Προς το περιεχόμενο

αξιόπιστα dvd δισκάκια


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 448
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το καλό με το Yuden είναι ότι όλα έχουν την ίδια προέλευση. Ενώ στα Verbatim κυκλοφορούν και β' διαλογής (made in india). Τα καλά Verbatim είναι made in Singapore ή Taiwan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με το Yuden είναι ότι όλα έχουν την ίδια προέλευση. Ενώ στα Verbatim κυκλοφορούν και β' διαλογής (made in india). Τα καλά Verbatim είναι made in Singapore ή Taiwan.

 

Έχει κάνει της μα*****ς της και τη ΤΥ made in Japan / Packed in China εκει να δεις γέλιο, αλλά σε γενικές γραμμές είναι μια χαρά, αν και πλέον αξίζουν και τα Made UAE:devil:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ρε παιδιά, τι έγιναν τα Taiyo Yuden? Μπαίνω στο πλαίσιο, τα "+" που θέλω τα έχει μόνο εκθεσιακά!! Μπαίνω skroutz, τίποτα. Από που τα παίρνουμε τώρα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμ, αυτά θέλουν παραγγελία και έξοδα αποστολής. Και βλέπω πλέον συνεργασία με την jvc. Μήπως ήρθε ώρα να αλλάξω? Νομίζω πως εφάμιλλης ποιότητας είναι τα verbantin. Σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα TAIYO YUDEN κάποτε ήταν αξιοπιστία τώρα νομίζω πως τα καλύτερα ειναι τα Intenso τα χρησιμοποιω τους τελευτέους μήνες και έχω πάθει πλάκα, στα εκάτο ζήτημα εαν μου καίγεται ένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα TAIYO YUDEN κάποτε ήταν αξιοπιστία τώρα νομίζω πως τα καλύτερα ειναι τα Intenso

 

Τα Intenso είναι μακράν από τα χειρότερα δισκάκια ever. Το ότι σου καίγεται 1 στα 100 όπως λες δεν σημαίνει τίποτα. Το θέμα είναι να έχουν εγγραφεί με ασφάλεια τα δεδομένα σου. Πίστεψέ με ΜΗΝ τα εμπιστεύεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...