Προς το περιεχόμενο

Δυνατοτητα να μπεις σε ΤΕΙ απο ΙΕΚ????


ΜΑΝΩΛΗΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η άποψή μου είναι ελεύθερη πρόσβαση σε ΤΕΙ-ΑΕΙ και ξεκαθάρισμα κατά την διάρκεια των σπουδών.

Οι βαθμοί και οι πανελλήνιες δεν έχουν νόημα γιατί είναι σχετικοί.Ανάλογα με τα θέματα που θα βάλεις κάποιος με τις ίδιες γνώσεις μπορεί να γράψει 12 τη μία φορά και 18 την άλλη.

Εχω τελειώσει ΤΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

rantaplanos καλύτερα να ηρεμήσεις λίγο.

Αν είσαι στη μερίδα ατόμων που αναφέρεις θα έπρεπε τουλάχιστον να βλέπεις τα πράγματα με λίγο πιο ανοιχτό μυαλό κ όχι άπρο μαύρο.

Η παιδεία δεν είναι απαραίτητα ταυτόσημη με τη μόρφωση, κ σίγουρα όχι με την επαγγελματική καταξίωση.

 

Υπάρχουν εκατοντάδες άτομα που σε άλλο τομέα σπούδασαν [ανεξαρτήτως ΤΕΙ, ΤΕΕ, ΙΕΚ, ΑΕΙ, εντός ή εκτός χώρας] κ σε άλλο τομέα διαπρέπουν, κοινωνικά ή επαγγελματικά. Είσαι ελεύθερος από το forum να αναφέρεις την όποια άποψη σου αλλά δίκιο ή άδικο, σε καμιά περίπτωση δεν μπορείς να γίνεσαι ερριστικός. Καλή σου μέρα.

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/me γελάει χαιρέκακα για ένα και μόνο λόγο:

Όταν κάνανε ισότιμα ΑΕΙ και ΤΕΙ εδώ είχε γίνει της ανωμαλίας, όπως οι παλιότεροι θα θυμάστε. Τα επιχείρηματα που λέγαμε οι των ΑΕΙ ήταν ίδια περίπου στο πνεύμα (σίγουρα όχι στη διατύπωση) με αυτών που τώρα λένε οι των ΤΕΙ. Και ο αντίλογος των φοιτητών των ΤΕΙ ήταν περίπου ίδιος με αυτά που λένε τώρα τα παιδιά απο τα ΙΕΚ.

 

Δε θα πω στον rantaplano, ότι τσούζει τώρα κτλ. Απλώς θα πω ότι μάλλον αλλάξανε τα κόζα και δε θυμόμαστε τα δικά μας ε;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο παρατηρήσεις:

 

1. Το ζητούμενο εδώ είναι το δικαίωμα εισόδου (υπό προϋποθέσεις) στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, των αποφοίτων των ΙΕΚ και όχι η ισοτιμία ΙΕΚ-ΤΕΙ!!!

 

2. Όσοι έχουμε αναφέρει την άποψη μας εδώ δε σημαίνει πως ανήκουμε στα ΙΕΚ ή στα ΤΕΙ, συζήτηση κάνουμε και ο καθένας επιχειρηματολογεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόνο που και τα δυο θέματα ουσιαστικά διαπραγματεύονται το ίδιο πράγμα φίλε μου.

Μια τάξη με συγκεκριμένα προνόμια και μια άλλη που θέλει μα έχει μερίδα απο αυτά τα προνόμια (το αν αυτά είναι επαγγελματικά προνόμια ή αν είναι το δικαίωμα να μπουν στο ΤΕΙ λίγη σημασία έχει στην τελική, διότι όλα αυτά τελικά καταλήγουν στο τι θα γίνει στην αγορά εργασίας).

 

Τάξη, προνόμια... μπλιαχ σαν κουμμουνιστής μίλησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν πιστευεις οτι ανοικεις στην πλειοψηφια κανεις ΜΕΓΑΛΟ λαθος.

