Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ συμφωνώ απόλυτα με τον Sinclair.Δεν γίνεται να κοντράρουμε τον Ολυμπιακό. Όσο υπάρχει ο θείος ο κοκκαλιάρης(και ξέρετε όλα αυτά που έλεγαν οι κασσέτες και τα κάνετε κοκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Θυμήθηκε ο Βασσάρας να φέρει βοηθούς Β ΕΘΝΙΚΗΣ για το πρώτο ντέρμπι.

Ο άνθρωπος που βρίζατε επειδή σας έπαιζαν 50-50.

Ρε σεις πρεπει να καταλάβετε ότι η ιδέα της ΑΕΚ διαφέρει από τα κάλπικα πρωταθλήματα σας. Να τα έχετε να τα χαίρεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγώ συμφωνώ απόλυτα με τον Sinclair.Δεν γίνεται να κοντράρουμε τον Ολυμπιακό. Όσο υπάρχει ο θείος ο κοκκαλιάρης(και ξέρετε όλα αυτά που έλεγαν οι κασσέτες και τα κάνετε κοκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Θυμήθηκε ο Βασσάρας να φέρει βοηθούς Β ΕΘΝΙΚΗΣ για το πρώτο ντέρμπι.

Ο άνθρωπος που βρίζατε επειδή σας έπαιζαν 50-50.

Ρε σεις πρεπει να καταλάβετε ότι η ιδέα της ΑΕΚ διαφέρει από τα κάλπικα πρωταθλήματα σας. Να τα έχετε να τα χαίρεστε.

 

ΔΗΛΑΔΗ ρε παιδια τοσο πολυ αδικηθηκατε που βγηκατε ολοι και φωναζετε???WAKE UP GUYS σας κοροιδευουν οπως και εμας...!!! Εγω θεωρω απαραδεκτη την εμφανιση της ομαδας μου αλλα οχι οτι εσεις ησασταν καλυτεροι.Απλα εισασταν πιο απαραδεκτοι απο εμας! Ξυπνηστε και σταματηστε να νοιωθετε αδικημενοι. Με 10 παικτες παιζαμε στο 2ο και ΔΕΝ κανατε μια φάση για γκόλ. Ελεος πια με τις κωλοεφημεριδες που καθοδηγουν την μαζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

just hilarius!!!!! (αν γραφεται ετσι...)

 

Εχεις δικιο φιλαρακο γιατι μονο "hilarius" υφος και λογος χρειαζεται οταν απευθυνεσαι σε ατομα τυφλωμενα απο τον οπαδισμο και την εμπαθεια που αιωνια κυνηγουν χιμαιρες για να δικαιολογησουν την δικη τους ανυπαρξια.

Για σκεψου λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενα πρωταθλημα που παιζουν ομαδες που δεν μπορουν να με κοντραρουν ακομα και αν παιζω με 10 (...ισως με 9..8)

 

 

δυστυχως αυτο ειναι αληθεια...και δειχνει και την διαφορα δυναμικοτητας των ομαδων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλληθεια...ΠΟΤΕ τελευατια φορα μαζεψατε 3 (!) λαθη διαιτητων ΚΑΤΑ σας σε 1 (!) αγωνα τα τελευταια λιγα χρονια?????

ΗΤΑΝ οφσαιντ?

ΗΤΑΝ χερι?

