Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου συμφωνώ αλλά δεν το γιουχάρισαμε επειδή δεν μπορούσε αλλά επειδή άφηνε να περνάνε μπάλες από δίπλα του. Ήταν αδιάφορος σου λέω!Απίστευτο πραγματικά, περνούσαν δίπλα του και δεν άπλωνε καν το πόδι του!Για αυτό και εγώ έκανα το λάθος...

Δεν πειράζει, η ομάδα θα φτιάξει υπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παίδες, μην βιάζεστε να βγάλετε αμελητέα ποσότητα τον Ντελίμπασιτς. Ok συμφωνώ ότι η ευκαιρία που έχασε στο Καραισκάκη ήταν απο αυτές που δεν χάνονται. Πριν μερικά χρόνια, την εποχή που έφευγε απο την Σερβία για Ισπανία ήταν το μεγαλύτερο όνομα στην χώρα του και στην τελική ο Φερέρ είπε το τελικό Ναι να έρθει (όπως και το Όχι για να μην έρθει ο Καραγκούνης) άρα ήξερε κάτι παραπάνω. Απλά συμβουλεύω λίγη υπομονή και μην σταυρώνουμε παίκτες απο τους 2 πρώτους μήνες παραμονής τους εδώ.

 

P.S Επειδή έχω κάποιους Πορτογάλους φίλους και μου έχουν πει κάποια παραπάνω πράγματα, μήπως ο Μαντούκα πρέπει να πάρει και αυτός απο τον προπονητή καμιά ευκαιρία??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη μπάλα στο ΄β μέρος νικήσαμε Εργοτέλη και Κάκο. ο Τόζερ μεγάλη μπάλα

το παιδί...Κρίμα που δεν τον είχαμε με τον γάβρο. Συνεχίζουμε...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτα πισινή, γιατί προβλέπω να πετάγεται ο Αγγελάκας από πουθενά και να σου τραγουδάει "τι έγινε κείνο το τρένο που έβλεπε τ' άλλα τρένα να περνούν". :D

 

Η ομάδα θέλει ακόμα δουλειά. Μην παρασυρόμαστε από μια ανατροπή και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλως ήρθα και πάλι. Δεν θα ασχοληθώ ούτε με την ήττα μας από τον Ολυμπιακό και την καθιερωμένη διαιτησία που έχουμε κάθε χρόνο με τον γαύρο.Άλλωστε το θέμα το έχετε εξαντλήσει.Δεν θα σχολιάσω ούτε τον αγώνα με την Άντερλεχτ ούτε τον χτεσινό αγώνα που ήμουν στο γήπεδο και ο Ντάνιελ μας τρέλανε. (Ο Σέζαρ θέλει πολλές σφαλιάρες για να συνέλθει.Γύρισε όλο το γήπεδο πριν αρχίσει ο αγώνας και χειροκροτούσε τον κόσμο και ο κόσμος του το ανταπέδωσε ξεχνώντας αυτά που είχαν γίνει στο προηγούμενο παιχνίδι και αντι για να μπει στο γήπεδο και να ξεσκιστεί και να αποδείξει στον κόσμο ότι αξίζει, μπήκε και ήταν ακόμα χειρότερος απο το προηγούμενο αγώνα.Ευτυχώς όμως ο κόσμος δεν τον γιούχαρε πάλι).Και έρχομαι στα καινούργια.Αυτό που είδα σήμερα ήταν κάτι το απίστευτο.Τέτοιο ρεζιλίκι δεν το είχα δει ποτέ ξανα.Παιδιά παρατηρήστε τι έκανε σήμερα ο Σηφάκης στον αγώνα με τον Όφη.Τέτοιο πράγμα τόσο κραυγαλέο δεν το έχω ξαναδεί στην ζωή μου.Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο και προφανώς ο Σηφάκης ενημερώθηκε ότι ο Όφη θα πρέπει να κάτσει να χάσει.Παρατηρήστε τι έκανε στον αγώνα είναι απίστευτο.Καταρχήν όποτε ο Οφη κέρδιζε άουτ έτρεχε ο Σηφάκης πιο γρήγορα και απο τον Καστίγιο και έπαιρνε την μπάλα και το εκτελούσε, ακόμα και όταν η ομάδα του κέρδιζε 3-1.Είναι χαρακτηριστικό ότι δεν περίμενε να πάρει την μπάλα από τα παιδάκια που τις μοιράζουν πίσω από το τέρμα αλλά έτρεχε πήδαγε τις πινακίδες έπαιρνε την μπάλα και το εκτελούσε όσο πιο γρήγορα μπορούσε.Το δε τρίτο γκολ είναι για γέλια.Ενώ υπάρχουν δύο παίχτες του Όφη στην άμυνα φεύγει από το τέρμα επίτηδες και βγαίνει έξω από την μικρή περιοχή και κάθεται εκεί βλέποντας τον Σαλπιγγίδη να κάνει το γυριστό ανενόχλητος.Είναι χαρακτηριστικό πώς του τα χώνουν οι συμπαίχτες του μέτα το γκόλ.Όλοι γύρισαν και τα βάλαν μαζί του κοιτάχτε το.Φτάνοντας στην τελευταία φάση του αγώνα ο Σηφάκης πάλι βγαίνει από το τέρμα χωρις λόγο και χωρις να απειλήτε η ομάδα του.Κάνει και καλά λανθασμένη έξοδο και πλασάρει ο παίχτης του Παναθηναιόύ στο κενό τέρμα.Ο Σηφάκης απλός παρατηρητής κοιτάει την μπάλα που πηγαίνει προς το τέρμα χωρίς να κάνει καν κίνηση.Ευτυχώς ο παίχτης του Όφη έβγαλε την μπάλα πάνω από την γραμμή και το χάλασε του Σηφάκη.Τέλος και πιο γελοίο από όλα στο 94 και ενώ το παιχνίδι είναι 3-3 κερδίζει φάουλ ο Όφη και ο παίχτης του Όφη είναι τραυματίας κάτω ζητώντας να μπει το φορείο.Ο Σηφάκης πάει κοντά του λέει να σηκωθεί και βλέποντας ότι δεν σηκώνετε παίρνει την ΄μπάλα και εκτελεί το φάουλ αυτός δίνοντας συνέχεια στο παιχνίδι.ΑΙΣΧΟΣ ΡΕ.ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.ΡΕΖΙΛΕΥΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ.Έχει χαθεί πλέον κάθε αξιοπρέπεια.Του χρόνου ο Σηφάκης θα παίζει στον Πάο ως ανταμοιβή.Αυτό είναι το ποδοσφαιρό μας.ΑΙΣΧΟΣ

