Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1469

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Στις 5/11/2021 στις 11:17 ΠΜ, james9tito είπε

Οποιος δεν το ειχε δει να ερχεται με τον Zion απλα δεν εχει μυρωδια απο αθλητισμο. Ιδιο ακριβως σουλουπι/κοψια ηταν ο Σοφο οταν επαιζε στον Αρη στα 19 του. Ως Αρειανος τον θυμαμαι να κανει πλακα στην Ελλαδα κατι ταλαιπωρους που προσπαθουσαν να τον σπρωξουν στην ρακετα αλλα με οποιον συζηταγα λεγαμε μακαρι να παιξει μεχρι τα 25 γιατι μετα θα τον παρει η κατω βολτα. 

Ε τα ιδια ο Zion αν παιρνει και χανει 2-3 φορες το χρονο 20-30 κιλα μαντεψτε τι θα παθει το σωμα του...

 

 

Και ο Σοφοκλής δεν χοροπήδαγε για να καρφώσει σε κάθε επίθεση,ο Zion στα 21 του ήδη έχει χειρουργείο για μηνίσκο και για κάταγμα στο πόδι,αν συνεχίσει έτσι στα 25 του θα έχουν διαλυθεί τα γόνατα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, wizzy είπε

Τι έκανε πάλι ο τύπος...

https://www.youtube.com/watch?v=rXSPTxb1i1E

εννοείς τι έκανε πάλι ο ατομιστής π@π@ρ@ς.... δεν μου αρέσει το παιχνίδι του προσωπικά εμένα, θα ήθελα με αυτό το ταλέντο να παίζει ομαδικά, ή έστω πιο ομαδικά. Πιστεύω θα το κάνει κάποια στιγμή στο μέλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mants118 είπε

εννοείς τι έκανε πάλι ο ατομιστής π@π@ρ@ς.... δεν μου αρέσει το παιχνίδι του προσωπικά εμένα, θα ήθελα με αυτό το ταλέντο να παίζει ομαδικά, ή έστω πιο ομαδικά. Πιστεύω θα το κάνει κάποια στιγμή στο μέλλον.

Εντωμεταξύ είναι από τους πιο ομαδικούς πρωτοκλασάτους στην λίγκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, vargas είπε

Χαμός στο nba με την σπρωξια του. Joker στον μόνιμα βρώμικο morris , κ κάπου εκεί πετάχτηκε κ ο butler ..

IMG_20211109_121126.jpg

O Butler φαίνεται να είπε Bitch i'll beat your ass in the back, fuck that. Oι δυο ομάδες ξαναπαίζουν σε λίγες βδομάδες κι όλοι αναρωτιούνται αν τα καλόπαιδα τα αδέρφια του Joker είναι ακόμα στο Denver. 😆

O Βutler μάλλον δεν τα έλεγε στον Jokic αλλά σε κάποιον άλλον στον πάγκο του Denver.

Επεξ/σία από Speculoos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...