Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dokimase ti lysh

 

sose apo \documents and settings ta saves. Kane unistall.Kane install

kai xose to patch pou eixes balei otan epezes ekeino ton paikth.Kane copy

paste ta save sto document and setting,kai sto fakelo tou paixnidiou TITAN.

{isteyo na sou doulepsei.Ektos an xtipisan ta arxeia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κ τα setitems του TQ http://www.gamebanshee.com/titanquest/setitems.php Ωραία πράματα προβλέπετe τρελιό λιώσιμο, φαντάζομαι τα αντικείμενα σε κάθε εχθρό να είναι random...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γμτ αυτά τα bosses τπτ δεν πετάνε είμαι Αίγυπτο κ οποιοδήποτε καλό αντικείμενο (μπλε, πράσινο κ set item) τα έχω πάρει σε ανύποπτες στιγμές έλεος πια.Κατατάλλα είναι το καλύτερο Diablo like game που έχει βγει έως τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ας πω κ εγώ την δικιά μου εμπειρία από το TQ, τερμάτισα το normal με lvl33 elemantalist χωρίς βέβαια να ξoδέψω ακόμα skills στην storm για να μην είναι αδύνατος ο χαρακτήρας, με 372dps κ μέσο όρο στο dmg 432με 1 archon staff of fire me 35αρια στα res, χαμηλό combined armor αφού έχω str183 κ δεν μπορώ να φορέσω τπτ αξιόλογο, o core dweller ειδικά στο τέλος ψόφαγε σαν μύγα με κάτι ancient dragons κ τα δρακάκια από φωτιά στα obsidian halls, το πρόβλημα που είχα δεν ήταν στο massive dmg του pyro αλλά στο defense του, διότι δεν μπορείς να τον παίξει με ασπίδα, αν θες βέβαια να λέγεσαι μάγος, τα charms πάντως κάνουν αρκετή δουλειά ειδικά στα green items, μιας κ δεν μπαίνουν στα fixed blue and purple items, ο χώρος δε είναι απίστευτα μικρός για τους item collectors γιαυτό βγήκε ήδη editor :-) http://titanquestvault.ign.com/View.php?view=ToolsandEditors.Detail&id=6 o οποίος λειτουργεί άψογα παρέα με το 1.20ν patch,ήξεραν τι γινόταν με το Diablo II κ πρόβλεψαν νωρίς τα παληκάρια.Φυσικά θα το τερματίσω το παιχνιδάκι μέχρι το legendary, λάου-λάου τώρα κ θα δοκιμάσω κ άλλους χαρακτήρες.Ααα επίσης πολύ γέλιο οι Αutomatoi κ τα ANT LIONS ( πολύ hl2 παίζαν τα παληκάρια) κ στο τέλος ο βλάκας ο Zeus Που αντί να κουνήσει τον κώλο του λέει Thank U Mortal...

Eντέλει το TQ ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη, αφού μας έβγαλαν την πίστη με τα crashes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προβλημα. Εχω το Titan Quest αυθεντικο (νοικιασμενο βασικα) και δεν μπορω να παιξω! Κανω κανονικα την εγκατασταση αλλα οταν παταω πανω στο αρχειο για να παξω δεν κανει τιποτα. Εκανα εγκατασταση τρεις φορες. Μετα σκεφτηκα και πηρα ενα Cραcκ και αντικατεστησα το αρχειο και επαιζε κανονικα! Ελεος τελειως; Τεσπα, κρασαρε μερικες φορες και οπως διαβασα βελτιωνεται αν βαλεις την 1.2 εκδοση. ΑΛΛΑ οταν παω να κανω ειτε μεσα απο το παιχνιδι ειτε απο το αρχειο 1.2 που εχω κατεβασει μου βγαζει unkknown version (με το Cραcαρισμενο αρχειο, ενω οταν εχει το αυθεντικο αρχειο παλι δεν κανει update! Τι συμβαινει ρε παιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει σε προηγουμενα post αλλα αξιζει να παιξεις σε epic,legendary γιατι εχουν εκτος της μεγαλυτερης δυσκολιας καινουργια bosses (πχ πριν τον λαβυρινθο ετοιμαστειτε για μια μεγαλη εκπληξη στο epic) και σαφως καλυτερα items.Τωρα οσον αφορα τις κλασεις καλο ειναι να τις ανεβαζετε και τις 2 και αν θελετε περισσοτερες πληροφοριες και tips επισκεφτειτε και το http://www.titanquest.pro την καλυτερη μαλλον κοινοτητα του εν λογω game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν ξερει κανεις; Ρε γαμωτο ειναι ωραιο παιχνιδακι κα θελω να το παιξω. Αλλα δεν θελω να του κανω format μονο και μονο στην περιπτωση που παιξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε uninstall το παιχνίδι όπως είναι κ ύστερα install κ κάντο απευθείας update 1.01-1.20v, στην συνέχεια κάμε αντικατάσταση του original exe με αυτό από το γνωστό-άγνωστο site, τουλάχιστον εμένα έτσι μου έπαιξε...

@Fuero2k όντως η έκπληξη ήταν μεγάλη πριν τον λαβύρινθο γιατί μόλις πλησίασα είδα τα ραδίκια ανάποδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...