Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Paidia ti skata einai auto me to online?

de drepontai ligo na mas pairnoun etsi ta lefta?

exo paiksei olo kai olo ena match kai prospatho epanilimenos.Me to pou ftano stin epilogi gia na dialekso servers kanei disconect.kapoios me to idio provlima?kapoia pithani lisi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους θα εκφρασω και εγω αποψη!

το δοκιμασα και εκ πρωτης αποψεως μπορω να πω οτι μου αρεσε

επαιξα μονο ενα παιχνιδι στο amateur και μου αρεσε οτι η μπαλλα οταν ειναι στον αερα ειναι διεκδικησιμη μπορεις να κανεις κεφαλια πασα και γενικα φαινεται πιο αληθοφανη

αυτο που λετε για το σουτ οτι γεμιζει γρηγορα σε μενα φαινεται μια χαρα, δηλ. και πιο καλα νομιζω σημαδευω και η δυναμη δεν μου ξεφευγει

γενικα ως τωρα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος

ενα προβλημα μονο:πως κανω ρουλετα δηλ. μετην μπαλλα περιστροφη γυρω απο τον εαυτον μου. στο προηγουμενο μπορουσα απο το button config να ορισω οπως θελω τον δεξιο αναλογικο μοχλο, εδω δεν βρισκω τετοια επιλογη, γινεται αυτο? ειναι σε καποιο μενου? γιατι δεν το βρισκω

 

sorry αλλα κατα λαθος το δημοσιευσα αρχικα στο thread με το pes5!

για δω ηταν αλλα λογω pesmanias καταλαβαινετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν την παλεύω με αυτό το σουτ. Έλεος, μια χαρά ήταν στο 5 γιατί έπρεπε να το αλλάξουν;

"Series creator Shingo 'Seabass' Takatsuka has also worked to refine the

shooting system of the new game, and players will be able to attempt more

snap shots than in previous versions..."

 

Μου φαίνεται αυτός ο τακατσούκας τα έκανε μην πω και εγώ τι...Δηλαδή πρέπει να πατήσω το button για ένα nsec;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia ti skata einai auto me to online?

de drepontai ligo na mas pairnoun etsi ta lefta?

exo paiksei olo kai olo ena match kai prospatho epanilimenos.Me to pou ftano stin epilogi gia na dialekso servers kanei disconect.kapoios me to idio provlima?kapoia pithani lisi?

 

 

γραψε και εσυ μπας και βαλουν μυαλο

http://www.petitiononline.com/pes6ol/petition.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι θεωρω το σουτ πολυ καλυτερο απο οτι στο 5, βεβαια σε αυτο συντελει οτι ποτε δεν εβαζα πολυ δυναμη για να σουταρει ψηλα μου αρεσε λιγη δυναμη και σουταρα παντα χαμηλα, ισως γιαυτο να μην εχω προβλημα, παντως σημαδευεις πολυ καλυτερα , τωρα ολοι εσεις που σκοπο ειχατε στο 5 να ξετιναξετε τα διχτυα και οποιον αλλον βρισκοταν εκει κοντα πχ τερματοφυλακα, αμυντικο, μαλλον εδω στο 6 πρεπει να αναθεωρησετε!

ξαναρωτω μηπως βρηκε κανενας απο που οριζω το menu , select και δεξιο αναλογικο μοχλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SSS787878

 

Gia na katalabw file mou, esena o tropos me ton opoio ginontai ta sout esena sou fenetai apoluta logiko kai realistiko?

 

Me ligh dunamh, kai to sout na phgainei sta peristeria?

An baleis polu dunamh, dixtua den 8a deis dhladh, poios o skopos na uparxei h polu dunamh tote?Pou xrhsimeuei?

 

Sto fifa2007, an deis ta sout, 8a katalabeis ti ennow...

Gia na ekshgoume den lew oti to fifa einai kalutero, pros to parwn toulaxiston...auta 8a ta doume se kana mhna gaming...

 

me pollous filous mou ksenerwsame apisteuta me to pes6 kai exoume balei to pes4 kai paizoume...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι σημαδευω πολυ καλυτερα!

καταρχην εχω πολυ καλυτερη αισθηση για το σημειο που θελω να κατευθυνω την μπαλα ειτε με σουτ ειτε με κεφαλια οπου πιστευω στο 5 ηταν πιο φιφα η κεφαλια ενω εδω καταλαβαινεις οτι η μπαλα ερχεται και ειναι πιο ρεαλιστικο

τωρα αυτο που λες για την φουλ δυναμη στο σουτ που τελικα χρησιμευει αυτο μονο αν δωσουμε λιγο παραπανω χρονο στο παιχνιδι και γινει η κουβεντα μετα απο καμμια εβδομαδα τουλαχιστον θα εχουμε διαμορφωσει πιο ολοκληρωμενη αποψη, μεχρι τοτε ο καθενας ψαχνοντας , δοκιμαζοντας και παιζοντας θα βλεπει διαφορα και θα βελτιωνεται και οπως λενε στο ποδοσφαιρο "δεν εχει ακομα παιχνιδια στα ποδια του για να δειξει την αξια του"

μονο ετσι θα φανει δηλ. σε βαθος χρονου αν πραγματικα αξιζει ή οχι περισσοτερο απο καποιο αλλο της ιδιας σειρας ή εστω του ανταγωνισμου

το βραδυ περιμενω τον κολλητο για το πρωτο διπλο οποτε θα μπορεσω αβιαστα να διαμορφωσω αποψη και σε διπλο (αν κερδισω=σουπερ, αν χασω=αχρηστο βαζω μεχρι και φιφα) χαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι αλήθεια ότι στο 6 σημαδεύεις ακριβέστερα.Συνήθως η μπάλα πάει εκεί που σημαδεύεις,ιδίως αν έχεις καλό παίκτη.

 

Επίσης,μου αρέσουν περισσότερο ο τρόπος που πέφτουν οι παίκτες όταν τους γίνεται φάουλ,το τίναγμα των διχτυών όταν μπαίνει γκολ.

 

Θεωρώ ότι είναι το καλύτερο pes ως τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nightwolf papse na gkriniazeis varethika na sakouw...paikse kamia 20aria matsakia na to matheis ....sta peristeria paei an den exeis sinithisei ...to sout pleon eklsartatai kai apti thesi tou swmatos...egw tha valw TERMA dunami kai tha to karfwsw sto GAMA...OK? allo dld ti tha akousw? oti kathe persi kai kalutera!! ti einai ? Kalimera ellada papadakis? Eleos dld , na sigrinw PES5,4,3? Kara lol...kalimera..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...