Τωρα εαν σε πειραζει ακομα που ισως καποιοι σε λεγανε φυτο κλπ στο σχολειο τι φταινε οι υπολοιποι?Τα παιδικα σου τραυματα και το "αχτι" σου μην το βγαζεις πανω σε ατομα που συζητανε στο forum.

Σου ειπα εγω οτι οτι ειμουν στην κατηγορια των εργαζομενων μαθητων/φοιτητων η αυτων που "δουλευαν" τους καλους μαθητες?

Φαινεται οτι δεν εχεις αναγκαστει ακομα να δουλεψεις γιατι τα βρισκεις ετοιμα καποια πραγματα(και η μαγκια παει στους γονεις σου που μπορουν κ σε συντηρουν)ενω δεν εχεις ιδεα ποσο λιγοτερες ευκαιρειες απο τις 3 δικιες σου ειχαν αυτοι που προφανος τωρα θεωρεις κατωτερους με τα λεγομενα σου.

Το οτι εσυ ειχες την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ευκολια/ευκαιρεια/δυνατοτητα? να ξοδεψεις 3 χρονια για να καταληξεις καπου(στην σχολη που τελικα πηγες) κ να αφοσιωθεις στο διαβασμα για ακομα 4+(λογικα) χρονια δεν κατι που ισχυει για αυτους που "κατηγορεις".Μην κρινετε καταστασεις κ γεγονοτα που δεν εχετε ιδεα γιατι κ πως συμβαινουν.

Τεσπα :mrgreen: για να κλεισουμε(νυσταζω πολυ)' date='η ιδεα οτι τα παιδια των ΤΕΕ/ΙΕΚ δεν εχουν θεση στην τριτοβαθμια εκπαιδευση το λιγοτερο μου φενεται

αντιδημοκρατικη.

Με καποιο ΣΩΣΤΟ συστημα αξιολογησης/εξετασεων ολα γινοντε.[/quote']

 

Πώς φαίνεται ο άνθρωπος που είναι προκατειλημένος. Τα παιδικά μου τραύματα ασε να τα κρίνει καννένας ψυχολόγος, και αν κρίνω από το post σου μάλλον εσύ τον χρειάζεσαι.

 

Για να δεις πόσο έξω πέφτεις!!! Στο σχολείο έμεινα σε μαθήματα από την 3η γυμνασίου, μέχρι και την 2α Λυκείου, διάβασα στην 3η λυκείου και πέρασα ενώ δεν το πίστευε κανείς, αυτό δεν σημαίνει οτι δεν άκουγα τι έλεγαν για τα παιδιά τα οποία ήταν συνεπείς σε όλη τη διάρκεια του Λυκείου. Στα φοιτητικά μου χρόνια, έμεινα σε άθλια ξενοδοχεία που είχαν το ρόλο εστίας μαζί με ναρκωμανείς, κόντεψα να πάθω κατάθλιψη από αυτά που έβλεπα. Δεν με συντήρησε κανείς γιατί πολύ απλά οι δικοί μου δεν έχουν για να συντηρήσουν τον εαυτό τους καλά καλά. Είχα γίνει 62 κιλά, ξέρεςι πολλούς άντρες με τέτοιο βάρος; Δεν έτρωγα, αλλά σχολή πήγαινα. Ε, λοιπόν δεν ανέχομαι από καννένα να αναζητά την εύκολη λύση, όταν εγώ θυσίασα τα πάντα για να μπορέσω να σπουδάσω αρχικά και στη συνέχεια θυσίασα ακόμα περισσότερα για να μπορέσω να σπουδάσω ακριβώς αυτό που ήθελα.