ΗΤΑΝ κιτρινες ΟΟΟΟΟΟΛΛΕΣ αυτες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ειλικρινά επειδή άκουσα για εφημερίδες που φωνάουν για διατησία, θέλω να μου τις αναφέρεις....Μόνο η Ωρα και το Score.Για πες μου αν μετρούσε το γκολ που βάλαμε κανονικά τι θα γινόταν?Γιατί δεν λέτε ότι δεν δίνατε μπάλες και όταν πλησιάζαμε πετάγατε δεύτερη?Γιατί θυμήθηκε ο Βασσάρας να το διακόπσει στο 89 λεπτό. Γιατί δεν έκαναν προπόνηση οι παίχτες της ΑΕΚ?Εγώ δεν τα άκουσα από καμία εφημερίδα και καμία ΝΕΤ:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκολ της αεκ δεν ακυρωθηκε. κοπηκε μια επιθεση με ανυπαρκτο οφασιντ και ενω οι αμυντικοι του οσφπ ειχαν γυρισε τις πλατες και αφησαν τη φαση (μετα το σφυριγμα) ενας παιχτης της αεκ εστειλε την μπαλλα στα διχτυα. προφανως και αν δεν ειχε σφυριχτει το οφσαιντ δεν θα τον αφηναν μονο του να το κανει. βεβαια θα ηταν μια τεραστια ευακαιρια για την αεκ (ειχε εναν παιχτη παραπανω στη φαση) αλλα σιγουρα το να μιλαμε για ακυρωθεν γκολ ειναι υπερβολικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, δικαιο Mika, αυτο που λες...(btw φασεις για γκολ ειχαμε με Ντελιμπασιτς, μονος του πανω απο το τερμα, και ουντεζε, σουτ μονος του και εξω-ο γαυρος ΚΑΜΙΑ) αλλα γιατι να κανει στο οφσαιντ λαθος? παλι? και με το Ντελιμπασιτς παλι που πηρε μπαλα στην περιοχη βγαινοντας μονος του ετοιμος να σουταρει γιατι να δωσει λαθος χερι? παλι? και στο κατω κατω επαναλαμβανω την ερωτηση μου... ΠΟΤΕ κανανε 3 τοσο τραγικα λαθη που να μπορουν να κρινουν 1 αγωνα ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ του γαυρου????? και δεν ρωταω ποτε απο λαθος του δωσανε ευκαιριες γιατι ειναι αλλου παπα ευαγγελιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ηταν. τα ποδια του ηταν στην ιδια ευθεια με των αμυντικων αλλα απο τη μεση και πανω ηταν πιο μπροστα το σωμα του. βαση του κανονισμου οποιοδηποτε μερος του σωματος να ειναι πιο μπροστα απο τη νοητη γραμμη η φαση σταματαει ως οφσαιντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γκολ του Καφε ειναι καθαρο οφσαιντ, δε το λεω εγω μονο αλλα και Ολυμπιακους δημοσιογραφους που εχω ακουσει. Anyway, εμεις λεμε μια χαρα να υποστηριζουμε τις ελληνικες ομαδες στην Ευρωπη αλλα οταν οι ιδιοι οι προπονητες ειναι ζωα και κανουν οτι περναει απ το χερι τους για να βοηθησουν τον αντιπαλο, τοτε εγω δεν εχω κανενα λογο να υποστηριξω γαυρο ή βαζελο στην Ευρωπη. Παρεμπιπτοντως εριξα 50 Ε στον ασσο της Σαχταρ αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ουσία είναι, αντί να μαλώνουμε ακόμα για την διαιτησία του αγώνα του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ, να κοιτάξουμε τι θα κάνουμε με τα χάλια μας στα Ευρωπαϊκά κύπελα. Καλά στο CL τα 2-3 τελευταία χρόνια οι Ελληνικές ομάδες έχουν γίνει κάτι σαν το ανέκδοτο της διοργάνωσης με τις κάκιστες εμφανίσεις τους. Η Στεάουα, αν και το Ρουμανικό πρωτάθλημα θεωρείται υποδεέστερο απο το δικό μας πάει στο Κίεβο και ρίχνει 4 εκτός έδρας!!! Μπορεί Ελληνική ομάδα να το κάνει αυτό πλέον αυτό στο CL??? Εδώ με το ζόρι παίρνουμε βαθμούς στις έδρες μας.

 

Αντί να βελτιώνουμε το ποδόσφαιρο μας δυστυχώς γινόμαστε κάθε χρονιά και χειρότεροι. Τζάμπα πήγε τελικά και το Εuro 2004. Η ΑΕΚ έχει σήμερα την μεγαλύτερη ευκαιρία να πάρει την πρώτη της νίκη στο CL. Δεν λέω ότι η Αντερλεχτ είναι τίποτα άσχετοι, άλλωστε στο CL κανείς δεν είναι, αλλά αν δεν μπορείς να κερδίσεις την Άντερλεχτ δεν μπορείς να έχεις απαιτήσεις να κερδίσεις ούτε την Λιλ και φυσικά την Μίλαν.

 

Άντε και καλή επιτυχία σε όλους τους Ευρωπαίους μας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από το γήπεδο.Η ομάδα ήταν τραγική για ακόμα μια φορά.Πάμπολλες ευκαιρίες που και η γιαγιά μου να έπαιζε θα τα έβαζε.Χάλια το δέσιμο της ομάδας.Να είχαμε ρε πούστη μου δέκα ακόμα άτομα σαν τον Γεωργέα και τον Τσιρίλο και θα είχαμε πάρει ευρωπαικό.Έυγε για ακομα μια φορά στα 2 αυτά παλικάρια.Αδιάβαστος ο Φερέρ τελείως.Ελπίζω ακόμα και μετά από αυτη την εμφάνιση οτι θα εμφανιστεί μια νεράιδα με ραβδάκι και θα αλλάξει την ομάδα...Ελπίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...