Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχεις άδικο. Γι'αυτό η Chelsea και η Barca παίζουν μεταξύ συγγενών και φίλων; Αφού τους κερδίζουν όλους, τι να πάει να δει ο κόσμος; :mrgreen:
Γιατι εκτιθεσαι?Μπορεις να μου πεισ γιατι εκτιθεσαι?Εχουν η Τσελσυ και η Μπαρτσα την διαφορα με τις αλλες ομαδες με αυτη που εχει ο Παναθηναικος στο Μπασκετ?

Μηπως θες να σου θυμισω(η μαλλον να σου μαθω γιατι μαλλον δεν το ξερεις) οτι το περσυνο ηταν το 2ο μετα απο 50 χρονια και το φετινο το 3ο για την ΤΣελσυ?Μηπως θες να θυμηθεις ποσα πρωταθληματα ειχε την τελευταια 10ετια η Μπαρτσελονα πριν το περσυνο?

Και για να στο αναστρεψω...η Μπολτον η η Μπερμινγχαμ που δεν παιζουν τιποτα γιατι εχουν γεματα γηπεδα?Γιατι προσφερουν φοβερο θεαμα?

Συγγνωμη αλλα αν δεν μπορεις να βρεις καλυτερα παραδειγματα νομιζω οτι πρεπει να απαχωρησεις,αστο,πηγαινε σε αλλο σεκτιον

 

 

Νούμερα γιά εκείνη την εποχή δεν έχω, αλλά αυτό που θυμάμαι είναι ότι τις περιόδους 95-96-97 τουλάχιστον τα μισά ματς πρωταθλήματος ήταν sold out και με ομάδες όπως οι Αμπελόκηποι είχαμε τουλάχιστον 8-10 χιλιάδες κόσμο. Γιά τους ευρωπαϊκούς αγώνες στηνόμουν με τις ώρες στα εκδοτήρια του ΣΕΦ και αρκετές φορές δεν είχα καταφέρει να βρω εισιτήριο.

Καλα στα λογια και εμεις sold out ειχαμε....Φυσικα και σε καμια περιοδο τα μισα ματς δεν ηταν σολντ αουτ,μην γινεσαι προκλητικα υπερβολικος.

 

Παρεπιπτοντως μπορεις να μου πεις τα εισητηρια σας φετος στην μπαλα ΑΦΑΙΡΩΝΤΑΣ τα διαρκειας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

adi32, εχω θα συμφωνησω μαζι σου, οτι εχει υπερβολικα πολυ κοσμο το καραισκακη!

παμε τωρα στη δικη μου ερωτηση?

μηπως μπορεις να βρεις, στοιχεια,για την προσελευση του πυρινου κοσμου,που ακομα τον θυμουνται η σαντος κ ο πελε (προχθες παλι ειχε παρει τηλ τον μπαρμπα γιωργη κ ρωτουσε τι κανει) (σορυ για την ειρωνεια,αν εθιξα καποιον το βγαζω,απλα μου φαινεται αστειος αυτος ο στιχος), σε ολα τα υπολοιπα αθληματα?

μπασκετ ανδρων ελλαδα? μπασκετ ανδρων,ευρωπη?

μπασκετ γυναικων?

βολλευ ανδρων?

βολλευ γυναικων?

ακομα κ πολο,που εμεις δυσκολευομαστε να επιπλευσουμε(*κυριολεκτικα) στην α2?

ή στοιχεία σύγκρισης εισητηρίων για τις περιοδους που παιζαμε στο ιδιο γηπεδο(οακα?)?

συγγνωμη,αλλα αυτες ειναι τακτικες πολιτικων! απομονωνουμαι ενα -πιθανο ή σιγουρο- λάθος του συνομιλητή μας, ξεχναμε την υπολοιπη ερωτηση, και ξαφνικα...ωπα, βγαινουμε κ απο πανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω προχειρα στοιχεια

αλλα θυμαμαι εποχες 80 που ειμασταν 13οι επι Νταιφα και πηγαιναμε στο ΟΑΚΑ 60000 κοσμος με τον Απολλωνα

οπως θυμαμαι και κατι αγωνες δικους σας στο οακα με 300 εισιτηρια οποτε μετα αναγκαστηκατε να γυρισετε στη Λεωφορο

 

τωρα οσον αφορα το βολλευ γυναικων το ταβλι γερων και το αλλα δεν καταλαβαινω που θες να καταληξεις

οτι εχει ο παναθηναικος πιο πολυ κοσμο στην Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα εισητήρια το πρώτο που πρέπει να κοιτάς είναι η πληρότητα του γηπέδου.

Το οτι φέτος είστε πιο πάνω στα εισητήρια (εαν είστε) επειδή πήγατε 60000 με εμάς και 45000 με ΑΕΚ και στα υπόλοιπα είσαστε σκορπισμένοι και δεν γεμίζετε ούτε το κάτω διάζωμα του ΟΑΚΑ δεν λέει τίποτα. Σε εμάς η πληρότητα του γηπέδου ξεπερνάει το 90% στα περισσότερα παιχνίδια. Εαν η χωρητικότητα του Καραισκάκη ήταν μεγαλύτερη δεν θα συζητάγαμε καν.

