Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ψψψ...μην τα λες έτσι και θα μου φύγουν τα τσίσα από το φόβο! :D

 

Μάγκες, όποιος δεν είναι ικανός να κάνει ένα μίνιμουμ συζήτησης, ας ψάξει ο ίδιος μόνος του την πόρτα. Από όσο γνωρίζω οι κανόνες μου εξασφαλίζουν τα ίδια δικαιώματα παρουσίας εδώ πέρα, όσα και σε σένα. Τα παράπονά σου λοιπόν στη διεύθυνση. :P

 

Να απαιτήσεις η είσοδος να γίνεται με παρουσίαση διαπίστευσης οπαδικών φρονημάτων! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ένα πράγμα έχω καταλάβει.Έχουν φάει τέτοιο τσούξιμο οι γαύροι που τους έχουμε μείνει αξέχαστοι.Εδώ ο άλλος διάβαζει το forum της ΑΕΚ για να δει τι γίνεται.Σε αυτό το σημείο έχουν φτάσει οι απελπισμένοι.Και επειδή ο blueviper την έχει δει και έξυπνος να του θυμήσουμε ότι εκτός από πέρυσι πρέπει να ψάξει ημερολόγιο για να βρεί πότε πήραν νίκη.3 χρόνια συνεχόμενα χάναν μέσα στο γήπεδό τους.Μία με τον Κατσουράνη,μία με τον Λάκη και μία με τον Ντέμη.Τα ξέχασες αυτά.Μόνο με Ποντίκηδες, Δημητρόπουλους,Κασναφέρηδες και Παπουτσέλιδες μεγάλωσες γαυράκο.Γίνε μέλος όμως για να γουστάρεις και να καμαρώνεις τα χάλια σας. . . . . Καλά στα πε όμως ο Ευάγγελος_21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Τσουκαλά ζημιά που έκανες στον κοσμάκη. Τέτοια ταύτιση με τα καφροειδή και τους γραφικούς, νόμιζα πως υπήρχε πρωτίστως στους ημέτερους, αλλά βλέπω πως και τα λοιπά χρώματα μια χαρά το πάνε το γράμμα.

 

Το τραγικότερο της υπόθεσης είναι πως έχει την αίσθηση πως με θίγεις παραθέτοντάς μου 50 φωτογραφίες και 30 πικαρίσματα επιπέδου "την έχω μεγαλύτερη από σένα...νια νιανια νιανια". Επειδή όμως δε βρίσκεσαι στο Κιτρινόμαυρο Μονομάτι, αλλά σε ένα thread του Insomnia (κι όχι forum...ούτε καν τη διαφορά δεν κατέχει) που δε σου ανήκει προσωπικά για να μου κάνεις κι υποδείξεις του τι θα διαβάζω και τι όχι, θα σε παρακαλέσω να επιδείξεις το μίνιμουμ της διαλεκτικής διάθεσης.

 

Όχι τίποτα άλλο, αλλά θα είναι κρίμα από το επόμενο post μου να μιλάω για χανούμια και Τούρκους. Δεν είναι της αισθητικής μου, αλλά είμαι ιδιαίτερα ευπροσάρμοστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξυπνε παίχτο over μην το χάσεις.Αυτά που λες μόνο γέλια προκαλούν.Άνοιξε κανένα thread με ανέκδοτα, θα μας διασκεδάζεις, αφού από τώρα και γελάμε με την πάρτι σου γιατί από μπάλα ξέρεις ότι ξέρει και ο Felix Βοrcha. Γράψε κανά βιβλίο Αρχαίων λέω εγώ ρε Όμηρε.

 

 

 

Υ.Γ Άμα σου έγραφα thread πολύ φοβάμαι πως δεν θα το καταλάβαινες εσύ, γιατί εσείς οι γαύροι θέλετε ειδική μεταχείρηση στην γλώσσα. Η γλώσσα σας είναι όμοια με το μυαλό σας. . . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re c kchoriano ειναι δυναυτον να τρεφεις τοσο μισος για τον γαυρο και να τον αποκαλεις (στην προηγουμενη σελιδα) "Θρυλο"??

 

επισης για τις 3 νικες συνεχομενες στην εδρα τους που λες μαλλον κανεις λαθος 2 ηταν η μια με Κατσουρανη (2002-2003) και η αλλη με Λακη (2003-2004)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιρί Φιρί το πας φιλαράκι.Προβλέπω να σε αναλαμβάνουν άλλοι από αύριο

 

Πρόσεξε να δεις πως έχει το πράγμα. Όταν σπέρνεις εριστικότητα κι οπαδικό εξυπνακισμό, θερίζεις αντιδράσεις. Αναπόφευκτο. Ξεχνάς μάλιστα πως το thread -ή μήπως το forum;- που άνοιξες το βλέπουν όλοι, κίτρινοι, κόκκινοι, πράσινοι, μπλε, καραβάκια στο Αιγαίο, δε με βλέπετε καλέ. Όταν λοιπόν σου υπενθυμίζω πως σε αυτή τη ζωή καλύτερα να κρατάς μικρό καλάθι, να μην προτρέχεις και κυρίως να μην προκαλείς και μου απαντάς με ύφος χιλίων Καρδιναλίων λες και είναι τσιφλίκι σου το Insomnia και σου παραβιάσαμε τα ιερά και τα όσια, ενώ διατηρούμε πάντα το δικαίωμα να σχολιάζουμε τα όσα σε κοινή θέα παραθέτεις, τότε μάλλον στραβά αρμενίζεις.

 

Μερικοί από τους καλύτερούς μου φίλους είναι "αλλόθρησκοι" και το χαίρομαι πραγματικά. Όπως μάλιστα έχω συζητήσει πολλές φορές στο thread του Παναθηναϊκού ή/και του Ολυμπιακού, χωρίς καμία αντιπαλότητα και δίχως flame. Τέτοια απτά δείγματα συμπεριφοράς δεν έχεις δώσει ακόμα, για να δεχθώ το ανάθεμα της ανάφλεξης ενός τέτοιου στο παρόν ο ίδιος. Ψευτοτραμπουκισμούς και διαδικτυακή μαγκιά έχω χορτάσει και φυσικά δεν έχω να χωρίσω τίποτα από έναν οποιονδήποτε υγιή ΑΕΚτζή. Με τη φανατίλα που προτάσσεται σαν επιβεβλημένη αισθητική δεν τα πάω καλά και λυπάμαι αν σου χαλάω το πανηγυράκι της αυτο-εκτόνωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...