 

 

Υ.Γ Ο χτεσινός επόπτης στον αγώνα της ΑΕΚ ήταν τουλάχιστον γελοίος.Είναι χαρακτηριστική η φάση που κόβει ένα τετ α τετ της ΑΕΚ για οφσάιντ και υπάρχει έναε παίκτης του Εργοτέλη ξεχασμένος πίσω κοντά στον τερματοφύλακα του.Όταν του τον έδειξε ο Λυμπερόπουλος σήκωσε το χέρι του ζήτώντας συγνώμη.Βέβαια το γκόλ είχε χαθεί.Μετά βέβαια από 2 λεπτά ξανακόβει τετ α τετ της ΑΕΚ πάλι με λανθασμένο οφσάιντ.Βέβαια το γκολ του Εργοτέλη που ήταν οφσάιντ δεν το είδε.Φοβερή η νέα προσπάθεια για την εξυγίανση του ποδοσφαίρου από τα λαμόγια.Και καλά να μας τα κάνουν με τον Ολυμπιακό όπως μας τα κάνουν τόσα χρόνια.Τώρα ξεκίνησαν να μας τα κάνουν και με μικρότερες ομάδες. . . . . Τρομερή η SUPER ΚΛΙΚΑ . . . . . . . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι υπόδειξη...πρόταση είναι. Αν απαγορεύεται από τους κανονισμούς, να μου το πεις να προσέχω! :P

 

