Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εμένα μπήκε αλλά σερνόταν απίστευτα από το lag. Στο τέλος με πέταξε από το game. Εσείς παίζετε κανονικά χωρίς lag?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επι την ευκαιρία ψάχνω καινούριο ποντίκι για το pc και διαβάζοντας ταυτόχρονα για SC2 τακτικές βλέπω να παίζουν μεγάλη σημασία τα μάκρο και τα μικρο... βρήκα μερικά gaming Ποντίκια που έχουν πρόβλεψει και 5-6 κουμπιά για τέτοια... εχει κάποια ιδιαίτερη χρησιμότητα να έχεις τετοιο ποντίκι ή σου κάνει μόνο αν είσαι κορεάτης;;;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εξοχικο δεν εχει δικτυο, θα μπορεσει να εγκατασταθει sto desktop;

 

Δεν νομίζω να μπορέσεις. Άμα συνδεθείς μια φορά μπορείς να παίξεις μετά offline, αλλά αν δεν μπορείς να συνδεθείς ούτε μία τότε δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ίσως το SP να μην παίζει τόοοσο πολύ ρόλο για το MP αλλά το vs AI λογικά παίζει! έπαιξα χτές το πρώτο μου vs Zerg και προσπαθούσα να ελαχιστοποιήσω τα χρονικα διαστήματα ανάμεσα στις εντολές μου και τη σειρά του building και είχα βάλει στην είσοδο μόνο ένα bunker με 3-4 Marines και ενα Depot και εκεί που κοιτούσα τη δουλειά μου (δεν είχα κάνει scouting αλλά και να έκανα αν ο άλλος δεν έχει terrans ακόμη δεν καταλάβαινω τις τακτικές με βάση τα κτίρια!) μου την πέσαν κάτι roaches και έχασα, δύσκολα αλλά έχασα :P

Από ότ καταλαβαίνω τα κτίρια για κάλυψη της εισόδου είναι ένα barrack και 2 supply depots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...