Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάλα το κορυφάιο ξέρεις ποιο είναι?? Πρώτη εφημερίδα σε πωλήσεις ο Πρωταθλητής και το περίεργο δεν πηγάζει από το "χρώμα" της, αλλά από τον υποκειμενισμό της. Είχε πάρει χρυσό η Ελλάδα στους Ολυμπιακούς και αυτή έλεγε για τον Καστίγιο. Αξιοθρήνητη εφημερίδα......

Εννοείται βέβαια πως το score και derby δεν διαφέρουν σε τπτ από τον Πρωταθλητή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλά μη λέμε και ότι θέλουμε. Το sportday είναι πρώτο σε κυκλοφορία εντός Αθήνας και πανελλαδικά. Ο πρωταθλητής δεν είναι καν στην πρώτη τριάδα. Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου. Πρωταθλητής, score, derby δεν έχουν λόγο ύπαρξης. Το μόνο που αξίζει σε αυτές είναι το πρωτοσέλιδο μετά από τα ντέρμπυ. Ίσως να ήταν καλύτερο να έβγαιναν 4 φορές το χρόνο ή και παραπάνω αν υπήρχε καμιά συνάντηση στο κύπελο.

 

Για τα του Σαββάτου, χτες ο Φερέρ λέει τους προπόνησε στην τελική προσπάθεια μπας και δούμε άσπρη μέρα. Μια χαρά είναι στην τελική Λορέτζο αλλά βάλε τον Λύμπε μπροστά, μια φορά το έκανες και σου βγαλε 2 γκολάκια. Βάλε τον Λαγό στην θέση του αγαπητού Σέζαρ και μην προσπαθείς να αλλάξεις τα χούγια και την θέση ενός εκ των πιο ελπιδοφόρων ελλήνων παιχτών.

 

Η sprortday στο άθρο του Καρπετόπουλου αν δεν κάνω λάθος λέει ότι εθεάθει ο goalkeeper μας να φουμάρει......Και να φουμάρει τι έγινε δηλαδή? Μήπως ο Ντέμης που κάπνιζε δεν τα πέταγε τα μπαλάκια σε όλους? Πάνε να δημιουργήσουν αναστάτωση μου φαίνεται από το τίποτα.

 

Ανεξαρτήτως αποτελέσματος, την Τρίτη 75000 πρέπει να είμαστε στο ΟΑΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη 14Β είναι το διαρκείας μου. Είμαι ο μαλλιάς (μοντέρνος μαλλίας lol) με την μπανάνα. Εγώ όποτε πάω στο γήπεδο βρίζω τον γαύρο, αμα είσαι κοντά θα με καταλάβεις με την μια :) .

 

Το κλειδί στο μάτς την Κυριακής είναι να ξεκινήσει ο Ουαντού. Άμα ξεκινήσει τότε η νίκη θα είναι σίγουρη, δεν τίθετε θέμα. Και επειδή όλοι οι φίλοι μου γαύροι μου λένε την ίδια ατάκα, " ποιος θα κρατήσει μωρέ μλκα τον Καστίγιο. ο Μώρας?", θα γούσταρα πολύ να κερδίσουμε με κανα στραβοκλωτσίδι του \0/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον, το ντερμπι είναι σάββατο (το δικό μας, όχι το εβραικό)

2ον, το πιστευεις πως μονος του ο Ουαντου θα κρατισει Καστιγιο ειναι λιγο εως πολυ αισιοδοξο... το λεω γιατι πιστευω πως αν συγκρινουμε τις μοναδες μας (ουδενα σεξιστικο υπονοουμενο...για τους παικτες των 2 ομαδων μιλαω) χανουμε κατα κρατος, και νικη θα παρουμε μονο απο προσπαθεια ομαδικης δουλειας (και δυνατοτητας εκκινισης παραπλησιας ενος Lada απο τη μερια των αντιπαλων αμυντικων,χεχε)

3ον, ... ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΛΑΓΟ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΟΟΟΟΟ!!!!! ο φερερ ειναι πολυ μεγαλος προπονητης, αλλα μου φαινεται πως ζηταει πολλα παραπανω απο τις δυνατοτητες του Λαγου οταν τον βαζει δεξια...ισως να καταφερει το παλικαρι να παιξει σε αυτη τη θεση αλλα ΙΜΗΟ παντα...πολυ δυσκολο, και αν γινει, θα εχει περασει αρκετος καιρος που θα ειναι χαμενος (για ποσες αγωνιστικες θα εχουμε μετριο δεξι εξτρεμ οταν την ιδια ωρα ο Λακης μπορει να ειναι αμπαλος αλλα τρεχει ολη την αριστερη πλευρα του αντιπαλου και την ιδια ωρα αριστερα ο Λαγος μπορει να κανει κατιπαραπανω απο τωρα...μπορει και να μη γουσταρει να βγαλει Σεζαρ...μαγκια του...)

4ον, ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΙΒΙΤΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ (soz mods..plz dont ban nor kick nor delete!!!!) ως ποτε θα παιζει το παλικαρι???? ευτυχω που μπαινει στην ομαδα ο Ζηκος και αν ολα πανε κατ ευχην (ΜΟΥ), θα παρει τη θεση του Εμερσον ο οποιος θα παιξει οπως ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ να παιζει ο Ιβιτς (CAN U HEAR ME GOD?!?!?!?!?)

