Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο στο Πλαίσιο και στην Μυltirama.

 

Ναι ναι.. Διάλεξε:

 

α) Δε έχω διαβάσει ούτε ένα ποστ πιο πριν

β) Δε γνωρίζω ότι το Πλαίσιο και το Multirama πουλάνε 20 ευρώ πιο ακριβά σε σχέση με παραγγελία από εξωτερικό

γ) είμαι υπάλληλος σε κάποιο από τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@linuxovios εσυ δεν εισουν που χτυπιοσουνα κατω σα το χταποδι και εσκιζες τα ρουχα σου επειδη δεν υποστιριζει lan? (ελπιζω να μη σε μπερδευω με κανενα αλλο)

 

Μαλιστα δεν υπηρχε περιπτωση να το αγορασεις ποτε των ποτων γιατι η blizzard ειναι κολοεταιρια και μας κοροιδευει.

 

Αλλαξες γνωμη θα το παρεις τελικα η οχι;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

 

Qui, o ίδιος είναι. Σε λίγο καιρό θα αρχίσει να αποθεώνει πλαίσιο και multirama....μη σου πω ότι θα ζητήσει να του αλλάξουν και το nick σε windowvios :P

 

θα μου στειλουν την ce Δευτερα ,μολις μιλησα :)

 

Οι προπαραγγελίες έχουν δρομολογηθεί για την Δευτέρα, ωστόσο το αν θα το πάρεις Δευτέρα ή Τρίτη θα το μάθεις την Κυριακή το βράδυ στο mail σου όπου και στέλνουν την ειδοποίηση. Και εγώ πριν λίγο (ξανά)μίλησα (4 φορά σε 4 μέρες lololololz) και αυτά ακριβώς μου είπαν :-)

 

Μη σκας και τρίτη να έρθει οι servers ανοίγουν στις 11:00 το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παραγγειλα το απλο.........Τωρα μενει να βρω χρονο απο εβδομαδα.....

 

ΥΓ : Μπορει να απεχθανομαι την Blizzard για τις τακτικες της και για το οτι μας αφησε 12-13 χρονια να περιμενουμε για το SC2 αλλα σαν λατρης των Strategy δεν εχω επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κωλοτούμπα: ουσ θ κωλοτούμπα [koto'tumba£££] η τούμπα

 

μερικοί κράζατε πριν από κάνα μήνα και το παραγγείλατε πριν από μας που ήμασταν πρόβατα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι λετε οτι ειναι το 1/3 του παιχνιδιου, το καθε campaign θα ειναι οσο ηταν ολο το SC1 και με cutscenes μετα απο καθε αποστολη.

Οσοι λετε για τα γραφικα, μπορειτε να επιστρεψετε στο Crysis με τα σουπερ-ουλτρα mods και να αφησετε τα RTS στην ησυχια τους.

 

Εχουμε λογους να κραξουμε την Blizzard, ας επιλεξουμε αυτους που ισχυουν.

 

Εχοντας παιξει αρκετα multiplayer στο beta το περιμενω σαν τρελος!

 

Μια ερωτηση, ξερει κανεις αν επιτρεπεται να το πουλησουν στις 24/7? Οταν ειχα παει στο midnight opening του Burning Crusade και 10 λεπτα πριν τις 12 ειπα στον πωλητη για χαβαλε να μου το δωσει μου ειπε οτι δεν μπορει γιατι στο τιμολογιο πρεπει να γραφει την συγκεκριμενη ημερομηνια, πως και αλλαξε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα τι θεληση της Blizzard ? Απο την στιγμη που θα μπορεις να το παιξεις μετα τις 27 τι ρολο βαραει ποτε θα το εχεις στα χερια σου ?

Περα απο αυτο ποσα Unboxing υπαρχουν στο Youtube απο απλες και CE εκδοσεις του παιχνιδιου ? Στο Πλαισιο λες να κολησουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση, ξερει κανεις αν επιτρεπεται να το πουλησουν στις 24/7?

 

γιατι να μην επιτρεπεται, εγκατασταση σε PC δεν θα μπορεί ναγίνει πριν τη Τριτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα τι θεληση της Blizzard ? Απο την στιγμη που θα μπορεις να το παιξεις μετα τις 27 τι ρολο βαραει ποτε θα το εχεις στα χερια σου ?

Περα απο αυτο ποσα Unboxing υπαρχουν στο Youtube απο απλες και CE εκδοσεις του παιχνιδιου ? Στο Πλαισιο λες να κολησουν ?

 

Αρα ο υπαλληλος στο midnight relaease του TBC μου ελεγε μουφες η απλα του ειχαν πει απο το καταστημα να μην πουλησει πριν τα μεσανυχτα για να μαζευτει κοσμος.

 

Εγκυκλοπαιδικη κουβεντα, προφανως για να κανουν τετοια καμπανια θα ειναι κατοχυρωμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://eu.battle.net/account/management/sc2/pre-download-page.html

Κατεβαζεις το sc2 σημερα και απλα κανεις activate την Τριτη μετα τις 1 το βραδυ ωρα Ελλαδος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://eu.battle.net/account/management/sc2/pre-download-page.html

Κατεβαζεις το sc2 σημερα και απλα κανεις activate την Τριτη μετα τις 1 το βραδυ ωρα Ελλαδος ;)

 

το κοιτούσα πριν... τιμή δεν είδα πουθενά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...