Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά από καμιά 10ρια παιχνίδια:

 

1) Ο ισπανός εκφωνητής μου φάνηκε πιο πορωτικός! Περιμένω με ανυπομονησία patch για συνθήματα κτλ...

2) Τι είναι αυτή η διαφήμιση της Canon στα replay; Βγαίνει κάπως;

3) Το σουτ είναι υπερευαίσθητο.

4) Γραφικά κάπως καλύτερα από το 5 , ειδικά στα κοντινά των παικτών. Άμα έφτιαχναν και τους θεατές...

5) Γενικά, οι αντιδράσεις των παικτών είναι καλύτερες. Επιτέλους μπορώ να κόψω τη μπάλα και να μην αντιδράσει αστραπιαία η cpu ή να αντιπαρέρχεται την κάθε μου κίνηση. Μου φαίνεται ότι οι μπαλιές στον κενό χώρο δουλεύουν καλύτερα.

 

Αυτά προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από καμιά 10ρια παιχνίδια:

 

1) Ο ισπανός εκφωνητής μου φάνηκε πιο πορωτικός! Περιμένω με ανυπομονησία patch για συνθήματα κτλ...

2) Τι είναι αυτή η διαφήμιση της Canon στα replay; Βγαίνει κάπως;

3) Το σουτ είναι υπερευαίσθητο.

4) Γραφικά κάπως καλύτερα από το 5 , ειδικά στα κοντινά των παικτών. Άμα έφτιαχναν και τους θεατές...

5) Γενικά, οι αντιδράσεις των παικτών είναι καλύτερες. Επιτέλους μπορώ να κόψω τη μπάλα και να μην αντιδράσει αστραπιαία η cpu ή να αντιπαρέρχεται την κάθε μου κίνηση. Μου φαίνεται ότι οι μπαλιές στον κενό χώρο δουλεύουν καλύτερα.

 

Αυτά προς το παρόν.

 

Πως βαζεις ισπανο εκφωνητη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Osoi thelete na arxisete Master league gia to online, min ksexasete na agorasete apto PES shop to ML Starting Points gia na exete lefta gia metagrafes.Sto online mode Master League ksekinas mono me tin default team dld oti omada kai na parete tha xei mesa costelo,ximenez kai miranda :D gia osous thimountai apo PES2/3 . Ara einai upervolika kourastiko giati oi paixtes einai kakistoi...

Ara online tha exei poli endiaferon me entelws custom made omades....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα μου αρεσει αρκετα.Η κινηση των παικτων ειναι πιο φυσικη και μου αρεσει που η μπαλα δεν ειναι συνεχως κολλημενη στα ποδια αλλα φευγει ευκολοτερα στα μικροσπρωξιματα και πρεπει να την κυνηγας.Τα σουτ ειναι οντως αρκετα ευαισθητα ειδικα οταν τρεχει ο παικτης!Εγω ειμαι ικανοποιημενος αν και εχω ακομα το 5 στον υπολογιστη μου,ετσι για αναμνηση,αλλα δεν νομιζω να το ξαναπαιξω.

 

ego de mporo na kano to keyb na doulepsei me tpt !!!!!!!

 

Ειναι ευκολο,κανε αυτο που ειπαν τα παιδια πιο πριν απο τα settings και θα τα καταφερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα 5 παιχνίδια και είδα βελτίωση στους τερματοφύλακες και στις κινήσεις τους. Γενικά η κίνηση όλων των παιχτών είναι καλύτερη. Το σουτ είναι όντως πολύ ευαίσθητο. Μία δύο φορές είδα και τα ανάποδα πλάγια και κόρνερ αντί για άουτ που δίνει το παιχνίδι. Όταν βγει το ελληνικό patch, μιας και το pro θεωρείται εξομοιωτής περισσότερο ποδοσφαίρου, θα πρέπει να φροντίσουν τα παιδιά σε ανάλογες περιπτώσεις με ελληνικές ομάδες να πέφτει και κανένα κερματάκι στο γήπεδο!!! Αυτό θα πει εξομοίωση!!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, οταν φτανει η μπαλα στα ποδια των παικτων (και μιλαμε για καλους παικτες, τησ Αρσεναλ πχ) δεν αντιδρανε αμεσως στην κινηση με αποτελεσμα να χανεται ευκολα η μπαλα...μηπως ειναι θεμα συνηθειας η πραγματι το εχουν και αλλοι το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

review contra.gr http://www.contra.gr/Life/Technology/None/World/133080.html

 

Ένα αρκετά παράξενο στοιχείο που υπάρχει στο παιχνίδι είναι ότι αν η οθόνη του καταναλωτή προβάλει σε 4:3, η δράση είναι σαφώς αργότερη απʼ ότι σε συνθήκες απεικόνισης 16:9. Έντονη διαφορά σε αυτό το σημείο θα εντοπίσει κάθε χρήστης που θα προσπαθήσει να κάνει την αλλαγή ανάμεσα στα δύο modes κατά την διάρκεια ενός αγώνα.