 

Όσο για το αν έχω δουλέψει ποτέ μου, δεν ξέρω και πολλούς που θα πήγαιναν εκεί που πήγα εγώ για μια σκατοδουλειά που μου απέφερε το ειλλιγιώδες ποσό των 250 ευρώ μηνιαία. Για να μην πώ για τις δουλειές που έχω πάει τσάμπα για το χαρτί της προυπηρεσίας για να μπώ στο μεταπτυχιακό μου. Σήμερα κάνω κανονική δουλειά και αυτό γιατί όπως σου είπα θυσίασα πολλά για να έχω πτυχίο και να δουλεύω σε μια καλή δουλειά. Δεν μου χαρίστηκε τίποτα. Μια φορά κόλλωσα στη ζωή μου, στο Φυσικό Αθήνας, ήταν πρώτη μου επιλογή και την άφησα γιατί δεν τα έβγαζα πέρα με το διάβασμα που απαιτούνταν και δεν ήθελα να θυσιάσω τόσα πράγματα για να είμαι καθηγητής, ήθελα έρευνα και δεν θα με πάίρναν με τόσα μυαλά εκεί μέσα.

 

Αντε με τις συγκυρίες σας, εγώ και άλλοι τόσοι σαν κι εμένα που δεν είχαμε να φάμε δεν μας έτυχαν πολλά και ήταν κατάλληλες οι συγκυρίες. Εμπρός, ρε άντε εκεί είναι οι πανελλήνιες, γιατί δεν πας να δώσεις;

 

ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ.

 

Ζητώ συγγνώμη από τους υπόλοιπους που αναγκάζονται να διαβάσουν αυτό το post, αλλά δεν μπορεί ο καθένας να λέει οτι θέλει για κάποιους που δεν ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα η μονη αποδεκτη λύση για να μπω σε καποιο αει-τει ειναι να στρωσω κατω τον κωλο μου να διαβασω, οταν περασω να μεινω σε μια αθλια εστια, να μην τρωω και να ειμαι 62κιλα και γενικα να θυσιασω τα παντα γιατι ετσι εκανε και ο danton, οποιαδηποτε αλλη λυση δεν ειναι αποδεκτη γιατι ζηλευω και θελω ολοι να εχουν την ιδια τυχη με μενα... λες και εγω θελω να μπω απο το ιεκ σε καποιο τει χωρις να ιδρωσω καθολου και απλα να μου ανοιξουν την πορτα και να μου πουνε περαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα η μονη αποδεκτη λύση για να μπω σε καποιο αει-τει ειναι να στρωσω κατω τον κωλο μου να διαβασω, οταν περασω να μεινω σε μια αθλια εστια, να μην τρωω και να ειμαι 62κιλα και γενικα να θυσιασω τα παντα γιατι ετσι εκανε και ο danton, οποιαδηποτε αλλη λυση δεν ειναι αποδεκτη γιατι ζηλευω και θελω ολοι να εχουν την ιδια τυχη με μενα... λες και εγω θελω να μπω απο το ιεκ σε καποιο τει χωρις να ιδρωσω καθολου και απλα να μου ανοιξουν την πορτα και να μου πουνε περαστε...

 

 

Αρα η μονη αποδεκτη λύση για να μπω σε καποιο αει-τει ειναι να στρωσω κατω τον κωλο μου να διαβασω.

 

ΑΦού έτσι είναι το σύστημα ναι μόνο αυτή είναι η αποδεκτή λύση σας/μας αρέσει ή όχι. Ακόμη και κατακτήριες να σας βάλουν, θα πρέπει να στρώσετε τον κώλο σας, και η παραπάνω πρόταση αφήνει να υπονοηθεί οτι δεν έχετε τη διάθεση να το κάνετε, άρα και πάλι θα φωνάζετε για ελεύθερη εισαγωγή. Υπερ της ελεύθερης εισαγωγής γενικά για όλους, είμαι κι εγώ γιατί έτσι κι αλλιώς αν δεν στρώσεις κώλο δεν βγάζεις ΑΕΙ.

