Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑλησπερα, μια ερωτησουλα ακομα! Εχω αρχισιε και παιζω το παιχνιδι και ειμαι lvl 9 και warface. Τωρα ομως πρεπει να επιλεξω και δευτερη ειδικοτητα! Τι λετε να παρω; Τι παει καλυτερα με warfaca? Επισης κατω απο το health η μπλε μπαρα σε τι χρειαζεται; Ακομα δεν την εχω χρησιμοποιησει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μπλε μπάρα είναι το energy που έχεις ή το mana αν θες, το οποίο χρησιμοποιείται εκτός από τα spells κ στο stun του warfare π.χ , γνώμη μου είναι η δεύτερη σφαίρα που θα επιλέξεις να είναι αυτή της earth, γιατί σου προσθέτει extra fire dmg στο όπλο που χρησιμοποιείς κ πέρα από αυτό η στήλη του volcanic orb είναι μοναδικό massive dmg spell κ το οποίο, πίστεψε με θα σου χρειαστεί :-)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia exo to eksis provlima:

Meta apo format kai eno eixa kratisei ola ta saves, apo to My Documents. Meta otan to ksana egatestisa to game den mou vriskei ton xarakthra mou. To kako ths ypothesis einai oti to termatiza to game, diladi to poly na eixan meinei 1-2 apostoles.

Gnorizei kaneis kanenan tropo, na kano load ton paikth mou 'h prepei ksana apo thn arxh? Exo dokimasei to TQ Defiler v2.6.7 Full, alla tipota.

Eixa pano thn ekdosh 1.20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδιά και καλωσορίστε με στο forum μιας και είμαι νεούδι το κακόμοιρο.... Λοιπόν θέλω την βοήθειά σας πάνω στο Titan quest που έχω φάει τρελό κόλλημα αλλά τις τέλευταίες μέρες έχω ξενερώσει τρελά.Κόντευα στον Παρνασσό όταν άνοιξα ένα portal για να γυρίσω πίσω όταν κόλλησε εντελώς το παιχνίδι και δεν μπορούσα να κάνω τίποτα.Ούτε με alt ctrl del ξεκόλλαγε οπότε αναγκαστικά έκανα reset.Μετά που πήγα να ξαναμπώ ο χαρακτήρας μου ήταν άφαντος!!!!!!!! η πίστα ήταν μεν ξεκλείδωτη αλλά ο χαρακτήρας πουθενά!!! Μπορούσα μόνο να ξεκινήσω νεο χαρακτήρα....

Παρακαλώ βοηθήστε με......!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to exo arxisei apo tin arxi gia triti fora!!!!

xtes eftasa ton xaractira moy stin egipto!!!

apla den paizo to paixnidi gia poli ora,mono otan douleyei to game gia poli ora tote kolaei kai meta ta gnosta,eksafanizete o xaractiras!!

kai se parakalo mi me les megale,den eimai agori!!!!pleaseee....!!;-) ;-) ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το TQVault κατάφερα να περάσω items από ένα χαρακτήρα σε άλλο και επίσης να επαναφέρω χαρακτήρα που μετά το format δεν τον αναγνώριζε.

Με ένα search το βρίσκετε εύκολα αλλιώς να το ανεβάσω κάπου για όποιον ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok artemis exeis idio onoma me tis miteras mou opote den to kana epitides episis xairomai pou ena koritsi xekina ena <<antriko>> paixnidi...

asxoloume genikos me paixnidia,apla ayto mou parousiase provlima!!

kai spastika giati to epeksa treis fores,ekana ta idia quest ksana kai ksana kai varethika kapos!!

tora exo bei se kainourgies perioxes kai apektise pali endiaferon gia mena!!

pali kala!!LOL:-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το TQVAULT μπορείς να το κατεβάσεις από δω.

h*tp://rapidshare.com/files/1641541/TQVault_1_1_.620.zip.html

 

Aπλά αντικατέστησε το * με t στο παραπάνω link.Οδηγίες για το πως δουλεύει έχει μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το TQVAULT μπορείς να το κατεβάσεις από δω.

h*tp://rapidshare.com/files/1641541/TQVault_1_1_.620.zip.html

 

Aπλά αντικατέστησε το * με t στο παραπάνω link.Οδηγίες για το πως δουλεύει έχει μέσα.

 

Ευχαριστώ πολύ ρε φίλε!!!

Με έβγαλες από την δύσκολη θέση!!:-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw Artemis tha sou protina na tou baleis ola ta latest updates gia na eisai sigourh oti den tha ksanaginei!

 

Θα το έκανα,αλλά το φοβάμαι!!!

Μια φορά εγκατέστησα το παιχνίδι με άλλο CD key και δεν μου αναγνώριζε τον χαρακτήρα μου!!

Δεν το διακινδυνεύω να το πειράξω πάλι!!!

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου πάντως!!!!!!:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...