Είναι γνωστό το φαινόμενο στην Ελλάδα...με το που θα κάνει μισή καλή εμφάνιση η ομάδα μας (όποια κι αν είναι αυτή), ξεκινάνε οι παιάνες, ανεμίζουν τα λάβαρα και πυροτεχνήματα κοσμούν τον ουρανό. Ώπα...μπάστα. Δώσε χρόνο να δούμε τι γίνεται και πως και να βγούμε και παρέα να επευφημήσουμε το μεγαλείο της ομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε blueviper πάλι τα ίδια άρχισες; Συνεχίζεις να προκαλείς συνεχώς και μετά εκ των υστέρων παρουσιάζεσαι σαν θύμα.Τι μου κάνανε οι κάφροι τι μου παν και τέτοια........Σταμάτα πια μην γίνεσαι αυτά που κοροιδεύεις.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kchoriano...ούτε προκαλώ στο παρόν thread, ούτε σκοπεύω να προκαλέσω. Το γεγονός μάλιστα πως έχω συνυπάρξει με πολλούς εδώ μέσα, ενώ ήδη μετράς ένα ban, σημαίνει πως μάλλον λειτουργώ περισσότερο φυσιολογικά από όσο νομίζεις. Μάθε επιτέλους πως στο καταραμένο αυτό thread μπορούν να γράφουν από ΑΕΚτζήδες, μέχρι αστροναύτες και να καταθέτουν τις απόψεις τους. Αν έχεις πρόβλημα με αυτό πάτα το άλλο το αναθεματισμένο κουμπί που λέγεται "Αναφορά μηνύματος", ώστε να κρίνουν κατά πόσο λειτουργώ σαν troll οι αρμόδιοι. Μέχρι τότε μη μου τσαμπουνάς άλλα περί προκλήσεων...μονάχα στο μυαλό σου είναι και σε εκείνα όσων φανατίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλως ήρθα και πάλι. Δεν θα ασχοληθώ ούτε με την ήττα μας από τον Ολυμπιακό και την καθιερωμένη διαιτησία που έχουμε κάθε χρόνο με τον γαύρο.Άλλωστε το θέμα το έχετε εξαντλήσει.Δεν θα σχολιάσω ούτε τον αγώνα με την Άντερλεχτ ούτε τον χτεσινό αγώνα που ήμουν στο γήπεδο και ο Ντάνιελ μας τρέλανε. (Ο Σέζαρ θέλει πολλές σφαλιάρες για να συνέλθει.Γύρισε όλο το γήπεδο πριν αρχίσει ο αγώνας και χειροκροτούσε τον κόσμο και ο κόσμος του το ανταπέδωσε ξεχνώντας αυτά που είχαν γίνει στο προηγούμενο παιχνίδι και αντι για να μπει στο γήπεδο και να ξεσκιστεί και να αποδείξει στον κόσμο ότι αξίζει, μπήκε και ήταν ακόμα χειρότερος απο το προηγούμενο αγώνα.Ευτυχώς όμως ο κόσμος δεν τον γιούχαρε πάλι).Και έρχομαι στα καινούργια.Αυτό που είδα σήμερα ήταν κάτι το απίστευτο.Τέτοιο ρεζιλίκι δεν το είχα δει ποτέ ξανα.Παιδιά παρατηρήστε τι έκανε σήμερα ο Σηφάκης στον αγώνα με τον Όφη.Τέτοιο πράγμα τόσο κραυγαλέο δεν το έχω ξαναδεί στην ζωή μου.Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο και προφανώς ο Σηφάκης ενημερώθηκε ότι ο Όφη θα πρέπει να κάτσει να χάσει.Παρατηρήστε τι έκανε στον αγώνα είναι απίστευτο.Καταρχήν όποτε ο Οφη κέρδιζε άουτ έτρεχε ο Σηφάκης πιο γρήγορα και απο τον Καστίγιο και έπαιρνε την μπάλα και το εκτελούσε, ακόμα και όταν η ομάδα του κέρδιζε 3-1.Είναι χαρακτηριστικό ότι δεν περίμενε να πάρει την μπάλα από τα παιδάκια που τις μοιράζουν πίσω από το τέρμα αλλά έτρεχε πήδαγε τις πινακίδες έπαιρνε την μπάλα και το εκτελούσε όσο πιο γρήγορα μπορούσε.Το δε τρίτο γκολ είναι για γέλια.Ενώ υπάρχουν δύο παίχτες του Όφη στην άμυνα φεύγει από το τέρμα επίτηδες και βγαίνει έξω από την μικρή περιοχή και κάθεται εκεί βλέποντας τον Σαλπιγγίδη να κάνει το γυριστό ανενόχλητος.Είναι χαρακτηριστικό πώς του τα χώνουν οι συμπαίχτες του μέτα το γκόλ.Όλοι γύρισαν και τα βάλαν μαζί του κοιτάχτε το.Φτάνοντας στην τελευταία φάση του αγώνα ο Σηφάκης πάλι βγαίνει από το τέρμα χωρις λόγο και χωρις να απειλήτε η ομάδα του.Κάνει και καλά λανθασμένη έξοδο και πλασάρει ο παίχτης του Παναθηναιόύ στο κενό τέρμα.Ο Σηφάκης απλός παρατηρητής κοιτάει την μπάλα που πηγαίνει προς το τέρμα χωρίς να κάνει καν κίνηση.Ευτυχώς ο παίχτης του Όφη έβγαλε την μπάλα πάνω από την γραμμή και το χάλασε του Σηφάκη.Τέλος και πιο γελοίο από όλα στο 94 και ενώ το παιχνίδι είναι 3-3 κερδίζει φάουλ ο Όφη και ο παίχτης του Όφη είναι τραυματίας κάτω ζητώντας να μπει το φορείο.Ο Σηφάκης πάει κοντά του λέει να σηκωθεί και βλέποντας ότι δεν σηκώνετε παίρνει την ΄μπάλα και εκτελεί το φάουλ αυτός δίνοντας συνέχεια στο παιχνίδι.ΑΙΣΧΟΣ ΡΕ.ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.ΡΕΖΙΛΕΥΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΣΑΣ.Έχει χαθεί πλέον κάθε αξιοπρέπεια.Του χρόνου ο Σηφάκης θα παίζει στον Πάο ως ανταμοιβή.Αυτό είναι το ποδοσφαιρό μας.ΑΙΣΧΟΣ