 

Τα υπόλοιπα απλά δεν χρειάζεται να τα σχολίασω, τα αφήνω στην κρίση των υπολοίπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ΤΕΕ ούτως η άλλως είναι κάτι το κατώτερο από το ενιαίο λύκειο. Απόδειξη ότι σε πανεπιστήμιο δεν μπαίνεις απο εκεί και οτί έχει ένα κάρο ρεμάλια. Έιχα ένα συμμαθητή ,ο χειρότερος μαθητής στο λύκειο και μετά πήγε σε ΤΕΕ και έγινε απουσιολόγος. Στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος.Τα ΙΕΚ επίσης είναι μία βαθμίδα κατώτερα από ΑΕΙ-ΤΕΙ. Αν είναι ποτέ δυνατόν με 2 χρόνια φοίτηση σε κάποιο ΙΕΚ να μπαίνει σε εξάμηνο των ΤΕΙ. Τα περισσότερα ΙΕΚ είναι ιδιωτικά και όλοι ξέρουν ότι τα "πτυχία" εκεί μοιράζονται. Δηλαδή ωραία όλοι τα ρεμάλια που έβγαλαν βαθμό κάτω απο τη βάση φέτος στην πανελλήνιες και δεν θα μπουν πουθενά θα μπορούν να μπουν πρώτα σε ΙΕΚ και μετά σε ΤΕΙ. Σαν παραθυράκι μου μοιάζει και με άσχημες παρενέργειες για το επίπεδο των ΤΕΙ. (όποιο επίπεδο έχει απομείνει)

 

Πωπωπω.....ο "δολοφόνος" του Άλεξ ξαναχτυπά....Ρε παλιο...μη σε πω τώρα...Δε ντρέπεσαι να μιλάς με αυτό τον τρόπο???:evil: :evil: :evil:

Ρεμάλι είσαι και φαίνεσαι που θα πεις όλους όσους τελειώνουν ΙΕΚ ρεμάλια....

Τα είδαμε τον τελευταίο καιρό τα καλά παιδιά των ΑΕΙ στις διαδηλώσεις....Μεγάλο πνευματικό επίπεδο ρε παιδί μου...Διαμαρτύρονται επειδή θέλουν να περνάνε ένα μάθημα αφού το δώσουν 200 φορές πρώτα,ενώ το κάθε "ρεμάλι" στα ΙΕΚ αν έπαιρνε σε ένα εξάμηνο 2 οκτάρια κοβόταν χωρίς συζήτηση και πρέπει να μάθει ένα σωρό πράγματα μέσα σε 4 εξάμηνα....

Εσύ μάγκα μου τι σπουδάζεις???Πώς θα γελάς με τον πόνο των άλλων???Που τις προάλλες σε άλλο topic μιλάγαμε για το δράμα της οικογένειας του Άλεξ και πετάχτηκες να πεις ότι "εγώ τον σκότωσα,αλλά δεν το λέω???".Ευχαριστώ πολύ,αλλα το επίπεδό σου να μου λείπει....Καλύτερα ρεμάλι παρά σαν και σένα...Αει στα κομμάτια ηλίθιε....:evil: :evil: :evil: :evil:

 

Edit:το Λύκειο το τελείωσα με 18 και στο ΙΕΚ κουράστηκα πολύ και έμαθα πάρα πολλά πράγματα και είμαι υπερήφανος για αυτό...Επίσης ποτέ δεν έβλεπα με κακό μάτι τους των ΑΕΙ και ΤΕΙ ούτε με ζήλια.Ασφαλώς και γνωρίζω ότι το πτυχίο μου είναι κατώτερο του αντίστοιχου από ένα ΤΕΙ ή ΑΕΙ,αλλά όχι και να ακούω αυτά τα αίσχη.ΕΛΕΟΣ πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω.....ο "δολοφόνος" του Άλεξ ξαναχτυπά....Ρε παλιο...μη σε πω τώρα...Δε ντρέπεσαι να μιλάς με αυτό τον τρόπο???:evil: :evil: :evil:

Ρεμάλι είσαι και φαίνεσαι που θα πεις όλους όσους τελειώνουν ΙΕΚ ρεμάλια....

