Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις τερματιστηκε ωραιο παιχνιδακι αλλα σαν diablo δεν ειναι σιγουρα εχει τα απειρα χαρακτηριστηκα περισσοτερα σε σχεση με το diablo αλλα αλλη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παντως παιδια το παρατησα.....

Εκτος του οτι ειχα λιγες εως αρκετες δουλιτσες τον καιρο που εφτασα στην Κινα....επαθα και κραμποϊδες μουδιασμα στο δεξι χερι απο τα πολλα τα κλικ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το patch για 1,15 το έβαλε κανείς?? Έγινε καθόλου πιο ελαφρύ??

Βλεπω βελτιωση στο Alt-Tab αλλα και στα portals αλλα και μεσα στις πόλεις (οπου μου εβγαζε γραμμες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Titan Quest Patch v1.20

 

GENERAL:

- Fixed Ensnare to work while wielding a staff

- Several skill descriptions updated for clarity

- Fixed particle effect artifacts remaining on the ground when fighting Barmanu

- Fixed Ormenos so that he is no longer invincible if a player does not enter the combat area and engage him immediately

- Fixed characters freezing when using an item that grants the charge ability and dual wielding

- Fixed pets occasionally causing boss chests not to open

- Implemented the ability to turn the day/night cycle on and off. Day/night cycles are currently on by default.

To turn day/night cycle off, go to the My GamesTitan QuestSettings directory and open the options.txt file after changing any option in game. Find the setting called "dayNightCycle" and change its value to false. If the setting does not exist, add the line "dayNightCycle = false" to the end of the options.txt file.

 

http://www.ggmania.com/?smsid=22349

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε παιδιά!

Βλέπω ότι το έχετε ψάξει πολύ το παιχνίδι! τι είναι αυτό αμε τα κρασαρίσματα!!!

Πανικός!

Χθες έπαιζα 3 ώρες συνεχόμενες και τώρα δεν με αφήνει ούτε 15 λεπτά! Μου βγάζει μηνυματάκι : "Memory could not be read"

Έχω φτάσει Ρόδο και εκεί με ξεσκίζει!

Αντε να βγει το game fix για το patch1.2!

Με το patch 1.08 - 1.15 γίνεται δουλειά?? Τα είχα βάλει αλλά χάνω τον χαρακτήρα μου!

 

System : Athlon Xp 2.6Ghz (που και που τον βάζω σαν 3Ghz - τώρα που κόψαν οι ζέστες :)), 2x512 MB RAM Dual DDR, ATI Radeon 9800Pro 128MB, 2x200GB WD ATA JB!

 

 

ΑΑΑ και κάτι άλλο!!! Έχω παρατηρήσει ότι μου κόβει το download!! Χωρίς πλάκα! Όταν παίζω κατεβάζω τίποτα από rapidshare και βλέπω ότι κατεβάζει με 30 ή ακόμα και με 20kb/s (έχω 2Μbit γραμμή) και επίτηδες σταματάω το Titan και βλέπω ότι ανεβαίνει στα 100+ !!!

Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι ανάλογο??

 

Πολύ καλό παιχνίδι αλλά πολύ πρήξιμο! Κολοεταιρία μου φάινεται. Την θυμάμαι από το Juiced

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΑΑΑ και κάτι άλλο!!! Έχω παρατηρήσει ότι μου κόβει το download!! Χωρίς πλάκα! Όταν παίζω κατεβάζω τίποτα από rapidshare και βλέπω ότι κατεβάζει με 30 ή ακόμα και με 20kb/s (έχω 2Μbit γραμμή) και επίτηδες σταματάω το Titan και βλέπω ότι ανεβαίνει στα 100+ !!!

Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι ανάλογο??

 

Πολύ καλό παιχνίδι αλλά πολύ πρήξιμο! Κολοεταιρία μου φάινεται. Την θυμάμαι από το Juiced

 

Yep kai se emena to idio kanei

Enas apo tous logous pou to exw parathsei sthn Kina akomh :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ebales kana patch kai ton exases? exo paratirisei oti otan pas na baleis kapoio patch eno exeis proxorisei me kapoion xaraktira meta den mporeis na sinexiseis me ton idio xaraktira!

 

polles info tha vreis edo:

http://vnboards.ign.com/titan_quest_tech_support/b23097/97565666/p1/?10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, φαίνετε το 1.20 να δουλεύει κ σε μένα κανονικά, μέχρι πρότινος ότι κ να είχα κάνει μέχρι να πάω στην 1η σπηλιά είχε κολλήσει ν φορές κ βέβαια ποτέ δεν είχα καταφέρει να μπω στην σπηλιά, τώρα κανονικότατα crash free...

Μάλλον βάλαν λίγο μυαλό στην THQ, επίσης κάπου διάβασα ότι το 1.20 αφαιρεί την προστασία του securom αλλά συνεχίζει να κάνει checkdisc ισχύει ή λένε παπάτζες, τέσπα σημασία έχει ότι πρέπει να είναι το τελευταίο patch που βγαίνει κ διορθώνει ολοκληρωτικά το πρόβλημα... ελπίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...