 

το εχετε διαπιστωσει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, οταν φτανει η μπαλα στα ποδια των παικτων (και μιλαμε για καλους παικτες, τησ Αρσεναλ πχ) δεν αντιδρανε αμεσως στην κινηση με αποτελεσμα να χανεται ευκολα η μπαλα...μηπως ειναι θεμα συνηθειας η πραγματι το εχουν και αλλοι το προβλημα?

 

 

elega kai egw, mono egw to exw....ti spastiko kai hli8io feature einai auto?

 

Pas na kaneis kontrol me ton Messi kai erxetai o gioutsos kai sthn pernei...

 

allo koulo kai hli8io einai, pou trexeis antepi8esh, kai exeis apostash apo tous amuntikous (as poume oso ena spirto panw sthn o8onh upologisth)

kai prin prolabeis na kaneis kontrol erxontai kai sthn pernoun...ti kai an eisai o ronaldinho h' o messi, h' o eto, h' o saviola...

 

Epitelous ftiaksane thn blakeia pou otan epiane thn mpala o termatofulakas, phgaine tous paixtes sou automata to pc pros to xwro ths sentras, h' den mporouses na plhsiaseis ton termatofulaka, menei na to kanoun auto kai sta plagia, pou den se afhnei na plhsiaseis tous antipalous sou, hli8iothta!

 

Kai genika, h megaluterh malakia pou kanane einai sta sout, ta dialusane teleiws...den bazeis dunamh kai blepeis th mpala na pernei mia klish gia na skotwnei peristeria, fantasou na ebazes dunamh...ti 8a ekane? plase...?

 

Panw katw, den mou aresei,mou fenetai pws h konami ekane ena bhma pisw apo persi...dhladh ligo xeirotero apo to PES5.

 

Dustuxws ka8e persi kai kalutera!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε παράπονα από τα σουτ, ίσως θα έπρεπε να παίξετε λίγους περισσότερους αγώνες, ή να κάνετε λίγο training για να δείτε το πώς γίνονται... για όσους έχουν παίξει το we10, το καινούριο pes δεν είναι τόσο αγνώριστο, ή απότομο ή ότι άλλο... ίσα ίσα που εγώ το βλέπω αρκετά βελτιωμένο σε σοβαρούς τομείς, όπως οι τερματοφύλακες, η άμυνα και γενικά η κίνηση των παιχτών που δε χειριζόμαστε εμείς...

 

Αυτό που έχω καταλάβει σχετικά με σουτ/κεφαλιές είναι ότι χρειάζεται πολύ καλός συγχρονισμός στο πότε πατάμε το κουμπάκι... τα πρώτα μου σουτ και οι κεφαλιές πηγαίνανε στο γάμο του καραγκιόζη, αλλά πλέον δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, μετά από 1-2 ωρίτσες ψαξίματος στο training...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κανω ολα οπως τα λες, αλλα οταν παω μεσα στο παιχνιδι να επιλεξω πλευρα (δεξια ή αριστερα) το gamepad δεν δουλευει. Μονο το πληκτρολογιο. Καμια βοηθεια?

 

Στα settings του Player 2 (gamepad), ρύθμισες τα κουμπιά και τα βελάκια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia.. mwlis agorasa to Pro 6 gia PC xtes... To install-ara kanonika alla mwlis phga sto settings gia na ru8misw ta joypads mou, o de3ios moxlos dn h8ele na leitourghsei.. kai sta 2 mou joypads. Mhpws exei kaneis allos to idio provlhma? Epishs dn mporw na valw na doulepsei to plhktrologio mazi me ta joypads.. H keyboard h joypad.. Pote k ta 2.. Dn 3erw ean xreiazetai tpt allo na kanw se ru8miseis.. Ean mporei na me voh8hsei kapoios..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...