Τα είδαμε τον τελευταίο καιρό τα καλά παιδιά των ΑΕΙ στις διαδηλώσεις....Μεγάλο πνευματικό επίπεδο ρε παιδί μου...Διαμαρτύρονται επειδή θέλουν να περνάνε ένα μάθημα αφού το δώσουν 200 φορές πρώτα' date='ενώ το κάθε "ρεμάλι" στα ΙΕΚ αν έπαιρνε σε ένα εξάμηνο 2 οκτάρια κοβόταν χωρίς συζήτηση και πρέπει να μάθει ένα σωρό πράγματα μέσα σε 4 εξάμηνα....

Εσύ μάγκα μου τι σπουδάζεις???Πώς θα γελάς με τον πόνο των άλλων???Που τις προάλλες σε άλλο topic μιλάγαμε για το δράμα της οικογένειας του Άλεξ και πετάχτηκες να πεις ότι "εγώ τον σκότωσα,αλλά δεν το λέω???".Ευχαριστώ πολύ,αλλα το επίπεδό σου να μου λείπει....Καλύτερα ρεμάλι παρά σαν και σένα...Αει στα κομμάτια ηλίθιε....:evil: :evil: :evil: :evil:[/quote']

Είσαι μάγκας!!! Ειπες οσα ήθελα να πω και εγω αλλά δεν τα είπα για να μην χαλάσει το topic.

 

Άρχοντας!!! ;) Με κάλυψες απόλυτα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι μάγκας!!! Ειπες οσα ήθελα να πω και εγω αλλά δεν τα είπα για να μην χαλάσει το topic.

 

Άρχοντας!!! ;) Με κάλυψες απόλυτα! :)

 

Ε δεν άντεξα...όχι και να μας γμσν κιόλας....:evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είδαμε τον τελευταίο καιρό τα καλά παιδιά των ΑΕΙ στις διαδηλώσεις....Μεγάλο πνευματικό επίπεδο ρε παιδί μου...Διαμαρτύρονται επειδή θέλουν να περνάνε ένα μάθημα αφού το δώσουν 200 φορές πρώτα

.................

ποτέ δεν έβλεπα με κακό μάτι τους των ΑΕΙ και ΤΕΙ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ΕΑΠ από ότι ξέρω μπαίνεις με κλήρωση και πληρώνεις αρκετά και είναι και δύσκολα. Δεν είμαι κατά γιατί δεν παίρνουν όποιον να ναι. Πρέπει να πληρείς προυποθέσεις και στην τελική εκεί πληρώνεις. .

 

ε?Βέβαια δεν μπαίνει όποιος να ναι αφού κάνουν κλήρωση..Ενώ στα ΤΕΙ με κατακτήριες θα έμπαινε πραγματικά όποιος να ναι :-p

 

 

Τι να πας σε ένα πανεπιστήμιο έξω ,τι να πας στο ΕΑΠ. (καλά δεν είναι ακριβώς το ίδιο μιας και το ΕΑΠ αναγνωρίζεται χωρίς διαδικασίες). Αλλά δεν κατάλαβα που το πας με το ΕΑΠ? Επειδή ένας των ΙΕΚ μπορεί να μπει στο ΕΑΠ??? Αν έτσι νομίζεις ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ απο ΙΕΚ να πας ΕΑΠ.

 

Και βέβαια μπάινουν στο ΕΑΠ από ΙΕΚ αρκεί να έχουν απολυτήριο λυκείου και να είναι "τυχεροί" στην κλήρωση (θα είναι μάλλον επειδή δεν μπαίνει όποιος να ναι ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σου κάνει το google...

Δυστυχώς στην εξεταστική της ΠΛΗ11 δεν πέρασα :cry: :cry: :cry:

οπότε ελπίζω να περάσω τουλάχιστον σήμερα την ΠΛΗ12....Και αυτό που μου τη σπάει είναι ότι τα περισσότερα τα ήξερα' date='αλλά αγχώθηκα και δεν πρόλαβα.

