Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχω!..

 

---------- Προσθήκη στις 00:18 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:15 ----------

 

Θελω να παρω μια ειδικα για το SC2, τωρα δεν εχω τπτ..

 

---------- Προσθήκη στις 00:40 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:18 ----------

 

το φορματ 16:9 φαινεται το καλυτερο, ποιες αναλυσεις σε αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

από την στιγμή που έχεις ανοίξει topic για PC καλύτερα να ρωτήσεις εκεί για οθόνη...

 

πάντως κάτω από 23 ίντσες με 1920χ1080 δεν αξίζει πλέον να πας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες παίζετε κανονικά sc2? Στο άσχετο δεν μπορώ να μπω με τίποτα, κολλάει το game πριν μου βγάλει την οθόνη για log in και το μόνο που παίζει είναι η μουσική του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες παίζετε κανονικά sc2? Στο άσχετο δεν μπορώ να μπω με τίποτα, κολλάει το game πριν μου βγάλει την οθόνη για log in και το μόνο που παίζει είναι η μουσική του..

 

Αντιμετοπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα,εμφανίστηκε σήμερα το βράδυ οταν προσπάθησα να μπώ,καμια ιδέα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω, δεν ήθελα να το πιστέψω αλλά μάλλον είναι αυτό που υποψιάστηκα. Αν δοκιμάσεις να μπεις στο battle.net λέει ότι κάνουν maintenance. Μάλλον γι αυτό γίνεται, άμα είναι γενικό το πρόβλημα..

 

Είναι απίστευτα άθλιοι οι τύποι.Δηλαδή όταν κάνουν αυτοί maintenance θα μου κρεμάει το pc ρε γαμώτο? Πρωτοετείς προγραμματιστές πήρανε να το φτιάξουνε το sc2??

 

Εντωμεταξύ κάθησα και έκανα uninstall ένα προγραμμα που έβαλα και λέω θα κάνει κάνα άκυρο conflict, απενεργοποίησα antivirus, firewall.. Ότι να ναι τελείως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω, δεν ήθελα να το πιστέψω αλλά μάλλον είναι αυτό που υποψιάστηκα. Αν δοκιμάσεις να μπεις στο battle.net λέει ότι κάνουν maintenance. Μάλλον γι αυτό γίνεται, άμα είναι γενικό το πρόβλημα..

 

Είναι απίστευτα άθλιοι οι τύποι.Δηλαδή όταν κάνουν αυτοί maintenance θα μου κρεμάει το pc ρε γαμώτο? Πρωτοετείς προγραμματιστές πήρανε να το φτιάξουνε το sc2??

 

Εντωμεταξύ κάθησα και έκανα uninstall ένα προγραμμα που έβαλα και λέω θα κάνει κάνα άκυρο conflict, απενεργοποίησα antivirus, firewall.. Ότι να ναι τελείως

 

Το τραγικό ειναι οτι κρεμάει ολο το παιχνίδι!!!Οχι μόνο το battle.net αλλά και το single player...!!Τι να πει κανείς,μπορεί να προέκυψε κατι σοβαρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος! Είπα να μπω για 2 λεπτά και έχω κολλήσει εδώ και μία ώρα για να βρω τι φταίει!

Εν τω μεταξύ απενεργοποίησα την σύνδεση, άνοιξα το sc και μου έβγαλε μήνυμα ότι χρειάζεται internet connection. έκανα alt tab ενεργοποιήσα την σύνδεση και μπήκα κανονικά. μετά όταν έκανα log out κόλλησε πάλι......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγικό ειναι οτι κρεμάει ολο το παιχνίδι!!!Οχι μόνο το battle.net αλλά και το single player...!!Τι να πει κανείς,μπορεί να προέκυψε κατι σοβαρό...

 

Αυτό ακριβώς. Εγώ αναγκάστηκα να κάνω reset 1-2 φορές, δεν έκανε ούτε alt-tab. Όσο σοβαρό και να είναι αυτό που προέκυψε είναι γελοίο να κρεμάει το Pc επειδή κάνουν maintenance τους servers. Πρώτη φορά το βλέπω αυτό να γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς. Εγώ αναγκάστηκα να κάνω reset 1-2 φορές, δεν έκανε ούτε alt-tab. Όσο σοβαρό και να είναι αυτό που προέκυψε είναι γελοίο να κρεμάει το Pc επειδή κάνουν maintenance τους servers. Πρώτη φορά το βλέπω αυτό να γίνεται..

 

Το κάνουν για να ξυπνήσουν τα φόρουμ, για το διάλογο ρε γμτ! :P

 

Σε εμέ τουλάχιστον λειτουργούσε το πληκτρολόγιο και έφυγε με τερματισμό λειτουργίας. Λογικά θα ήταν σοβαρό...ή και κάτι παράλογο Ελληνικής νοοτροπίας..(ωχ, γιατί αυτή η πρίζα είναι εκτός..!)

 

Τώρα μπαίνει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...