5ον, BTW, δε γουσταρω καθολου τραμπουκισμους αλλα σε σχεση με οσα γραφτικαν τις 2-3 σελιδεσ πισω νομιζω πως ειμαι με τον Viper που προσπαθησε να ειναι λιιιιιιγο πιο πολιτισμενος σε σχεση με το παλικαρι που το nick του προφερεται δυσκολα (κ-χωριανο??????) και θα του συνιστουσα να προσεχει με ποιον ΞΕΚΙΝΑΕΙ κουβεντα, προσεχοντας πρωτα αν εχουν ολες οι πλευρες αναλογη διαθεση (για κουβεντα στο υφος που επιθυμει τελος παντων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε να δεις έμεις πάμε για νίκη και ας παίζει όποιος θέλει...Με την ίδια λογική η Τσελσι δεν θα έχανε ποτέ!!!!!!!!και προσωπικά δεν με ενδιαφέρει και μια χρονιά να σπαταλήσει ο Φερέρ, αρκεί να φτιάξουμε ομάδα. Τα άλλα είνια λεπτομέρειες προς το παρών. Ο Ιβιτς δεν είναι πια τόσο κακός.....Ούτε έγω πάω τον αδερφό του γιατί την έχει δει πολύ.

 

Εγώ λέω ότι θα τους πετάξουμε τρία μπαλάκια...!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cmelegos έχεις διαρκείας ρε συ; Εγώ πήρα φέτος στην 11.Πέρυσι ήμουν στην 6.Συμφωνώ ότι πρέπει να γεμίσει το γήπεδο την Τρίτη είναι το πιο κρίσιμο παιχνίδι της αγωνιστικής πιστεύω, γιατί αν χάσουμε πηγαίνουμε κατευθείαν για την τέταρη θέση ενώ με νίκη χτυπάμε άνετα και την δεύτερη, Αρκεί να κάνει το καθήκον της η Μίλαν και να κάνει το διπλό μέσα στη Γαλλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καφριλίκι, ακόμα και στις διαδικτυακές του εκφάνσεις, όταν παύει να είναι μεμονωμένη έξαρση και μετατρέπεται σε κοινό τόπο και σε μόνιμη συμμετοχή, είναι ο χειρότερος εχθρός της πολιτισμένης συζήτησης. Φαντάζομαι κι εικάζω λοιπόν πως οι mods θέλησαν να του περάσουν το μήνυμα της πτώσης των τόνων, για να μην χρειάζεται κάθε τρεις και λίγο να συμμαζεύουν τα αποτελέσματα του trolling. Η κίνηση της επιστροφής κρίνεται εκ του αποτελέσματος διόλου έξυπνη.

 

Edit: Kostelo, sorry για το -s...διορθώνεται πάραυτα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok δεν κάναμε κάτι το ιδιαίτερο αλλά αν είναι δυνατόν να χάσουμε από αυτούς. Έχω δει και τα 5 ματς για το πρωτάθλημα και ειλικρινά πιστεύω ότι το πιο εύκολο ήταν το σημερινό. Κλασσικές ευκαιρίες χαμένες, και φυσικά το εγκληματικό offside που δόθηκε σε φάση 1000% γκολ. Μαθημένοι βέβαια ενάντια σε γαύρο να παίζουμε και εναντίων της διαιτησίας δεν χαλιόμαστε και δεν ξενερώνουμε. Αφήστε τους να χαρούν σήμερα γιατί την τετάρτη θα εκδώσουν ένα ακόμα τσοντοdvd. Παίζουν εκτός έδρας στην Ευρώπη για να συνεχίσουν την ένδοξη, λαμπρή ιστορία του 0-4-30. Καθυστερήσεις χωρίς να δοθούν κάρτες, ακόμα και τα παιδάκια που δίνουν τις μπάλες τις κρύψανε. Τόσο πολύ έτρεμαν. Και φυσικά οι απόφοιτοι νηπιαγωγείου κάφροι της 7 έκαναν τα γνωστά τους, κάθε τρεις και λίγο αντικείμενα. Η ομάδα θέλει λίγο δουλειά ακόμα αλλά βρίσκετε σε σωστές βάσεις. Ορισμένα σημεία θέλουν βελτίωση και θα πάμε άριστα. Ο Ζήκος δεν έχει ματς αλλά ήταν super. Ο Λαγός και ο Καπετάνος αγχωμένοι (για να μην πω χεσμένοι). Την τρίτη όλοι ΟΑΚΑ, έρχεται η πρώτη νίκη στο champions league

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζηκος ειναι ολο το κεντρο μονος του. Αν παρει κι αλλα παιχνιδια, νομιζω θα ξεχασουμε γρηγορα τον Κατσουρανη. Το γκολ που ακυρωθηκε δεν ηταν σε καμια περιπτωση οφσάιντ. Παρολ' αυτα, δε μπορει να εισαι ενα ημιχρονο με παιχτη παραπανω και αντιπαλο αυτον τον ψοφιο ολυμπιακο και να μη κανεις ουτε μια φαση της προκοπης. Τελος παντων, το θετικο που κραταω εγω ειναι η εμφανιση του πρωτου ημιχρονου, τον μαγικο Ζηκο και τον Φερερ που το παλεψε μονος του απ τον παγκο. Καλη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...