Τις χρονιές που παίζαμε ΟΑΚΑ και οι δύο (πρίν πάτε λεωφόρο) είσασταν τρίτοι σε εισητήρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα εισητήρια το πρώτο που πρέπει να κοιτάς είναι η πληρότητα του γηπέδου.

Το οτι φέτος είστε πιο πάνω στα εισητήρια (εαν είστε) επειδή πήγατε 60000 με εμάς και 45000 με ΑΕΚ και στα υπόλοιπα είσαστε σκορπισμένοι και δεν γεμίζετε ούτε το κάτω διάζωμα του ΟΑΚΑ δεν λέει τίποτα. Σε εμάς η πληρότητα του γηπέδου ξεπερνάει το 90% στα περισσότερα παιχνίδια. Εαν η χωρητικότητα του Καραισκάκη ήταν μεγαλύτερη δεν θα συζητάγαμε καν.

Τις χρονιές που παίζαμε ΟΑΚΑ και οι δύο (πρίν πάτε λεωφόρο) είσασταν τρίτοι σε εισητήρια

 

με αυτη τη λογικη,προπερσυ που παιξαμε λεωφορο,κ ειχαμε πληροτητα πανω απο 80%, θεωρεις οτι ειμασταν πρωτοι στα εισητηρια? επισης, απλα πληροφοριακα,το κατω μερος του ΟΑΚΑ,χωραει περισσοτερους απο ολο το καραισκακη! καθαρα πληροφοριακα,για να μην πεταμε οτι μας κατεβαινει!

και τελος,τις χρονιες που παιζαμε κ οι 2 οακα, τι ημασταν λεει?????μην πεταμε κοτσανες παιδια,μας βλεπουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοτσάνες μάλλον λες εσύ . Το κάτω διάζωμα του ΟΑΚΑ μπορεί να χωρά περισσότερους αλλά εαν διάβαζες πριν τρέξεις να απαντήσεις είπα οτι είστε σκορπισμένοι απο δω και απο εκεί. Οσο για τις χρονιές που σου λέω για ψάξε λίγο γιατί σας πέρναγε και η ΑΕΚ

Οσο για τη λεωφόρο των 18000 θέσεων μπράβο γεμίζατε το 80% το λές και μόνος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω προχειρα στοιχεια

αλλα θυμαμαι εποχες 80 που ειμασταν 13οι επι Νταιφα και πηγαιναμε στο ΟΑΚΑ 60000 κοσμος με τον Απολλωνα

οπως θυμαμαι και κατι αγωνες δικους σας στο οακα με 300 εισιτηρια οποτε μετα αναγκαστηκατε να γυρισετε στη Λεωφορο

 

τωρα οσον αφορα το βολλευ γυναικων το ταβλι γερων και το αλλα δεν καταλαβαινω που θες να καταληξεις

οτι εχει ο παναθηναικος πιο πολυ κοσμο στην Ελλαδα?

 

α)το 1ο μου παιχνιδι,ηταν στο οακα,με δοξα δραμας, 1-0,με γκολ του χαραλαμπιδη(καραασχετος),σαββατο 16¨00, με 58.000 εισητηρια(το εψαξα εκ των υστερων βεβαια αυτο),κ φισκα οακα!!!!! οποτε μην θυμασαι ΜΟΝΟ οτι σε συμφερει! και επειδη δεν εχεις προχειρα στοιχεια οπως λες, δεν ψαχνεις λιγο πρωτα?

β)οσον αφορα το βολλευ γυναικων,το βολλευ αντρων,το μπασκετ αντρων κ γυναικων,κ επισης,το ταβλι γερων κ νεανιων,κ το σκακι κορασιδων,αυτο που προσπαθω να σου δωσω να καταλαβεις,δεν ειναι κομματι πυρηνικης φυσικης!!!

σου λεω οτι εμεις ακολουθουμε αυτο που πιστευουμε ΠΑΝΤΟΥ,και οχι οπου μας λεει ο θειος κροκους....δεν ειναι απλο?δεν ειναι διαφορα νοοτροπιας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε γίγαντα!! Είστε οι οπαδοί που αγαπάτε το έμβλημα της ομάδας και την ακολουθείτε παντού και πάντα σε χαρές και σε λύπες και σε όλα τα σπόρ και εμείς είμαστε τα πιόνια του καθοδηγητή Κόκκαλη που μας λέει τι να κάνουμε και τι να παρακολουθήσουμε.. ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ αφου ειστε?Δηλαδη για πες,ολος εκεινος ο κοσμος που λετε οτι ειχατε 92-99 στο μπασκετ τι εγινε?Πεθανε σε εκρηξη ατομικης βομβας???

 

Και για να μην παμε μαρκια,για ριξε γιατι φετος ειχατε 158% αυξηση εισητηριων στο μπασκετ σε σχεση με περσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο γιωτας ειναι καποιος για να μην καταλαβει οτι απλως αναφερεται στο χορταρι στις θεσεις που θα χρησιμοποιησει καποιους ποδοσφαιριστες και οχι σε 11αδα?Καλα που δεν μας ειπες οτι θα κατεβασουμε 28 παικτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...