Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου και χωρίς domain γίνεται και επίσης και εδώ όλα τα άρθρα  copy paste είναι γιατί λέτε μόνο για μένα λοιπόν;

 

Ζητάς συμβουλές αλλά δεν δέχεσαι καμία, αν θεωρείς πως τα κάνεις όλα σωστά τι ακριβώς θες να σου πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε μου επιχειρηματολόγησε λίγο για το domain και θα δεςι τι θα βγει από αυτή την συζήτηση. Το θέμα το άλλαξα σε ποιο μοντέρνο και είναι νομίζω αρκετά καλό άρα γιατί να πληρώσω; Μου λες ότι δεν δέχομαι καμία συμβουλή και σου απαντώ λοιπόν ότι δεν είναι συμβουλή αυτό: πάρε domain και δώσε και κανα 30αρι για σοβαρό template δεν λύνονται όλα με λεφτά αλλά με παρεμβάσεις στον σχεδιασμό του φορουμ.Που τις είδες λοιπόν τις συμβουλές που μου λες ότι δεν δέχομαι και καμία από αυτές, εγώ όλο συνέχεια υποδείξεις βλέπω δεν βλέπω συμβουλές.

Επεξ/σία από shreder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχει αρχίσει να καταντά λιγο κουραστικό. Σχεδόν το πας παρακαλετα. Σε λίγο θα γράφεις "το site αναβαθμίστηκε, περιμένω σχόλια" ακομα κι αν εβαλες 2 τελείες που λείπανε.

 

Δεν μπήκα καν στον κοπο να μπω στο site. Ειχα μπει πολύ παλιότερα, αλλά μετά που αρχισαν τα bump καταλαβα οτι παει για παρακαλετό μπας και τσιμπίσεις κάποιο visit. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχολιάζεις κάτι χωρίς καν να μπεις να το δεις μπες και δες το πρώτα και μετά σχολία σε το δεν μπορείς να σχολιάζεις κάτι χωρίς καν να το έχεις δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σχολιάζεις κάτι χωρίς καν να μπεις να το δεις μπες και δες το πρώτα και μετά σχολία σε το δεν μπορείς να σχολιάζεις κάτι χωρίς καν να το έχεις δει.

 

Κούρασε η συγκεκριμένη ιστορία. Σου είπαν γνώμες, πάμε παρακάτω. Δεν θα ασχολείται ολόκληρο το topic με ένα blog συνεχώς...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

adespotagreecelogo.png

 

Αδέσποτα Greece το αδέσποτο ιστολόγιο που ασχολείται με το θέμα των άδεσποτων ζώων που μαστίζει εδώ και χρόνια όλη τη χώρα.

 

Το Αδέσποτο ιστολόγιο βρίσκεται εδώ:http://adespotagreece.blogspot.gr

 

Υ.Γ. Το ιστολόγιο είναι ενός φίλου και μου ζήτησε να το βάλω εδώ, το λέω προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Καλημέρα, Το blog μου που έχει θεματολογία από ταξίδια και δραστηριότητες στην Λακωνία και ιδιαίτερα την Μάνη.

http://www.manitowerhouses.com/mani-tower-houses-our-news

 

 

 

Επίσης ένα φωτογραφικό λεύκωμα με παρόμοια θεματολογία στο οποίο όποιος θέλει συνδράμει 

http://www.manipeninsula.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...