Πάντως συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν και εύχομαι και εγώ τον Ιούλιο να ξεμπερδέψω...[/quote']

 

Άστα ρε φίλε' date='μεγάλο αγγούρι ήταν και η ΠΛΗ12... :cry: :cry: :cry:

Το κεφάλι μου όταν τελείωσα πήγαινε να σπάσει... :wall: :wall:

Ελπίζω να πέρασα,απ'ό,τι υπολόγισα έχω γράψει γύρω στο 5...Ο Θεός βοηθός :kneel: :kneel: :kneel:

Τουλάχιστον να μην πάω να δίνω στις 15 Ιουλίου... :cry: :cry:

Να πας εσύ για μένα... :mkfun: :mkfun: :mkfun:[/quote']

και το link στα παραπάνω http://www.eap-forums.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4729&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

Πρόκειται για το πρώτο έτος άρα εσύ που έχεις τελειώσει σχετικό ΙΕΚ και με 8 κοβόσουν και έπρεπε να μάθεις τόσα πράγματα σε 4 εξάμηνα θα έπρεπε να το ξεπετάξεις.

 

ΠΛΗ 11 Αρχές Τεχνολογίας Λογισμικού: Αναλυτικά τι είναι η συγκεκριμένη θεματική http://www.eap.gr/programmes/1/plh11.htm

 

ΠΛΗ 12 Μαθηματικά για Πληροφορική Ι:

http://edu.eap.gr/pli/pli12/students.htm

 

Δηλαδή εσύ γιατί θες να μπεις σε ΤΕΙ για να μην πληρώνεις κάθε φορά που αποτυγχάνεις στα μαθήματα; Να δίνεις 200 φορές χωρίς κόστος ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/me γελάει χαιρέκακα για ένα και μόνο λόγο:

Όταν κάνανε ισότιμα ΑΕΙ και ΤΕΙ εδώ είχε γίνει της ανωμαλίας' date=' όπως οι παλιότεροι θα θυμάστε. Τα επιχείρηματα που λέγαμε οι των ΑΕΙ ήταν ίδια περίπου στο πνεύμα (σίγουρα όχι στη διατύπωση) με αυτών που τώρα λένε οι των ΤΕΙ. Και ο αντίλογος των φοιτητών των ΤΕΙ ήταν περίπου ίδιος με αυτά που λένε τώρα τα παιδιά απο τα ΙΕΚ.

 

Δε θα πω στον rantaplano, ότι τσούζει τώρα κτλ. Απλώς θα πω ότι μάλλον αλλάξανε τα κόζα και δε θυμόμαστε τα δικά μας ε;;;;[/quote']

 

 

ΑΗΑΗΑΗΑΗ Πότε γίνανε τα ΤΕΙ ισότιμα με τα ΑΕΙ?????ΛΟΛ

Όποιος το πιστεύει αυτό είναι μεγάλος μ*λ*κ@ς. Τα ΤΕΙ έχουν άλλο προσανατολισμό τελείως. Τα ΤΕΙ ήταν από πάντα 3βαθμια εκπαίδευση και όχι κάτι άκυρο όπως τα ΙΕΚ.

 

Οι βαθμοί και οι πανελλήνιες δεν έχουν νόημα γιατί είναι σχετικοί.Ανάλογα με τα θέματα που θα βάλεις κάποιος με τις ίδιες γνώσεις μπορεί να γράψει 12 τη μία φορά και 18 την άλλη.

Εχω τελειώσει ΤΕΙ.

 

Αυτά τα λένε αυτοι που διαβάζουν μέτρια. Ένας που έχει ξεσκιστεί θα γράψει για 20 άντε για 19. Στην τελική δεν δίνεις 1 μάθημα .Δίνεις κάμποσα. Εγώ έδωσε 14 κάποτε. Οκ να αποτύχεις σε 1 (ψιλό απέτυχα ιστορία. Δεν είχα διαβάσει καλά οπότε λογικο) .Άντε να αποτύχεις σε 2. Τωρα το να αποτύχεις σε όλα ε δεν δικαιολογείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...