Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια απο που μπορω να το παρω (εξωτερικο) πιο φθηνα και να μου ερθει 27 του μηνος (δηλαδη να μην περιμενω) Ε;

 

Καλη τυχη, σε οσα εκανα απο αυτα που εμπιστευομαι ειναι sold out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η BETA μόλις ξανάνοιξε! Μέχρι 19 Ιούλη! Παίζει κανένα περισσευάμενο key?

Είσαι σίγουρος για Ευρώπη; Μόνο η Αμερική δείχνει να παίζει beta σήμερα. Μήπως εννοείες ότι υπάρχει patch για κατέβασμα;

 

---------- Προσθήκη στις 12:21 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:13 ----------

 

παιδια απο που μπορω να το παρω (εξωτερικο) πιο φθηνα και να μου ερθει 27 του μηνος (δηλαδη να μην περιμενω) Ε;

 

από amazon.co.uk αν πληρώσεις express courier θα το έχεις είτε 27 είτε 28/07 το αργότερο αλλά θα πληρώσεις +20€ επιπλέον επιβάρυνση και το συνολικό κόστος θα ξεπεράσει την τιμή πώλησης στην Ελλάδα κατα 5 με 10 ευρώ αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος για Ευρώπη; Μόνο η Αμερική δείχνει να παίζει beta σήμερα. Μήπως εννοείες ότι υπάρχει patch για κατέβασμα;

 

έχεις δίκιο μάλλον φίλε μια κ δυστυχώς δεν είμαι στην beta και δε μπορώ να το τσεκάρω. απλά το διάβασα σε ένα site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος για Ευρώπη; Μόνο η Αμερική δείχνει να παίζει beta σήμερα. Μήπως εννοείες ότι υπάρχει patch για κατέβασμα;

 

---------- Προσθήκη στις 12:21 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:13 ----------

 

 

από amazon.co.uk αν πληρώσεις express courier θα το έχεις είτε 27 είτε 28/07 το αργότερο αλλά θα πληρώσεις +20€ επιπλέον επιβάρυνση και το συνολικό κόστος θα ξεπεράσει την τιμή πώλησης στην Ελλάδα κατα 5 με 10 ευρώ αν δεν κάνω λάθος.

 

ασε δεν συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το site που πολυδιαφημίστηκε, και που έδινε και 20 αντίτυπα του παιχνιδιού, εδώ και μέρες έχει σταματήσει να με ενημερώνει για το ποιοι λαμβάνουν μέρος στο thread του διαγωνισμού και σήμερα που μπήκα να δω τι παίζει, μου γράφει "The page cannot be found"...

 

ξέρει κανείς τι παίζει?

 

κανείς????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς????

 

Όντως!! Είναι πολλές μέρες κάτω το συγκεκριμένο site. Ο mrunbox είπε ότι γνώριζε τα παιδιά που "έτρεχαν" το site, αν θυμάμαι καλά, ίσως μπορέσει να μας δώσει μια απάντηση.......

 

Ο Luna είναι και rogue, παίζει να τους καθάρισε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Luna είναι και rogue, παίζει να τους καθάρισε :lol:

 

 

Έξυπνο ! :)

Δεν φέρω ουδεμία ευθύνη...

Μάλλον όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες μου φαίνεται η δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπαρήγγειλα χθες το limited από game.co.uk στις 62 λίρες μαζί με τα μεταφορικά. Έχει κανείς εμπειρία από αυτό το site? Θα φάω τάπα ή θα μου το στείλουν?? Δεν έλεγε ότι είναι sold out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το game.co.uk από αξιοπιστία και ταχύτατο, το μεγαλύτερο ηλεκτρονικό κατάστημα στο νησί. Δεν έχω πάρει τόσο μεγάλο πράγμα από εκεί αλλά δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, δεν αντέχω λέμε!!!!! 20 και σήμερα :P:p:p

 

Να ρωτήσω και γω κάτι τώρα. Έχει βγει καμιά ανακοίνωση ή έστω καμιά φήμη για κανένα collectors edition και για τα 3 parts του Starcraft 2? Γιατί ήμουνα ένα βήμα πριν παραγγείλω την collectors edition αλλά μετά σκέφτηκα να περιμένω, μιας και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι όταν με το καλό κυκλοφορήσει και το τελευταίο part θα βγάλουν καμιά τούμπανο έκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα battlechest να βγάλουν όταν ολοκληρωθούν και τα 3 μέρη. Αν θες collectors θα πρέπει να την πάρεις 3 φορές, μια τώρα και μια για κάθε ένα από τα δυο επόμενα μέρη (λογικά :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μούφα τότε. Προτιμώ κανα συλλογικό collectors παρά ξεχωριστά για το κάθε μέρος...

 

Πάντως για το battlechest to βλέπω πιθανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...