Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

BET για BET

στοίχημα , προγνωστικά , σχόλια

http://bet-gia-bet.blogspot.com/

 

Ο τρόπος για να καταπολεμήσετε την κρίση είναι να διαβάσετε τα προγνωστικά Johny-the-anticrisis-fighter!

 

Ρίξτε μπουνιά στο κατεστημένο και στα νέα φορολογικά μέτρα με τις προβλέψεις της ημέρας ... για σίγουρα κέρδη (και καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω άλλη μια απορία σχετικά με το gadget pages που έχω βάλει την αρχική σελίδα,την επικοινωνία και το blogger.

Όταν πατάω στο εικονίδιο «blogger» θέλω να με μεταφέρει στον σύνδεσμο που έχω ορίσει και όχι να μου ανοίγει μια σελίδα που θα γράφει τον σύνδεσμο αυτό.Πως το κάνω αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παρακάτω η δική μου προσπάθεια. Προσπαθώ σιγά σιγά να το ανανεώνω και μου αρέσει αυτό που κάνω.

 

http://mfrou.blogspot.com

 

Ωραίο Μανώλη! Ενδιαφέρον το θέμα σου. Εμένα θα με τραβούσε πολύ σαν αναγνώστη αν περιλάμβανες και γενικότερη θεματολογία πάνω στο θέμα της θετικής ψυχολογίας κλπ, όχι δηλαδή μόνο ανάλυση του συγκεκριμένου βιβλίου. (Δεν ξέρω βέβαια τι έχεις σκοπό να κάνεις). Πολύ σημαντικό επίσης αυτό που λες: "μου αρέσει αυτό που κάνω". Όταν έχεις ένα blog όπου γράφεις πράγματα που ενδιαφέρουν πάνω απ'όλα εσένα, και όχι να αναδημοσιεύεις ειδήσεις και άρθρα με το σκεπτικό "τι αρέσει στον αναγνώστη", το αποτέλεσμα βγαίνει πάντα καλό. Καλή αρχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο Μανώλη! Ενδιαφέρον το θέμα σου. Εμένα θα με τραβούσε πολύ σαν αναγνώστη αν περιλάμβανες και γενικότερη θεματολογία πάνω στο θέμα της θετικής ψυχολογίας κλπ, όχι δηλαδή μόνο ανάλυση του συγκεκριμένου βιβλίου. (Δεν ξέρω βέβαια τι έχεις σκοπό να κάνεις). Πολύ σημαντικό επίσης αυτό που λες: "μου αρέσει αυτό που κάνω". Όταν έχεις ένα blog όπου γράφεις πράγματα που ενδιαφέρουν πάνω απ'όλα εσένα, και όχι να αναδημοσιεύεις ειδήσεις και άρθρα με το σκεπτικό "τι αρέσει στον αναγνώστη", το αποτέλεσμα βγαίνει πάντα καλό. Καλή αρχή!

 

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Προσπαθώ να αναλύσω με τον δικό μου τρόπο σκέψης αυτά που διάβασα και αυτά που είδα. Ελπίζω να πάει καλά..το εύχομαι και το πιστεύω.Για πρώτη φορά στην ζωή μου μετά από πολλά χρόνια με άγγιξε τόσο πολύ ένα βιβλίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις δημιουργησα ενα forum αλλα δεν το εχω ολοκληρωσει ακομα!!!αν θελετε μπορειτε να μπειτε και να μου πειτε αποψεις!!!χρειαζεται εγγραφη. ειναι: freeworld.bestgoo.com ειναι ελληνικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα blog και θέλω να κάνω το εξής.

Σε μια ανάρτηση θέλω να βάλω κάποια βιντεάκια από youtube αλλά όταν μεταφέρω το embed στο html της ανάρτησης τα βιντεάκια μου πιάνουν πάρα πολύ χώρο και η ανάρτηση γίνεται τεράστια.Θέλω να δημιουργήσω κάτι σαν playlist που τα βιντεάκια θα εμφανίζονται σε μικρότερο μέγεθος και όταν επιλέγεις κάποιο να ανοίγει κανονικά.

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνω έστω κάτι παρόμοιο με αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που λέω την λέξη 'Μπλογκ' νιώθω σαν να γέννησα κάτι πράσινο και βρωμερό στο πιάτο του Πασχαλινού τραπεζιού, με τούς συγγενής να με κοιτάνε περίεργα και να παίρνουν τηλέφωνο εσπευσμένα στο κοντινότερο ψυχιατρείο πετώντας μου ταυτόχρονα αναρίθμητα ρολά με χαρτί υγείας.

 

Λόγο πίεσης από τους συνομηλίκους ανέβασα ένα blog μαζί με το κόμικ και τα άρθρα που γράφω, γιατί μου είπαν ότι το έκαναν όλα τα κούλ παιδιά. Δεν είμαι άτομο που μου αρέσει να προπαγανδίζω για το site μου, αλλά ελάτε στο sxediob.gr .

Θα έχει και τούρτα! Νόστιμη, γλυκιά τούρτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://beat-town.com/

 

Blog κυριώς για ξένη μουσική, dance/house και urban. Κριτικές δίσκων, καινούργια κομμάτια και αρχίζουν και συνεντεύξεις με αγαπημενους καλλιτεχνες (Edward Maya π.χ.):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το blog μου που αφορά την φωτογραφία :

http://primitivesix.blogspot.com/

 

Ώς στόχος αυτού του blog είναι η προβολή φωτογραφιών μου καθώς και η προώθηση των δικών σας φωτογραφιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...