Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ευελπιστώ ότι αύριο θα έχω το παιχνιδάκι κι εγώ...

Επειδή είναι το μόνο παιχνίδι που παίζω και η 5 έκδοση μου άρεσε αρκετά...

Ακούω σχόλια ότι δεν είναι καλό,έχει περίεργο σουτ και τέτοια,και ειλικρινά ψιλοχαλιέμαι γιατί το pro από όταν ήμουν φοιτητής ξημεροβραδιαζόμασταν με φίλους...

Ποια είναι τα αρνητικά και ποια τα βελτιωμένα σημεία του σε σχέση με την 5 έκδοση?

Για pc μιλάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια παω να παιξω διπλο και δεν βλεπει το δευτερο joypad τι φταιει? ειμαστε με τα joypad στα χερια για το πρωτο διπλο και δεν παιζει το δευτερο και σιγουρα δεν φταει αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα settings πριν μπεις στο παιχνίδι τα ρύθμισες; Αν όχι κάντο από κει. Εγώ έτσι το έκανα, αφού δεν μου είχε αναγνωρίσει αυτόματα το 2ο. Καλά ματς!

Εγώ πριν λίγο έπαιξα με τον αδερφό μου Ολυμπιακός-Ρόμα. Είχα γαύρο και νίκησα 3-2΄με δύο γκολ του Castillo. Αλλά δεν παίζει σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βρεθεί τρόπος να μπορέσουμε να χρησιμοποιήσουμε το Spacebar. Έλεος ρε Konami τι λακαμιά έκανες. Πφφφφφ

 

Συμφωνώ απολύτως. Έχει καταπιαστεί το χέρι μου να χρησιμοποιώ το Alt.

 

Μετέφερα πάντως όλα τα κουμπιά προς τα δεξιά. Καντο και εσύ (αν δεν το έχεις ήδη κάνει). Χρησιμοποιώ δηλαδή αντί για τα A, S, D τα H, J, K και το Alt αντί για Space.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον χθες που επαιξα πρωτη φορα διπλο το ευχαριστηθηκα! σιγουρα ειναι πολυ καλυτερο στο διπλο μιας και παιζεις πιο καλα με το σωμα

το μονο που δεν μπορεσα να βρω ειναι στα settings πριν ξεκινησει το παιχνιδι στον δεξιο αναλογικο μοχλο δεχοταν να ορισω πχ το πανω κατω αλλα με τιποτα το δεξια αριστερα!! ή το αντιθετο, αν δεχοταν τον ορισμο του δεξια αριστερα δεν δεχοταν το πανω κατω και τα αντιστοιχα κουτακια εμεναν παντα κενα!! τι μ@...ιες ειναι αυτες? το εχει δει καποιος αυτο? το εχει λυσει? γιατι δεν μπορω να χρησιμοποιησω καποιες τριπλες που εκανα στο 5 με τον μοχλο αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den ton kathgorw...Giname 26 epishmws

 

re paidia eite einai kalo eite oxi tha to doume se ligo kairo, poios tha sinexizei na to paizei kai poios tha girisei sto 5 (kai poios sto fifa 2007).to thema dn einai to sout an einai kalo i asximo to thema einai an se krataei to paixnidi k dn to variesai meta apo ligo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΡΕΘΗΚΕ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ SPACEBAR :D

 

Ακολουθήστε τα βήματα:

 

1) settings

2) keyboard tab

3) double click on some button you want to change (R1, R2...)

4) click and HOLD left mouse button on the "cancel"

5) while holding left mouse button on the "cancel", press SPACE on the keyboard

 

Δουλεύει :D

 

 

PS: Το δεξί analog όντως φαίνεται ότι έχει πρόβλημα. Αλλά αφού βρέθηκε λύση για το SPACE όλα καλά λέμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον χθες που επαιξα πρωτη φορα διπλο το ευχαριστηθηκα! σιγουρα ειναι πολυ καλυτερο στο διπλο μιας και παιζεις πιο καλα με το σωμα

το μονο που δεν μπορεσα να βρω ειναι στα settings πριν ξεκινησει το παιχνιδι στον δεξιο αναλογικο μοχλο δεχοταν να ορισω πχ το πανω κατω αλλα με τιποτα το δεξια αριστερα!! ή το αντιθετο, αν δεχοταν τον ορισμο του δεξια αριστερα δεν δεχοταν το πανω κατω και τα αντιστοιχα κουτακια εμεναν παντα κενα!! τι μ@...ιες ειναι αυτες? το εχει δει καποιος αυτο? το εχει λυσει? γιατι δεν μπορω να χρησιμοποιησω καποιες τριπλες που εκανα στο 5 με τον μοχλο αυτο

 

File SSS787878 k egw exw akrivws to idio provlhma me sena... Me tpt den mporw na valw to panw-katw ston de3io analogiko moxlo.. Ean 3erei kaneis kati as pei alliws... prepei na perimenoume kana patch :( Aaa re KONAMI mas ta xalases..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia eite einai kalo eite oxi tha to doume se ligo kairo, poios tha sinexizei na to paizei kai poios tha girisei sto 5 (kai poios sto fifa 2007).to thema dn einai to sout an einai kalo i asximo to thema einai an se krataei to paixnidi k dn to variesai meta apo ligo

 

 

Etsi einai file ntouziera (oraio nick parepiptontws)

 

Makari na krathsei osous perissoterous ginetai kai na tous aresei mexri na bgei to epomeno...

 

Emena dustuxws den me krathse ka8olou...me xalase polu, kai gia auto shmera efage to uninstall :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...