 

 

Υ.Γ Ο χτεσινός επόπτης στον αγώνα της ΑΕΚ ήταν τουλάχιστον γελοίος.Είναι χαρακτηριστική η φάση που κόβει ένα τετ α τετ της ΑΕΚ για οφσάιντ και υπάρχει έναε παίκτης του Εργοτέλη ξεχασμένος πίσω κοντά στον τερματοφύλακα του.Όταν του τον έδειξε ο Λυμπερόπουλος σήκωσε το χέρι του ζήτώντας συγνώμη.Βέβαια το γκόλ είχε χαθεί.Μετά βέβαια από 2 λεπτά ξανακόβει τετ α τετ της ΑΕΚ πάλι με λανθασμένο οφσάιντ.Βέβαια το γκολ του Εργοτέλη που ήταν οφσάιντ δεν το είδε.Φοβερή η νέα προσπάθεια για την εξυγίανση του ποδοσφαίρου από τα λαμόγια.Και καλά να μας τα κάνουν με τον Ολυμπιακό όπως μας τα κάνουν τόσα αντατεχρόνια.Τώρα ξεκίνησαν να μας τα κάνουν και με μικρότερες ομάδες. . . . . Τρομερή η SUPER ΚΛΙΚΑ . . . . . . . . .

καλα μιλαμε εχω συγκλονιστει φιλε ουτε ο τσουκαλας δεν θα τα ελεγε τοσο καλα οσο εσυ.Ελεος πια κερδιζουμε τον οφη,να κερδιζουν οι βαζελοι το παραρτημα ισοπαλια με τον οφη,να ισοπαλια εδωσε το παραρτημα,χανουμε απο τον (χανοντας και την ευρωπη εκεινη τη χρονια) εεελλααα μωρε μια στις τοσες κερδισε και το παραρτημα ελεος πια ελεος καντατε γραφικοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πρόβλημα φίλε μου αν συνυπάρχεις αρμονικά μέσα στο thread.Εσύ όμως με τα μυνήματά σου προσπαθέις να εκνευρίσεις τον συνομιλιτή σου και να τον φέρεις έξω από τα όρια του.Δεν νομίζω να άρχισα να τσακώνομαι εγώ έτσι ξαφνικά μαζί σου, και ούτε σε ήξερα από χτες για να σε προκαλέσω.Από την αρχή εσύ παρεξήγησες κάτι και απάντησες ειρωνικά και το ξέρεις. . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που κατέγραψα πριν από 3 post είναι τη διαφωνία μου σχετικά με την πρεμούρα να μιλήσουμε για τρένο. Ούτε προκλητική δήλωση είναι, ούτε και θα λογοδοτήσω και σε κανέναν που την πιστεύω.

 

Οι απαντήσεις που έλαβα ήταν: "σταμάτα να κάνεις υποδείξεις. Έλεος", "Ρε blueviper πάλι τα ίδια άρχισες; Συνεχίζεις να προκαλείς συνεχώς και μετά εκ των υστέρων παρουσιάζεσαι σαν θύμα."

 

Άντε μετά να πιστέψω πως δεν έχεις πρόβλημα μαζί μου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...