Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προπαρήγγειλα χθες το limited από game.co.uk στις 62 λίρες μαζί με τα μεταφορικά. Έχει κανείς εμπειρία από αυτό το site? Θα φάω τάπα ή θα μου το στείλουν?? Δεν έλεγε ότι είναι sold out.

 

Έχω άριστη εμπειρία από game.co.uk. 27/7 θα το έχεις σπίτι σου (εκτός και αν τα τοπικά ΕΛΤΑ απεργούν ή υπολειτουργούν λόγω καλοκαιριού).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ακομα και τωρα με το update των 500 mb ,συνεχιζει να μου crasharei το μηχανημα 1στις 3 φορες που κανω quit απο τον client. Mα τι κανουν ...ειναι δυνατον? εδω και 2+ μηνες δεν εχουν καταφερει να διορθωσουν τετοια προβληματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

w8, ξεκίνησε να λειτουργεί η beta στην Ευρώπη???

μέχρι χθες το βράδυ, παρ' ότι έκανε update ο client της beta, δε με έβαζε και μου έλεγε να δοκιμάσω αργότερα!!!

 

so, ΞΕΚΙΝΗΣΕ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω άριστη εμπειρία από game.co.uk. 27/7 θα το έχεις σπίτι σου (εκτός και αν τα τοπικά ΕΛΤΑ απεργούν ή υπολειτουργούν λόγω καλοκαιριού).

 

Αδύνατον να το έχεις στις 27. Κανένα από τα πολλά preoders που έχω κάνει στο game δεν έχει έρθει από την πρώτη μέρα μιας και γίνεται shipped συνήθως μια άντε το πολύ δυο μέρες πριν.

 

Κατά τα λοιπά, ΕΛΤΑ τέλη Ιουλίου, στην Ελλάδα των συνεχών απεργιακών κινητοποιήσεων χμμμμμμμ υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξέρω πως δεν είμαι λιγάκι εκτός θέματος αλλά μιάς και το αντίκρυσα ας το δείτε και εσείς τυχόν εκκολαπτόμενα Multiplayer Ταλέντα! :-)

 

 

EDIT: fixed!

Επεξ/σία από tsioudiver
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδύνατον να το έχεις στις 27. Κανένα από τα πολλά preoders που έχω κάνει στο game δεν έχει έρθει από την πρώτη μέρα μιας και γίνεται shipped συνήθως μια άντε το πολύ δυο μέρες πριν.

 

Εγώ πάλι παρέλαβα τα πάντα από game.co.uk την ημέρα κυκλοφορίας. Τελευταίο παράδειγμα που θυμάμαι να αναφέρω ήταν το COD MW2. Ούτως ή άλλως δε με απασχολεί γιατί δε θα είμαι στο σπίτι για να παραλάβω 27/7, αλλά 5-6 μέρες αργότερα, οπότε δεν αλλάζει κάτι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια που μου δημιουργηθηκε πριν απο λιγο . Η ΒΕΤΑ του SC2 ειναι offline οπως και το WoW για Maintenance . Μεχρι εδω ολα καλα . Για να παιξεις SC2 OFFLINE θελει να εχεις ενεργη συνδεση στο ιντερνετ ετσι δεν εχει δηλωσει η blizzard ? Δηλαδη καθε Τεταρτη που κανει maintenance θα ειναι κατω ΚΑΙ το offline κομματι του παιχνιδιου ?!?!?! ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://starcraft.incgamers.com/blog/comments/starcraft-ii-available-to-download/

 

 

Just head over to the new beta-version of the Battle.net web interface and log in with your Battle.net account. Go to "Services" and Buy StarCraft II Digitally. Remember that this is ONLY if you are planning to buy it digitally, it does you NO GOOD to download it if you are buying the boxed game.

 

Προσοχή: Από 1.1.2008, μηνύματα γραμμένα σε greeklish θα διαγράφονται. Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα σας.

 

update....blue post

 

About your question: The digital download is mainly for players that purchase the product online. You download the full client, that you can start installing on July 27, at the same time the midnight sales start - it will install the full game then. To be able to play, you will have to have a StarCraft II license attached to your Battle.net account and then log into the client with that Battle.net account.

 

αρα απο οτι καταλαβαινω...αν εχεις cd key ολα καλα.....τωρα να βρουμε ενα site που πουλαει cd keys για το starcraft 2 πιο φτηνα

Επεξ/σία από The_Sheep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://starcraft.incgamers.com/blog/comments/starcraft-ii-available-to-download/

 

 

Just head over to the new beta-version of the Battle.net web interface and log in with your Battle.net account. Go to "Services" and Buy StarCraft II Digitally. Remember that this is ONLY if you are planning to buy it digitally, it does you NO GOOD to download it if you are buying the boxed game.

 

Προσοχή: Από 1.1.2008, μηνύματα γραμμένα σε greeklish θα διαγράφονται. Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα σας.

ο Jim είναι στη στολή; Δεν μου μοιάζει πάντως για τον καινούργιο λοχαγό "it's about time" (δεν ξέρω το όνομα :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...