσδηποτε του χρονου,με 2 μεγαλες νιλες στυλ 86-87 στον γαβρο

3)επιτελους λιγο καλο ποδοσφαιρο ....

 

ΞΥΠΝΗΣΤΕ τον αυτοκρατορα ρε,οπως τον ξυπνησαμε μονοι μας στο βολλευ αντρων κ γυναικων(οι πιο μυημενοι,θα θυμουνται το περιφημο "υιοθετημενο") κ πηρε τα πανω του!! να ξερουμε για τι γκρινιαζουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jimbreed' date=' η φωτο σου ..."μαμαει"!!!!!!

 

οσο για οσους απο εσας παναθηναικαρες,κραζετε απο τωρα τον μπακε, θελω να υπενθυμισω οτι η ομαδα μας επαιξε μπαλαρα επι του ανυπαρκτου (ως εκεινη τη στιγμη),αειμνηστου ΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΑΣΤΑ! επισης, εκανε μεγαλες πορειες με τον ινδιανο χουαν, και με τον 100 χρονια μπροστα κυρ βασιλη,κ πηρε νταμπλ με τον εβραιο!

αντιθετα,προπονητες οπως οσιμ κ μπενγκστον(ακομα κ μαλεζανι αν θελτε), που ειχαν backround και ονομα,στον παναθηναικο απετυχαν!

δε με ενοχλει που δεν τον ξερω(ουτε τον σολιντ ηξερα πριν τον χτυπησουμε εμεις,κ τον παρει ο γαβρος),ουτε απαιτηση να φερει το μουρινιο εχω!

μοναδικες μου απαιτησεις ειναι:

1)ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

2)πρωταθλημα οπωσδηποτε του χρονου,με 2 μεγαλες νιλες στυλ 86-87 στον γαβρο

3)επιτελους λιγο καλο ποδοσφαιρο ....

 

ΞΥΠΝΗΣΤΕ τον αυτοκρατορα ρε,οπως τον ξυπνησαμε μονοι μας στο βολλευ αντρων κ γυναικων(οι πιο μυημενοι,θα θυμουνται το περιφημο "υιοθετημενο") κ πηρε τα πανω του!! να ξερουμε για τι γκρινιαζουμε![/quote']

 

Σεβασμο απο τον βαρδινογιαννη ξεχασε τον

 

πρωταθλημα δεν παιρνουμε ουτε του παραχρονου.

 

ειδικα το τρια ουτε για πλακα.

 

παυλο θεε παρε την παε...λεμε τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε....

ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ,ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ, οπως λενε κ οι active member!

οσο για τον παυλο...ΠΟΤΕ δεν τον στηριξαμε πραγματικα,με πορειες,με αποχες απο γηπεδο,με κραξιμο....με με με με! απλα ολοι το λεμε μεταξυ μας,ποια πιεση να νιωσιε ο τζιγκερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...