Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάει καιρός από τοτε που κάποιος έγραψε σε αυτό το θέμα. Ας το συνεχίσω εγώ λοιπόν.

 

Πρόσφατα απέκτησα το Titan Quest και είπα να ασχοληθώ λίγο. Πολύ εθιστικό! Αρχικά έκανα ένα Spellbinder (Defense/Spirit) δε μου άρεσε και πολυ είναι η αλήθεια. Θέλω τη συμβουλή σας. Ψάχνω παντού αλλά ποτέ δε βρίσκω μια σταθερή απάντηση. Λογικό αφού είναι υποκειμενικό το τι αρέσει στον καθένα...

 

Θέλω να κάνω μια κλάση ώστε να παίξω το παιχνίδι όσο πιο άνετα γίνεται με όσο το δυνατό λιγότερους θανάτους. Melee ή όχι δε με πειράζει. Με pet ή όχι επίσης δε με πειράζει. Τι προτείνετε; Ακούω παντού για Oracle (Storm/Spirit) ότι έιναι ανίκητος. Αληθεύει; Επίσης λένε όλοι ότι το νεο mastery στο expansion (Dream) είναι πολύ καλό. Δύσκολη απόφαση! :P :P :P

 

Και κάτι τελευταίο. Να εγκαταστήσω απο την αρχή το expansion ή να τερματίσω πρώτα το κανονικό παιχνίδι και μετά να το βάλω; Έχει διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

kalhmera.eimai fun tou titan quest kai neo melos sthn koinothta sas.

eimai 41 lvl kai to termathsa ston prwto bathmo dyskolias.

ayto poy hthela na rwthsw einai an to paixnidi ayto mporei na paixei online opws to lineage.

sas parakalw an gnwrizei kapoios na moy apanthsei dioti eimai trelamenos.

na tonisw oti eimai neos sta rpg kai den xerw an exei apanththei to thema me alles orologies tis opoies den gnwrizw.

eyxaristw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς να παίξεις online αλλά όχι όπως το Lineage, πιο πολύ μοιάζει με Diablo. Πάντως δεν είναι ιδιαίτερα καλό γιατί κυκλοφορούν πολλοί cheaters και είναι δύσκολο να βρεις καλούς servers ιδιαίτερα τώρα που το παιχνίδι έχει χάσει την παλαιά του αίγλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς να παίξεις online αλλά όχι όπως το Lineage, πιο πολύ μοιάζει με Diablo. Πάντως δεν είναι ιδιαίτερα καλό γιατί κυκλοφορούν πολλοί cheaters και είναι δύσκολο να βρεις καλούς servers ιδιαίτερα τώρα που το παιχνίδι έχει χάσει την παλαιά του αίγλη.

 

dhladh tha mporw na kanw pvp me kapoion antipalo apo to exwteriko h allo meros ths elladas?otan les cheaters ennoeis atoma ta opoia bazoyn kwdikoys gia exoyn polla opla kai strenght intelinge ktl?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια κενεις να μου δωσει κανενα save???χτυπησε ο σκληρος και τα χασα ολα και τα saves φυσικα....δεν εχω την υπομονη να να ξανακανω μια druid lev 40....βεβαια οτι και να μου στειλετε θα το δοκιμασω!!thanks!! το mail μου ειναι [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

ρε παιδια παιζω το Titan quest εδω και κανα μηνα μηνα τωρα.. σημερα τελειωσα την αιγυπτο και πηαγα στν βαβηλωνα (orient λεγεται το ολο σταδιο αυτο) εφτασα μεχρι και το δευτερο Portal! μπορει να μου πει καποιος ποτε επιτελους τελειωνει το παιχνιδι??

απο κει που ειμαι εγω ποσο εχει ακομα??? ειναι βαρετο να παιζεις και να μην τελειωνει το παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

It is with great regret that we must announce that as of close of business Tuesday, February 19, 2008 Iron Lore Entertainment has ceased active game development. Several unrelated events occurred which resulted in Iron Lore being unable to secure funding for its next project.

 

We would like to extend our thanks to everyone who has helped us in the last seven years – our team who moved mountains to create such great games, our publisher THQ who has been a great partner through three product development cycles, and most of all our customers and fans. We owe all of the success weʼve had to you, and our greatest satisfaction has come from creating games that have given enjoyment to the community.

 

While Iron Lore will not continue, the talent of the team is embodied in the individuals now available for other opportunities. If you are a developer or publisher looking to hire top-notch experienced developers, please send an email to pchieffo “at” ironlore “dot” com and we will be happy to facilitate recruiting with you.

 

Iron Lore also owns itʼs powerful and flexible engine and tool set, and is actively pursuing licensing opportunities. If you are interested in further information about the technology and licensing options, please contact pchieffo “at” ironlore “dot” com.

 

 

http://www.ironlore.com/

 

Κρίμα το Titan Quest και το expansion του ήταν εξαιρετικά :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδαν οτι δεν μπορούσαν να φτιάξουν ένα σωστό τερματισμό και το πήραν απόφαση; :P

Σοβαρά τώρα, κρίμα, δεν υπάρχουν πολλοί τίτλοι που να "diablίζουν" τόσο πολύ... :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Τον τυφον πως το βγάζεις? Είναι στο λοουερ Ολυμπους?? Δεν μπορώ με τίποτα

 

 

Πρέπει να σπάσεις τα αγάλματα που είναι στα άκρα της αρένας, έτσι ώστε να μην μπορεί ο Typhon να πάρει τη δύναμη των Θεών που αναπαραστούν. Είναι ψιλοζόρικο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια παιζω το Titan quest εδω και κανα μηνα μηνα τωρα.. σημερα τελειωσα την αιγυπτο και πηαγα στν βαβηλωνα (orient λεγεται το ολο σταδιο αυτο) εφτασα μεχρι και το δευτερο Portal! μπορει να μου πει καποιος ποτε επιτελους τελειωνει το παιχνιδι??

απο κει που ειμαι εγω ποσο εχει ακομα??? ειναι βαρετο να παιζεις και να μην τελειωνει το παιχνιδι!

 

βρε μπορείς να το παρατήσεις αν βαρέθηκες!

συνήθως παίζουμε επειδή μας ευχαριστεί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...