Προς το περιεχόμενο

Transformers THE MOVIE !!


prive_pt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι οπαδοι των παλιων καρτουν που μας μεγαλωσαν,πιστευω πως θα το καταευχαριστηθουν....

 

Σωστός ο φίλος! Πήγα να τη δω μόνο και μόνο γιατί μου θύμιζε παιδική ηλικία και τελικά έμεινα με το στόμα ανοιχτό! Επιτέλους, μια ταινία που ΔΕΝ παίρνει σοβαρά τον εαυτό της

ειδικά σε κάτι σκηνές που τα Autobots κρύβονται γύρω γύρω από το σπιτι (!!!!) για να μην τα δουν οι γονείς του τυπά

αλλά καταφέρνει να κρατήσει τον θεατή καρφωμένο στο κάθισμα για 2 ωρίτσες. Από τα πιο τίμια ?8 που έδωσα τελευταία για ταινία. Να περιμένουμε και sequel με τα Dinobots ; :-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 308
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει ποτε!Δεν ξερω απο που να αρχισω και που να τελειωσω.Σε ολη τη διαρκεια της ταινιας ημουν καρφωμενος στην οθονη.Στις σκηνες της μαχης δε τραβαγα τα μαλια μου!Τοσο τα κοριτσια οσο και τα εφε της ταινιας ηταν απιστευτα.Και η ποκη που λενε μερικοι οτι δεν αξιζει μια χαρα ειναι και απ'οτι ειδα στο τελος παμε και για 2 αφου ο StarScreen επεζεισε...Ο Σπιλμπεργκ παλυ δημιουργησε...:-DRESPECT:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταινία είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!

Φοβερή,απερίγραπτη,θυμήθηκα τα σαββατοκύριακα που καθόμουν μικρός και έβλεπα την σειρά,σχεδόν δάκρυσα! :oops:

Είναι η μόνη ταινία η οποία θα φιγουράρει αυθεντική δίπλα στο PC μου. :-D

 

Συγχαρητίρια στους συντελεστές της ταινίας,καλύτερη δεν μπορούσαν να την κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο σινεμα.

Καλα,η ταινια ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!

Απιστευτη δραση,εφφε που πρεπει να τα δεις για να τα πιστεψεις,γελιο αφθονο και αβιαστο.Γενικως,τα καλυτερα 6,5 ευρω που εδωσα φετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εγω την ειδα την ταινια!!!! Τρελη πορωση!!!! Πολυ ωραια εφε! Δεν καταλαβαινεις οτι ειναι απο PC!!! Και επισης εξυοπνο χιουμορ!!! Δεν την βαριεσαι , δευτερολεπτο!!! Το μονο αρνητικο , ειναι οτι οσοι την δουν σε κινηματογραφο , καλο ειναι να καθησουν οσο πιο πισω γινεται!!! Επειδη εχει πολυ γρηγορες σκηνες , δεν θα ειναι ευκολο για καποιους να την δουν , χωρις να ζαλιστουν.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Στα Χανιά δεν έχει έρθει ακόμα!!!

(κλαψ' date='κλαψ)[/quote']

 

Nai re pousti mou, pote tha erthei sta Xania? An kai oi cinemas edw einai gtp:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδη και εγω μικρος ειχα πωρωση μου Transformers και ειδικα τους decepticons με πεισατε να παω να την δω...Πιστευω οτι θα αξιζει :)

 

 

edit: Την ειδα.πολυ ωραια τα εφε και καλουτσικη και η υποθεση.Θα ηθελα ομως περισσοτερο Screen time για τους Decepticons...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα beast wars απ όσο θυμάμαι ήταν σκουπίδι.

 

Τα Generation 1 που τα ξαναβλέπω τώρα αφου ήδη είδα το Σ/Κ 2 φορές την ταινία, είναι απλά ΚΟΡΥΦΗ.

 

 

Η ταινία ΤΑ ΣΠΑΕΙ, είτε ξέρετε για τα Τρανσφόρμερς, είτε όχι.

 

ΕΦΦΕ και δράση που σε κολλάνε στη θέση.

Φίλε που μπορώ να βρω τα επεισόδια από generation 1? Επίσης ξέρεις που μπορώ να βρω τα παιχνίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ειδα την πρωτη μερα προβολης. Πιστευω πως αν κανανε καλητερη διαφημιση θα ερχοτανε κοσμος. Παντως η ταινια εχει τρελα εφε κ μου αρεσε πολυ το μονο κακο ειναι που δεν εδειξε λιγο πιο πολυ για το παρελθον που λογικα θα δειξει στα επομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις καλυτερες ταινιες που εχω δει

πολυ δραση κορυφαια εφφε

 

ας ειναι καλα ο θειος 20th

 

Σε σινεμα θα τα σπαει

 

Και μην ξεχνατε :

 

autobots μεταμορφωθείτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

"Autobots! Transform and roll out!" πιο συγκεκριμένα. ;)

 

Εκτός από το "roll out", είχε geek φάση που είπε τις άλλες 2 γνωστές ατάκες

"Freedom is the right of all sentient beings" και "One shall stand...one shall fall."

 

 

Το είδα κι εγώ σήμερα και παραδέχομαι ότι δεν το περίμενα τόσο πορωτικό. Αν και μερικά τρανσφόρμερς δεν τα είδαμε σχεδόν καθόλου από κοντά και καλά, ή από κοντά και εν κινήσει ή από μακριά και ακίνητα.

 

Κρίμα που το video game ήταν χοντρή πατάτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...