Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή online αμφιβάλλω αν θα μπορέσω να παίξω μέχρι την επόμενη εβδομάδα, είδατε μήπως bot-άρισμα ήδη στα random? Με qq στο 5λεπτο και Naga is inba κτλ; Πιστεύω πως πλέον τα €€ του bnet acc θα τους αποθαρύνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είπα και γω να αγοράσω το StarCraft, και δε δέχεται προσθήκη στο καλάθι το Πλαίσιο...

 

Αλήθεια, αξίζει να το πάρω; Παίζουν 3-4 φίλοι μου.

Λέω "αν αξίζει", γιατί δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με SC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο που συμπαιρανες, morgoth666, οτι ο γραφων δεν εχει παιξει ποτε?

Παραλληλα αν εχεις καποια replay που τραβανε σε διαρκεια (γιατι οπως αναφερει αυτος ο πανεξυπνος και πιθανολογω πανεμορφος τυπος στο early game λογω rush, harash αλλα και χαμηλοτερου economy χρειαζεται skill και micro) και δειχνουν κατι διαφορετικο απο unit spam και κυριως turns στο tide of battle απο μικροτερου value forces λογω εμπειρου micro, καλο θα ηταν να τα postαρεις προκειμενου να μορφωθουμε και οι υπολοιποι και να μην "κλεινουμε με κανονια το choke".

 

Also δεν ειναι hater review. Απλα the truth hurts.

 

 

Truth hurts, ναι εμενα τελικα δεν μου αρεσει το παιχνιδι και προσποιουμαι και τωρα που μου ανοιξε τα ματια ο random noobas στο random forum για CoD που λεει οτι ολα τα παιχνιδια πανε σε macro μαλλον θα σταματησω να παιζω, goodbye cruel world.

 

Δες το King of the Beta finals το game 4 μπας και μορφωθεις λοιπον, και οχι δεν καρφωθηκες καθολου.

Οσο για το unit spam, δες απο το KotB παλι, τα semifinals Tester Vs In To The Rainbow (τα 2 πρωτα games κυριως) και πες μου για unit spam και micro μετα.

Μεινε στο CoD, φιλικη συμβουλη. Haters gonna hate, τι να κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερό το παιχνίδι, έπαιξα λίγα Practice games χθες και σήμερα ξεκίνησα το campaign.

 

σε σύστημα με amd athlon 4400x2 , 3gb ram , HD4670 το παιχνίδι παίζει ομαλά με high settings , όπως μου τα πρότεινε και στην αρχή. λίγα προβληματάκια έχω επειδή χρησιμοποιώ ασύρματη κάρτα με το ρούτερ ( 1 sec freeze lags sta units που και που στο Multi) αλλά όχι τπτ το ιδιαίτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κάνεις reapers και πας στα πεονια και στις φαρμες οπως λες...Εισαι ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ...

Εκτος αμα κανεις τα repers στο 15 λεπτο..παω πασο !

 

είπα για όσους το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση, ποιο ειναι καλυτερο counter για τους reapers που πανε στη κεντρικη φαρμα? hydralisks ή roaches?

Εχω δει οτι οι reapers δεν ειναι και τοσο ανθεκτικη μοναδα, αλλα το θεμα ειναι να μη μου φαει και καμια δικια μου. Roaches λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα για όσους το κάνουν.

 

τι να κλασουν οι reapers, 4 marines να εχεις και τους εσφαξες

 

εκτος και εαν φερει ο αλλος ολόκληρο στρατο απο reapers που δεν το εχω δει ποτε να γινετε για sabotaz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...